Şimdi Ara

The Next ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Next ?

SIRADAKİ ?

The Next ?

• Sanmam
  • olur neden olmasın
  • Arda'nin yerinde olsam Fener'e giderim. Sizin gibi taraftarin oldugu kulube de bir daha adimimi atmam. Insallah Fener formasiyla bize gol atar da aglar durursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverlate

Arda'nin yerinde olsam Fener'e giderim. Sizin gibi taraftarin oldugu kulube de bir daha adimimi atmam. Insallah Fener formasiyla bize gol atar da aglar durursunuz.

/>
  • quote:

Arda'nin yerinde olsam Fener'e giderim. Sizin gibi taraftarin oldugu kulube de bir daha adimimi atmam. Insallah Fener formasiyla bize gol atar da aglar durursunuz.

Zaten yeterince antipatik fenere gitmesi birşeyi değiştirmez .
  • Mehmet Topal'ın Fenerbahçe'ye gitmesine üzüldüm.
  • quote:

Aziz Yıldırım bir ara Adnan Polat 5 dakika izin versin Arda Turan'ı Fenerbahçe'li yaparım demişti, hatırladın mı ?

Neden bu kadar kendinden emin konuşuyordu ve Adnan Polat izin vermiyordu biliyor musun ?
  • quote:

• quote:

Orijinalden alıntı: %99

quote:

Cok heveslisiniz Fb taraftari olun size layik olanda bu. Transfer olup atsa ne olur üstelik sanki dünyanin sonu bence siz özünüze dönün yol yakinken dönün.
  • O değilde millet marifetmiş gibi bide imza attıyor resim çektiriyor Topal'la.Nasıl içine siniyor bu adamların.Yapmacık sevgi gösterileri felan.

Gurur ve Şeref sadece erkek ismi değildir.
  • Ayrıca Arda Turan Haterlardan değilim.Keza Mehmet Topalın'da yolu sonuna kadar açık olsun.

Fakat 3 kuruş fazla para kazanacağız diye ekmek yediğin kaba pislemek ?

Profesyonellik diyebilirsiniz.Onuda açıklayayım.

Mehmet Topal takımsız kalsa tamam dersiniz adam futbol mu oynamayacak.

Yada FB 2 verdiği yerde GS adama 1 verirse ona da eyvallah profesyonel futbolcudur.

Fakat GS den gitmek için alacaklarını bırakıp ben Avrupa'da futbol oynayacağım diye ağlayan Topal bugün FB formasıyla geri dönüyor.

Yazık harbiden yazık.

Sorun zaten hiç Avrupa olmadı anlamadınız mı ?

Tuncay niye kaçarcasına gitti ? Mehmet Topal alacaklarını bırakarak gitti ?

ASKERLİK.

Servet Avrupa Avrupa diye ağlıyordu şimdi Bursaspor ile anlaşacak.

Sporcuların askerlik yaşı 34 idi.Bedelli askerlik 30 olunca yapabiliyorsun.

Adamlar bedelli yapacakları için Avrupa aşkları bitti.

Futbol para işi.

Tamamen Duygusal yani.

Anlayın artık şunu.

• Taraftarın yaptığı adamlık değildi ama Arda'nın yaptığı adamlık mıydı ? O tezahüratlardan sonra o statdaki taraftarları ne kadar eleştirdiysem. Arda'nın geçen sene kalıcam deyip de son dakika golü atması beni bir o kadar sinirlendirdi. Bir de o yetmezmiş gibi Riera gibi bir belayı takıma aldık ve şu an da takımda en az verim alınan fakat en fazla kazanan yabancı.
  • ardanın verdiği demeçlerin tamamı Fenerbahçeye şirin gözükmek amaçlı. giderse şaşırmam asla. mehmet topal ise çok defansif bir oyucu. emrenin yerini dolduramayacağı açık. bu transferlerin amacı başka.
  • Artık kariyerime avrupada devam etmek istiyorum dedikten sonra,türkiyeye geri dön.Yeni bir Emre Belözoğlu doğuyor.
  • Herkesin bir fiyatı vardır. Mehmet Topal'ın da fiyatı

2012-2013 sezonu için garanti ücret 2.000.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;
    2013-2014 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro,
    2014-2015 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;
    2015-2016 sezonu için garanti ücret 2.050.000 Euro, maçbaşı 10.000 Euro;
  • Giderse gider,güle güle

Arda sevdiğim bir oyuncu,fenere giderse gözümden düşer

Galatasaray bunlarla Galatasaray olmadı ama
  • işin özü para arkadaşlar.adam daha fazla alacak ve istanbula dönecek kim hayır der.kendi oyuncusunu alcak diye besiktasin nihata nekadar verdiğini de gördük, biyerden sonra hayır diyemiyorsun.hee gs de istese ona rağmen fenere gitse ozaman kizardim.ama suan dencek bisi yok.sonuçta adam iş yapıyor para kazanması lazım.fener böyle teklif sunmasa fenere gelmezdi devam ederdi avrupada.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

Herkesin bir fiyatı vardır. Mehmet Topal'ın da fiyatı

bazılarının fiyatı yoktur dostum, GURURU VE ŞEREFİ VARDIR

• quote:

Orijinalden alıntı: xswordfishx

quote:

Orijinalden alıntı: Türkçü2012

Herkesin bir fiyatı vardır. Mehmet Topal'ın da fiyatı

bazılarının fiyatı yoktur dostum, GURURU VE ŞEREFİ VARDIR

Dünya kapitalist dostum,illa ki bir fiyat olacak.Sana verseler sen gitmez misin yani?

Ha bu durum beni memnun ediyor mu.Hiç memnun değilim hem de,hiç.Nefret ettim bu ülkeden bunlar yüzünden.Adam 90+3 de oyuna girse 25 milyar hesabında öteki gün.Öbür yanda da 700 lirayla ailesini geçindirmeye çalışan işçi.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.