Şimdi Ara

The Newsroom (2012 - 2014) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
6.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Jokě

quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

quote:

Cem Özdemir ‏@esekherif_

3. bölümden itibaren başlıyorum. 2. bölüm Grenouille çevirisi yüklenecek. Eylül sonuna hepsi biter diye planlıyorum.

demiş. Cnbc-e vermeye başlayacak eylülde zaten yetişirse netten izleriz, yetişmezse tvden.

"Hayatımın en zor çeviri deneyimi olacak" diyor eşekherif dizi için, hakikaten de öyle, gördüğüm en geveze dizi bu.

İlk iki bölümü izledim biliyorum konuşmaların çok olduğunu. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ATEŞ -- 20 Ağustos 2012; 21:55:52 >
  • İngilizcem çok iyi değil. Yalnızca arada bir kaç kelimeyi kaçırıyoruz izlerken. Çeviride elbette işler karmaşıklaşıyor olabilir ama ben bu ingilizce ile çok zorlanmadan alt yazısız izleyebiliyorsam, eh çok da korkutmamalılar kendilerini
  • Çıktı mı bu dizi hevesle bekliyorum?
  • 10 eylülden itibaren pazar 22'de Cnbc-e 'de yayınlanmaya başlayacakmış.
  • İlk bolumu izledim cok begendim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cnbc-e de başlıyacak ama tanıtımını gördüm baya güzel bi ara başlıcam güzel diziye benziyor.
  • Ben de başlamayı düşünüyorum, ilk sezon bitsin başlarım heralde. Acelem yok. Bugün CNBC-E'de başlayacağını anlatan tanıtımları gördüm, beğendim açıkçası.
  • 4. bölüme kadar izledim bugüne kadar ingilizcem iyi olmasına rağmen altyazı olmadan takip etmek çok zor. Suits'e benziyor aslında bu yönünden orada da davalar sırasında hatta kimi zaman karakterler arasında çok hızlı ve takip edilemeyen konuşmalar oluyor ama ikisi de gerçekten Mad Man ve Dexter'ın yokluğunu aratmıyorlar sağolsunlar.
  • Babam çok övdü bakacaz artık
  • İşte bu dizi izlenir.
  • Güncele yetiştim ama çok büyük haberleri hızlıca yayınladılar.Bir sonraki sezonlara ne yapacaklar acaba ?
  • Çok ve hızlı konuşuyorlar ya, takip etmek zor. Onun dışında gayet iyi. Dumb&Dumber dan sonra ilk kez gördüm Jeff Daniels'i, şok etkisi oldu dolayısıyla. Ama baya bir yakışmış bu tarz.
  • sezonlar kaç bölüm olacak bilgisi olan var mı?

not:ilk bölümü izledim beğendim
  • ya 8. bölüm altyazı %99 diyor sabahtan beri beklemekten bihal olduk.sözde eşekherif el atıyordu ama pek birşey göremedik
  • Lan nerden buluyonuz morrentini.Bulduklarım hep ölü
  • quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

ya 8. bölüm altyazı %99 diyor sabahtan beri beklemekten bihal olduk.sözde eşekherif el atıyordu ama pek birşey göremedik

esekherif, eylülün sonu ancak biter hepsi dedi. baya beklemek gerek anlayacağınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ate$

quote:

Orijinalden alıntı: T®an©e Addi©T

ya 8. bölüm altyazı %99 diyor sabahtan beri beklemekten bihal olduk.sözde eşekherif el atıyordu ama pek birşey göremedik

esekherif, eylülün sonu ancak biter hepsi dedi. baya beklemek gerek anlayacağınız.

8.bölümü yüklemiş @jr_flagg arkadaşımız.9 a da başlamış.eşekherif daha kaliteli çeviri yapar ama şimdiki arkadaşı da yabana atmayalım tabi.o kadar uğraşıyor valla.
  • Zaman bulup 1. bölümü izleyebildim.Baya güzel dizi olucağı belliydi.Bi kaç güne yetişmem lazım 8. bölüme
  • ABD medyasını tanısak tadından yenmez de, kör cahil gibi izlemek nasıl olacak bakalım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oziko

ABD medyasını tanısak tadından yenmez de, kör cahil gibi izlemek nasıl olacak bakalım...

Önce 1976 yapımı Network'ü izle, sonra The Newsroom'a başla derim, daha bir yararlı olur. Ama tabi Sorkin'in kalemi biraz ağır.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.