Şimdi Ara

The Mammoth A Cave Painting - RESMİ Türkçe Çeviri Yayınlandı | www.kaan.camera

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • The Mammoth A Cave Painting - RESMİ Türkçe Çeviri Yayınlandı | www.kaan.camera

Çevirmen
    Kaan AKYILDIZ

Dosya teknik işlemleri
    http://www.turkceoyunceviri.com

Notlar:

- Eğer hata/çevrilmemiş yerler görürseniz lütfen bize bildirin ki yamayı düzenleyelim. Geri dönüşleriz çok önemlidir.
    - Oyun Türkçe karakterleri desteklemektedir.
    - Çeviri araçları/programları üzerinde pratik yaparken bu kısa, eğlencesine yapılmış ve sinir bozucu zorluktaki oyuna denk geldim. Dosyaları açmışken de çevirmek istedim.

İndirme Linkleri

- Link 1

Kurulum

Yama resmi olduğu için kurulum linki kaldırıldı.

Steam üzerinden oyuna sağ tıklayıp özellikler deyin.
    Betalar kısmına gidin.
    "new_languages" seçeneğini seçin.

Kurulum için bu videoyu kullanabilirsiniz. İşlemler ve dosya yerleri aynıdır. Sadece dosya adını Rivergame değil TheMammoth olarak düşünün. Son aşamada ise game.locres dosyasını
    C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\The Mammoth\TheMammoth\Content\Localization\Game\en konumuna atın (Siz oyunu nerede kurduysanız bu değişir fakat attığınız game.locres doyasının ilk The Mammoth dosyasi yolunda olmasına dikkat edin. Yazdığım dizin yoluna bakarak işlem yapın çünkü iki tane var.)

youtube.com/watch?v=v0XG6d3LZP4

Oyundan görüntüler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 14 Temmuz 2020; 20:9:59 >

• Yapımcıyla görüştüm ve oyuna Türkçe dil desteği eklemek istediklerini söylediler. Gerekli dosyaları gönderim. Kısa süre içinde Türkçe dil desteği eklenecektir.
  • Elinize sağlık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkçe dil seçeneği oyuna resmi olarak eklenmiştir.
  • Steam satın alma linki de eklesen daha iyi olur bence. Eline sağlık :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlogKaan

Türkçe dil seçeneği oyuna resmi olarak eklenmiştir.

Daha demin yeni bir altyazı konusu gördüm "Niffelheim v0.9.021.13 %100 Türkçe Yama" buna bakarken sonra sizin oyununuzu görüp geldim. Şu an Steam sayfasından oyunları araştırıyordum The Mammoth ücretsizmiş 236 MB hemen indirdim bile. Ne diyelim buradan hem Niffelheim yamasını yapanlara hem de size The Mammoth: A Cave Painting yaması için teşekkürlerimi sunayım harikasınız arkadaşlar ellerinize gözlerinize sağlık.

Böylesi küçüklü büyüklü AAA veya Indie oyunların Türkçe olmasına ayrı seviniyorum hem de official olarak yapımcısı/dağıtımcısı tarafından bu yamaların kabul edilmesine oyuna eklenmesine ayrı seviniyorum mutlu oluyorum. Keşke diğer Niffelheim oyunu da bir şekilde official eklenseydi, gerçi bir "Erken Erişim - Early Access" oyunu olmasından dolayı böyledir neyse Türkçe yamasını yapanlara sormak lazım.

---
    Bu arada @BlogKaan oyuna resmii olarak Türkçe eklendi demişsiniz de sanırım Yapımcı bunu oyunun satış sayfasına belirtmemiş, orada en son patch haberi olarak şu var:
    ALINTI:
    The Mammoth now available in even more languages!
    Thanks to you, our amazing players, The Mammoth: A Cave Painting is now also available in Spanish, Arabic, Brazilian Portuguese and Serbian.

Özellikler menüsünden Betalar kısmından dediğiniz şekilde kolayca Türkçe yapılıyorsa çok iyi, zaten denerim birazdan teşekkürler tekrardan:
    ALINTI:
    Betalar kısmına gidin. "new_languages" seçeneğini seçin.

• Steam linki eklendi.
    @AsRuleS

@Ravenholm
    Güzel yorumunuz ve ilginiz için teşekkür ederim. Yeni eklenen diller şu an beta sürümünde. Duyuruları ise buradan yapılıyor.http://steamcommunity.com/app/751690/discussions/0/1488866180591964915/ Farklı dillerde eksik kalan 4 dil dosyası da tamamlanınca bütün çevirileri normal sürüme aktaracaklar.

Betalar kısmına gidin.
    "new_languages" seçeneğini seçin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlogKaan -- 30 Aralık 2017; 15:1:22 >

• Öncelikle başarılı çeviriler diyerekten konuya gireyim :D. Özel den attığın mesajı gördüm ama forum, tel no olmadan pm vs. atmama izin vermiyor sanırım. O yüzden burdan yazmak istedim. Sanırım Unity3D işini görür. Ayriyetten program veya video paylaşmam doğru olmaz. Ama netten kısa bir araştırma ile bulabilirsin. Umarım anlayışla karşılarsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oxygen1986 -- 30 Aralık 2017; 18:29:52 >
  • Güzel projelere imza atıyorsunuz.Teşekkürler.Başarılarınızın devamını dilerim.
  • @Oxygen1986

İlgin ve yorumun için çok teşekkür ederim. Unity3D'den yola çıktım ve bir yazılım buldum. UnityEX adındaki bir programla çok rahat yapılıyor. Başkasından özel bir tool almadıysanız şu linki verseniz yeterliymiş. Herkese açık bir platform.https://zenhax.com/viewtopic.php?t=12 Linki buraya bırakıyorum. RESOURCES ASSETS dosyalarını açıp import/export yapmak ve dosyaları görmek isteyenler bunu kullanabilirler.

@R-10

Güzel yorumunuz için ben teşekkür ederim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.