Şimdi Ara

The Mummy (2017) | Tom Cruise (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
260
Cevap
2
Favori
10.436
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eski filmin izinden gidip korku öğelerine yer verilirse tutar, umarım The Mummy serisi gibi sadece efektden ibaret olmaz.
  • Bu arada bu filmle birlikte universal şirketi aynı disney ve fox'un marvel kahramanlarıyla yaptığı gibi bir sinematik evren yaratmaya çalışacak. Mumya filminin ardından Van Helsing, Dracula, The Wolfman, The Invisible Man, Frankenstein ve The Bride of Frankenstein gibi canavar filmleri gelecek.

Mumya gibi gişesi garanti sayılacak bir filme yine gişesi garanti Tom Cruise'u koyarak sağlam bir giriş yapmaya çalışacaklar muhtemelen. diğer projeleri de sağlam tutarlarsa olabilir bir şeyler.
  • Sinematik evren yaratılıyorsa eğer bu karakterlerin hepsini bir filmde görebiliriz Avengers de olduğu gibi. Yeni Mummy filmide daha karanlık bir atmosfere sahip olacak gibi geliyor bana.
  • gişede başarılı olacağı kesin filmlerden
  • Russell Crowe kadroya katıldı.
  • Bu kadar ünlü isimlerin yer alması beni endişelendiriyor. Gişede başarılı ama içi boş olacak gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jeolog.

Bu kadar ünlü isimlerin yer alması beni endişelendiriyor. Gişede başarılı ama içi boş olacak gibi hissediyorum.

Al benden de o kadar...

Umarım biz yalancı çıkarız
  • Konu 2013'te açılmış ve sinema bölümünün müdavimi olan ben bu konuyu nasıl görmemişim kendime hayret ettim. Ya da benim gördüğüm konu başkaydı ve daha önce de yazıldığı gibi forum bölümleri ayrılırken güme gitti sanırım. Neyse normalde Mumya filmlerinin pek hastası değilim. 99 yapımı olan film oldukça başarılı olsa da 2. filmi gayet ciddiyetsiz ve saçmaydı. 3. filme dair de Jet Li'den başka hiçbir şey hatırlamıyorum bir de "Ne alaka?" dediğimi. Mumya için harika üçleme diyemem, sadece ilk film iyiydi diyebilirim.

Konuya gelirsek, normalde ancak ve ancak filmsiz kalırsam izlerim dediğim yeni mumya filminde Tom Cruise gibi bir ismi görmem filmi izleme ihtimalimi zirveye çıkardı. Sırf "Acaba nasıl olacak?" merakıyla izleyeceğim. Russel Crowe da kadroya eklendiyse o filmi izlemek şart olmuş demektir.

Biri de üçleme olsun demiş de film ertelenmezse 2017 yılında gelecek. Böyle görsel efektli büyük yapımlar zaten ortalama 2-3 yılda vizyona geliyor iyi ihtimalle. E Tom Cruise gibi bir adamı da başrolde düşünürsek ve Tom Cruise'un da yaşlanmakta olan bir insan evladı olduğu gerçeğini kabul edersen bu film üçleme olamaz, olmamalı. Ömür yetmez. En iyi ihtimalle ikileme olur. Bence uzun metrajlı (3 saatlik) tek film yapsalar daha iyi. Oyuncu yaşlandı mı, öldü mü, kaldı mı, yapımcıyla anlaşamadı mı, devamı gelecek mi diye düşünmeye; strese girmeye gerek yok.

Neyse 2016'yı da yarıladık sayılır. Hızla yaşlanıyoruz, Hadi bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Mayıs 2016; 0:01:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• The Mummy filmi ilk çıktığı o zamanlarda, iMDB falan nerden bakacaksın, gazeteden bakıyordum haftaya vizyonda ne var diye, serinin ilk filminin galasına gitmiştim.

O dönem mumya dedin mi korku aklıma geliyordu. Ben bu filmi hep korku klişesini yıkıp bunu aksiyon ve komediyle birleştiren bir film olarak gördüm. Galasından çıkarken de arkadaşa "Başrolde Leslie Nielsen oynasa da olurmuş, sırıtmazmış." dediğimi çok iyi hatırlıyorum

Tekrar çevrileceğini duymak beni heyecanlandırmadı açıkçası. Ama sevdiğim aktörün oynaması beni heyecanlandırdı. Tom Cruise film seçimlerinde iyidir. Farklı bir hava katacaktır. Ben beklemedeyim.
  • Kartal Göz kullanıcısına yanıt
    Bu film univesal ın kuracağı Monster sinematik evreninin ilk filmi olacak.Tıpkı dc ve Marvel gibi the mummy devamında Johnny Depp in başrol olduğu the invisible man geliyor 2018 de.2019 da da frankenstein gelecek ve büyük ihtimalle Angelina Jolie başrolde olacak.Dracula untold çıkmıştı 2014 de ama bu evren ile alakası olmadığını onayladı yapımcılar o yüzden reboot edilecek deniliyor o filmde.Russel Crowe da the mummy de cameo olacak galiba, ileri ki filmlerde önemli bir rolde olacakmış.Bakalım baya farklı bir şey deniyorlar umarım başarılı olurlar gişe de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasomen -- 5 Mayıs 2016; 9:15:18 >
  • Nedense izleyesim yok

• yeni mumya

The Mummy (2017) | Tom Cruise
    The Mummy (2017) | Tom Cruise

• Zamanında gereğinden fazla izlemiştim, kadro sağlam gözüküyor ama umarım çok ciddi yapmaya çalışmazlar da eski filmin havası korunur.
  • Tom Cruise gibi bir oyuncu varsa çok iyi bir iş çıkabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdilik 7 film olacağı öngörülen Universal Monsters sinematik evreninin 2. filmi. Senaryo olarak bir şey beklemesem de görsellik ve kadrodan beklentim yüksek.
  • ATV'de milyon kere yayınlarlar bunuda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

2016

Keşke 2016 olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: Kappa Face

quote:

Orijinalden alıntı: -Bane

2016

Keşke 2016 olsa

Ne kadar çabuk geçmiş zaman
  • O nası mumya ya. Daş gibi.

• 1999 yapımı benzeri birşey bekliyoruz

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.