Şimdi Ara

The Matrix 4'ten merakla beklenen Türkçe altyazılı ilk fragman geldi! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
102
Cevap
1
Favori
4.284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi haberi vereyim: Neonun saçlı sakallı hali matrixin içindeki hali. Matrix 2020 li yıllarda geçen yeni bir sürüm olarak güncellenmiş. Fragmanı dikkatli izleyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

Aslına bakarsan matrix ilgili çok teori üretildi senin gibi birinin bunları bildiğini varsayıyorum.. hani filmde mimar zionun defalarca yıkıldığını, kendisinin ilk seçilmiş olmadığı açıklamasından üretilen teori.. ayrıca neo'nun matrix dışında da makinelerle savaşırken güçlerini kullanması vs.

yani neo ve diğer insanlar hala matrix içindeler.. sadece matrix'i kabul edemeyenler için oluşturulmuş bir şehir zion.. (film de matrix bir keresinde çöktüğü ve tüm hasadı kaybedeceğinden bahseder) zion; matrix kabul edemeyenleri kandırmak için kurulmuş, aslında hala matrix içinde olmaları....

bu teori filmi izleyenler için pek akla yatkın bir teori..

4.filme buna değinecekler mi merak ediyorum doğrusu.. devam filmi olacaksa böyle bir beklentim var...

Bu teori güzel gibi gelse de çok uçuk ve absürt filmde böyle bir konu olmaz hatta hiç bir zaman olmaz. Teori yazmayı sevenler uçmuş bu konuda biraz  

• quote:

Orijinalden alıntı: kuzgun_

Aslına bakarsan matrix ilgili çok teori üretildi senin gibi birinin bunları bildiğini varsayıyorum.. hani filmde mimar zionun defalarca yıkıldığını, kendisinin ilk seçilmiş olmadığı açıklamasından üretilen teori.. ayrıca neo'nun matrix dışında da makinelerle savaşırken güçlerini kullanması vs.

yani neo ve diğer insanlar hala matrix içindeler.. sadece matrix'i kabul edemeyenler için oluşturulmuş bir şehir zion.. (film de matrix bir keresinde çöktüğü ve tüm hasadı kaybedeceğinden bahseder) zion; matrix kabul edemeyenleri kandırmak için kurulmuş, aslında hala matrix içinde olmaları....

bu teori filmi izleyenler için pek akla yatkın bir teori..

4.filme buna değinecekler mi merak ediyorum doğrusu.. devam filmi olacaksa böyle bir beklentim var...

saçma böyle bişey olsa makinaler neden kazıp ziona ulaşmaya çalıssın?

• geliyormuş iki gözümün çiçeği  

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt

Teori filmin anlatımı... ilk filmde ilk matrix çok kusursuz olduğu için insan beyninin bunu kabul etmediği için neredeyse tüm hasadı kaybedeceklerini söylüyordu smith

daha sonra mimar zionun defalarca yıkıldığından bahseder, ayrıca ilk neonun ilk seçilmiş olmadığını. açıkca burada bir döngü var

• Keanu için bile izlenir.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 40 yaş civarı olan insanlar matrix 1 in etkisini iyi bilir

• quote:

Orijinalden alıntı: KnghtER

fragmandan bakip bu film olmayacak demek biraz sacma, ne kadar cozebilirsiniz ki?

ayrica fragman mantiksiz degil, neo ve trinity tabi ki tekrar matrix icerinde tekrar uyanmaya calisacaklar..

Aynen öyle! Fragmandan bir film hakkında olmamış demek çok doğru gelmiyor bana da. Bende fragmanı beğenenlerdenim, yaklaşık 6-7 kez izledim beni eskiye götürdü. Çok güzel olmuş gibi gözüküyor ancak filmlerin devamını yapmak kolay değil, eminim çok güzel dahi olsa bir kesim kabullenemeyip beğenmeyecektir. Konusu yayınlanmadan fragmandan yorum yapmakta biraz hayalcilik gibi geliyor bana.

• John Wick 4 için çekilen görüntülerden artanları kurgulayıp Matrix filmi adı altında çıkartmışlar 

• John Wick fragmanı izliyormuşum hissine kapıldım

• Neonun makineye bagli olmasi gerekiyor, cunku trailerde neonu oldugu butun sahneler sahte matrix evreninde geciyor,genc tri nin yuzune dokundugunda yesil sayilar tri nin yuzunde beliriyor. Peki simdi neo tekrardan Kim makineye bagladi veya makineden Kim cozecek sorun burda

• Hype yüksek ve büyük ihtimalle çöp. Kapitalizm yine para kazanacak yolunu bulmuş

• Görüntü ve cekim tekniği mi diyeyim ne diyeyim ilk seri gibi değil. Fazla aydınlık ve farklı bir film havasi verdi. İntro muzigini de begenmedim. Lana umarim cinsiyet tercihlerini konusturmaz filmde. Umarım fragmandan fazlasini görürüz.

• Keske biraksalardi da efsane olarak kalsaydi,terminator gibi kabak tadi verecek anlasilan

• Red_devil33 kullanıcısına yanıt

Sok mu desem,korku mu desem,hayranlik mi desem?Felsefe,bilim,mitoloji herseyin birlesimi,efsane bir filmdi.Oncesinde terminator falan vardi ama bu kadar derin degildi

• Geliyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Herkes benim gibi Jhon wick algısıyla gelmiş. Kral nasıl güzel film yaptıysa kanımıza işlemiş.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Eskisinin yeşil gothic ve karanlık havası yok. Östrojen hormonları etkilemiş filmi.

• -Telefonunu cıkra

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.