Şimdi Ara

The Newsroom (2012 - 2014) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
6.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Amerika basınını takip etmekle alakalı değil bence. Ben de takip etmem yani. Oturup Amerikan basınını mı takip edeceğim. daha burdakini edemiyorum.

Dizi baştan aşağı zekilik. Politikal söylemlerini bir kenara atarsak. Dizideki diyaloglardan,oyuncularına kadar kalite akan bir yapım. Zaten Will McHale ve Charlie Skinner akıp gidiyor ya. Uzun zamandır bu çok beğendiğim sayılır dizilerden valla.
  • Lan ilk bölümünü izleyeyim dedim yoruldum yemin ederim bu ne gevezelik. Ben okurken yoruluyorum çevirmenlere Allah kolaylık versin.

Hep böyle bol diyaloglu mu dizi ya? Bazı sahnelerde yetişemedim, bazılarında geri alıp tekrar izledim falan zor oldu benim açımdan.
  • Abi 5. bölümün altyazısı nerde? Büyük bir heyecanla geldim bulamadım ya.4 var 6 var 7-8 bile var ama 5. bölümün altyazısı yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allpino

Abi 5. bölümün altyazısı nerde? Büyük bir heyecanla geldim bulamadım ya.4 var 6 var 7-8 bile var ama 5. bölümün altyazısı yok.

http://divxplanet.com/sub/s/256482/The-Newsroom.html

eklenmiş hocam yeniden.bulamadıysan al linkte var.

ya artık 10. bölüm altyazısı çıksa da izlesek.2. sezon asla aynı anda izlemicem bu diziyi altyazılar çıksın sonra başlıcam böyle sinir oluyor insan

• son bölümün altyazısı da çıktı arkadaşlar.
  • ben de tam house md'ye ne kadar benziyor yazıcaktım. bazıları tespitini koymuş ortaya.
    3. bölümdeyim güzel, sevdim ben.
  • çok başarılı bir dizi olmuş.
  • çok başarılı ama benim ilgimi çeken bir alan olmadığı için bırakmak zorunda kaldım. oyuncu kalitesi, kurgu her anlamda hbo olduğunu belli eden bir dizi.
    zorladım 4. bölüme kadar yok yani sarmadı cidden.
  • cnbc-e boşuna reklam yapmamış abi müptelası oldum resmen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha ilk bölümünü izledim cnbc e den ilk bolum başarılıydi bence de gercekten Amerikan medyasiyla ilgili bilgi olmazsa sanki biraz havada kalır zamanla izleyenlerde ki ben de yok öyle bir bilgi

• Diziyi altyazı ararken fark ettim şu anda bölümlerini ediniyorum, akşama herhalde ilk bölümünü izlerim

• cnbce de 2 gün önce izledim ve müthiş bir dizi olacağını düşünüyorum
  • Güzele benziyor. En kısa zamanda izlemeyi planlıyorum
  • Elimde damages, spartacus'un son sezonu ve Nesroom vardi.
    Her gun hepsinde birer bolum izleyecegime dair kendime soz verdim.

Once spartacus'u izledim, guzeldi.
    Sonda Damages. ancak dayanamayim 2. bolumunu de izledim
    son olarak da Neswroom'un ilk bolumu.

Izlemez olaydim. 1 saatin nasil gectigini anlamadim. (yogun diyaloglar nedeniyle geri alip tekrar izlemelerle 1.5 saat oldu.)
    Sonra 2. bolum geldi, arkasindan 3.
    Ayni gun 5 bolumunu izledim, sabahina da geri kalan 5 bolumu.
    Uzun zamandir bu kadar keyifli dizi izlememistim.
    Oyunculuklardan tutun da diyaloglarina kadar her yonuyle zeka ve kalite kokan bir yapim.

Kacirmayin, izleyin ve izletin.

Simdi 2013'u iple cekiyorum.
  • ilk bölümü seyrettim...yorucu ve çok hızlı diyaloglar hakim...bu dizi altyazı için yapılmamış...dublaj gerekir...insanda sabır bırakmıyor...benim için bitmiştir....şahsen büro ortamı görmek istemiyorum....fazla çene isteyenler ve kapalı ortam dizilerini sevenler seyretsin...çayır çimen manzara sevenler için değildir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sefer33

ilk bölümü seyrettim...yorucu ve çok hızlı diyaloglar hakim...bu dizi altyazı için yapılmamış...dublaj gerekir...insanda sabır bırakmıyor...benim için bitmiştir....şahsen büro ortamı görmek istemiyorum....fazla çene isteyenler ve kapalı ortam dizilerini sevenler seyretsin...çayır çimen manzara sevenler için değildir.

+1 diyaloglar herkesin kaldırabileceği gibi değil.yoğun bir şekilde toplanmış.

not:başrol oyuncusunu nasıl buluyor hbo anlamıyorum adamların bütün dizilerinde mükemmel oyunculuklar var
  • bende diyaloglardan az çok şikayetçi degilim hani. normalde altyazisiz izlerim ama arada bir bazı kısımları kaçırdığım oldu. yine de burada çalışanların ne kadar eğitimli olduğunu görüyorum, daha dogrusu öyle bir hava katmislar ve yakismis sonuçta gazetecilik ile alakalı bir meslek ve son derece en iyi şekilde işlerini yetiştirmeye çalışıyorlar.

• hiç güzel bir dizi değil özellikle usame'nin öldürüldüğü bölüm de ne milliyetçilik yapmışlar ama ya ayrıca house m.d nin yanına yaklaşamaz dizi de bazı güzel tespitler var ama genel olarak beğenmedim
  • evet hızlı konuşmalar olduğu için bazen kaçıyor altyazılar
  • İlk bölüm fena değildi ama ikinci bölümde sıkıldım.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.