Şimdi Ara

the north face router kullanıcıları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
504
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    the nort face router model çanta aldım. İlk anda bir miktar büyük geldi. Alışılıyor mu büyüklüğüne kullanan var mı?

Kullanmayanlar da yorum katabilir.
    https://www.thenorthface.com/shop/router-

• Bende bel çantası, gömlekleri falan var.
    Senin büyük geliyo dediğin çanta bende trekking çantası var seninkinin güzelliği laptop falan konulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Volkan1x -- 27 Mayıs 2016; 7:19:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volkan1x

Bende bel çantası, gömlekleri falan var.
    Senin büyük geliyo dediğin çanta bende trekking çantası var seninkinin güzelliği laptop falan konulur.

Okul ve günlük kullanım için kullanım için kullanacağım için büyük gibi geldi başka bir çantam daha var onun boyutuyla arasında 10 cm falan var içi biraz derin geldi hemen bulamıyorsun aradığını sanki ama alışmakla da ilgili olabilir.
  • Bu cantaya 450 lira mi verdin kardesim eger 450 lira senin icin buyuk bir rakam ise bu cantanin kolesi olursun benden soylemesi.

Ornegin cantayi yere koyup ustune oturucagina kendini yrre koyup cantayi oturtursun ustune

• Saglam kazik yemissin kardesim, gecmis olsun.
  • arsima kullanıcısına yanıt
    Northface nin çanta ürünleri herzaman diğer marka ve çeşitlere göre geniştir bu markanın klasiğidir o çantanın hiçbirtürlü su geçirmemesi lazım okul için kullanırsan hata yaprsın bu çantalar bilişimde çalışan şirket şirket gezen kişiler için özellikle iş hayatında olan kişiler ve kısa-orta mesafeli trekking lerde iş görür okul için biraz abartılı olmuş çünkü okul o... Dolu fesatlarından çantaya zarar verirler.

• Çöp

• Örnek 1

• Ne icin kullacagina bagli. Tam interrail cantasi

• ya bende zaten okula mı gidiyorum interrail mi yapıyorum belli değil :D evime 1 hafta da bir gelebiliyorum. diğer çanta modellerine göre biraz büyük dediğiniz gibi hatta benim kullandığımla 10 cm var arasında uzunluk olarak ama biraz kullanmayı deneyeceğim.
  • allahım şu kadar zenginlik versen yeter vallahi

• quote:

Orijinalden alıntı: arsima

Arkadaşlar herkese merhaba,
    the nort face router model çanta aldım. İlk anda bir miktar büyük geldi. Alışılıyor mu büyüklüğüne kullanan var mı?

Kullanmayanlar da yorum katabilir.
    https://www.thenorthface.com/shop/router-

Çanta güzel ama okul için fuzuli, bau'da okuyorsan ayrı. :)

Bende The North Face'in Angstrom 28'i var;
    https://www.thenorthface.com/shop/angstrom-28-pack

İş koşuşturmalarım esnek olduğundan ötürü ajanda, evraklar vs derken okul çantası gibi kullanıyorum. Eğer düşünürsen sıfır gibi takas bile edebiliriz, bende router modeli bakıyorum, router'ler biraz daha geniş ve laptop konusunda koruyuculuğu daha iyi.

Fiyatı konusunda diğerlerine aldırış etme, işin içeriğinden ziyade parasına takılanlar benim gözümde her zaman boştur. ^_^

• Çantayı kullanmaya başladım kullanmaya başlayınca boyutunun sorun olmadığını anladım. Sadece sorun olan malzeme kalitesinden ötürü kendi ağırlığı ama o da sırt desteği sayesinde pek hissedilmiyor.
  • The North Face'in her şeyini alırım çantasını ve tişörtlerini asla almam
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.