Şimdi Ara

The Newsroom (2012 - 2014)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
200
Cevap
7
Favori
6.603
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yakın zamanda The Social Network ile büyük başarı yakalayan Aaron Sorkin (A Few Good Men, The West Wing, Moneyball) The Newsroom ile dizi dünyasına geri dönüyor.

Jeff Daniels'ı sivri dilli bir anchorman (ana haber sunucusu) olarak izleyeceğimiz dizide Emily Mortimer, Dev Patel, Jane Fonda ve Olivia Munn gibi isimleri de barındıran oldukça sağlam bir kadro bizi bekliyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İlk bölümü izlemeyi düşünüyorum HBO olduğu için.
  • HBO Görür görmez geldim Ilk bölüm bakacağım hemen
  • HBO iyi güzel de dizinin konusu sıradan gibi geldi bana.Çok çarpıcı bir konusu yok gibi geldi ilk baştan.Ama bekleyip görelim.
  • HBO yu görünce birden heyecanlanıyorum
  • güzel bişey benziyor beklemekteyim
  • HBO varsa takibe alınır.
  • Bu diziyi izleyen var mı bende Cüneyt Özdemir twit atmış ordan gördüm merak ettim , Birazda Suits havası sezdim

@cuneytozdemir
    HBO'nun Newsroom dizisinin ikinci bölümünü seyrettim. Hayatım aynen böyle geçiyor ama bizimki çok daha sert, acımasız, gergin ve neşeli...

Daha şimdiden 2.sezon onayınıda almış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Furkan* -- 4 Temmuz 2012; 23:14:41 >
  • Altyazısı daimi olursa izleyeceğim...
  • takip bakarım biraz ilerleyince.
  • İzledim ilk bölümü özellikle başındaki sahne iyiydi sonra diyaloglar çok olduğu için baydı biraz , 1 - 2 bölüm daha izlicem belki devam ederim
  • İniyor.
  • Çevirmenler kötü,çeviriler de kötüdür büyük ihtimalle.
  • Şans vermek gerek, HBO yani.
  • İlk bölümü izledim gayet hoşuma gitti. Mesleki anlamda ilgime hitap etmesinden dolayıda olabilir tabi, izlenilebilirliği yüksek olan bir dizi
  • Baskılarım sonucunda iyi bir çevirmen diziye el atıyor arkadaşlar.
  • 3. bülümünün altyazısı yok 4 ve 5. bölümün altyazısı var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Furkan*
    Biraz da Suits havası sezdim.

Benim de aklıma ilk o geldi, henüz Newsroom'u izlemediğim takdirde.

Bakalım biraz devam etsin dizi, tepkilere, etraftan gelen tavsiyelere göre başlarım.
  • deneyeceğim .

edit: dizi ka bolum oldu şuan arkadaşlar? mamnunda da bulamıyorum hiç ona göre başka alternatifler deneyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FlyingHigh -- 6 Ağustos 2012; 21:34:10 >
  • Bence dandik çevirilerle izleyeceğinize CNBC-e'yi bekleyin yayın listesine almış verecekler bu kış.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.