Şimdi Ara

The OA (2016) | Netflix

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
121
Cevap
7
Favori
6.134
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•  The OA (2016) | Netflix

16 Aralık 2016'da yayınlanacak.

• trailer güzel netflix kötü iş yapmaz beklemedeyiz
  • Güzel bir dizi olacak gibi. Netflix artık haftalık yeni dizi yayınlar oldu adamları taktir etmek gerek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İlk bölümü izledim çok ses yaratacak bir dizi gibi duruyor. Netflix her zamanki gibi kalitesini konuşturmuş.

Dizide gizemli bir hava var, stranger things kadar kaliteli duruyor.

• fragman güzele benziyor ama izleyecek vakit yok. indirip kenarda saklarım bir ara vakit olunca bakarım belki.
  • mevzu ne?
  • 7 yıldır kayıp olan kör bir kadının geri döndüğünde vücüdunda bir çok olağan üstü yara bere bulunuyor ve gözleri tekrardan görmeye başlıyor. Dizide flashbackler çok güzel, gizemli ve diğer bölümü izleten bi havası var.

• 5.bölümün neden 1080p si yok 6, 7 ve 8.bölümün var. 5.bölümün yok.
  • İlk iki bölümü seyrettim. Açıkçası sıkıldım izlerken ama gizem havası kurtardı şimdilik. Yine de diğer bölümü açıp izleyesim gelmiyor. Bir de ekşi'deki yorumları okudum. Orada birçok yazar bitirmiş diziyi ve finalini beğenmemişler, çok sinirlenenler de var. Aslında devam edecektim ama şimdi kararsız kaldım.
  • Dün gece 5 bölüm izledim şimdi de kalan 3 bölümü izleyip bitirdim. Dizi zaman zaman durağanlaşsa da her bölümün sonunda diğer bölüme geçmenize neden olan bir heyecan bırakıyor.

Sonu istediğim gibi(Bırak okumayı izlemediysen) bitmedi. Gerçek mi yalan mı ? kuşkuda kaldım gerçek diyen arkadaşlar için bu kız nasıl oldu da köprüye geldi kimden kaçıyordu? Bunu orada bıraktılar kim buldu? Milleti tarayan çocuğu niye background vermeden direk koydular?

Edit: Sezon finaliymiş, bitti sanmıştım.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Netflix'e neredeyse her ay bilim kurgu dizisi ekleniyor. Bu kadar bilim kurgu dizisine ne gerek var? Çoğuda boş ve zevksiz. Bir Stranger Things güzeldi.

Netflix her ay bunlara para veriyor ama Marco Polo gibi bir diziyi bitiriyor. House Of Cards gibi bir diziye senarist tutamıyor ve onuda bitirme aşamasına getiriyor.

• Diziyi dün bitirdim. İlk 7 bölümde yükselerek ilerleyen dizi finalde kafa üstü çakıldı resmen. Dizi genel olarak sürükleyiciydi fakat finali beni öyle hayal kırıklığına uğrattı ki harcadığım zamana üzüldüm diyebilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: B.J Blazkowicz

Diziyi dün bitirdim. İlk 7 bölümde yükselerek ilerleyen dizi finalde kafa üstü çakıldı resmen. Dizi genel olarak sürükleyiciydi fakat finali beni öyle hayal kırıklığına uğrattı ki harcadığım zamana üzüldüm diyebilirim.

sezon finalimiydi yoksa 7 bölümlük müydü?

Hershell amca var dizide izlenir aslında
  • Şimdi izlemeye başlıyorum bakalım nasıl.Stranger Things de hissettiğim duyguları hissedebilecekmiyim bakalım.
  • Çok acayipti diyebilirim, izlediğim hangi diziye benziyor diye düşünüyorum her şeyden bir parça taşıyor gibi görünüyor...Ben beğendim (Evet finali bende biraz daha değişik bekliyordum).Çok değişik ve özgün bir senaryosu var.
  • İlk bölümü izledim.

Olmasını çok istediğim bir şey vardı.Youtube da aranan iki video hommer ve oa ile ilgili keşke youtubeda gerçekten olsaydı Beğenmediğim tek kısım öldükten sonra onu oradan alan kadın da.O kadın karakteri öyle bir mekana yakıştıramadım.Güzelde peş peşe izleyebildiğim kadar izleyeceğim.
  • Leonardo DiCaprio. kullanıcısına yanıt
    İkinci sezonu olacak mı bilmiyorum ama mini seri olarak geçmiyor. Bence finali tam ortada bırakmışlar reytinglere göre hareket etmek için. Final olarak da sezon finali olarak da geçerli bir sondu.

• Bu arada unuturum diye yazıyorum 4. bölüm 18:50 dk da televizyonda Stranger Things var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kagan- -- 19 Aralık 2016; 18:29:42 >
  • Bir çok dizi izledim ama böyle bir dizi çok nadir çıkar bence. Ben bu dizinin tutacağına ve yukarıdaki dostumun söylediği gibi büyük ses getireceğini düşünüyorum. İyi ki Netflix üyeliği alıp izlemişim.
  • Brit Marling'in yazdığı önceki filmleri izleyip beğenmediyseniz hiç başlamayın derim
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.