Şimdi Ara

The Mighty Avengers / Dark Avengers

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Mighty Avengers ilk 2 sayısını ve Dark Avengers ilk sayısını baskısı bittiği için bulamıyorum , elinde olup satmak isteyenler bana ulaşabilir mi ? Dark Avengers tek sayı satmak istemeyen olursa onu da ikili alabilirim.

• umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Boş Klasör yazısı çıkıyor, üyelik aldıktan sonra mı görebilirim?
  • Meriall M kullanıcısına yanıt
    Solda bir klasör resmi var ona bas

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler :) Yine de satmak isteyen olursa kütüphaneme eklemek isterim :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutcicen

https://mega.nz/#F!xE4xRCjA!EZLGFgR4S6p_iG-rPByZOw!VZBjRIRa
    şurda olabilir
    yazı çok eski ama, tıkladım klasör logosu falan yok. yardımcı olabilir misiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: berkero1907

yazı çok eski ama, tıkladım klasör logosu falan yok. yardımcı olabilir misiniz?

Alıntıları Göster
    Hocam şu anda mobilde olmamdanmı bilmiyorum beni direk meganın anasayfasına atıyo linki kopyalayıp açtım ordada world war hulk diye bi ddosya çıktı karşıma. Eğer sen doğru sayfaya girebilirsn yanlış hatırlamıyosam sol üstte tıklanabilir bir alan var ordan giriliyodu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi umutcicen -- 31 Mart 2019; 17:1:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mouse'nin tekerleği ile tıklayın. Sol tıklayınca dh'den kaynaklı bir problem oluyor. Mobilde iseniz, yeni sekmede aç demelisiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 31 Mart 2019; 20:1:35 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.