Şimdi Ara

The Makina - Buğra Akpınar | Mesut Çevik ile Canlı Saat 20.00'da sizlerle (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
0
Favori
2.184
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CEVAT VARDARLI ADAMDIR
  • Şu apaçi Buğra’yı hala izleyen kaldı mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buğrayı sevmem araba konusunda da dünya kadar çağrılabilecek çok daha efendi ve bilgili insanlar var.
    Konunun bunlardan uzak olduğunu düşünüyorum...

Buğra youtube da defalarca kanal açmış problem yaşamış birisi. Büyük ihtimalle deneyimlerini paylaşmak için çağırmıştır Mesut. Ayrıca sevin yada sevmeyin adam video edit konusunda başarılı :)

Bu konsept gerçekten çok başarılı ilerliyor. Farklı kitleye hitap eden insanların aynı videolarda buluşup muhabbet edip insanları daha fazla bilgilendirmesi muazzam!

• Okuduğunu anlamayan insanların konunun altına saçma sapan boş yorum yazmaları ne kadar üzücü..

Ayrıca hiç araştırmadan boş konuşmaları.

• İzlediniz mi? hemen çamur atmışsınız,bir çok konu ile ilgili sohbet yapmışlar.Gayet de keyifli olmuş.
  • Mesut abi Can Akbulut'u da davet eder misin

• Yorumlara bakacak olursak adamı çekemeyen çokk... Bu yüzden Doğru yoldasın Buğraaa

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bellek

Forumun kendi üyelerinden Cevat Vardarlı var iken konuk olarak başka kişi niye arıyorsunuz ki?

Başkası olacaksa da Modifiye falan isteniyorsa Driven34 - Can Eyilik var.

Benzin TV var.

Her ne kadar takipçi için bi ara oyuncu ve youtuber'ları konuk edip seviyeyi düşürmüş olsa da tekrar yükselişe geçen Doğan Kabak var.

8 silindir gibi 'underrated' bir efsane var.
    Ethem sayin gelsin 3 saat araliksiz anlatir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • ön yargısız izledim de ne övdü be kendini egopınar

• Bisiklet misyoneri bunu beğenmedi.

• Davet edilen insanların forumla ilgisi olması gerekmiyor. Programa alınan konuklar genelde YouTube kanalı olanlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: CVenturas

Olmamış. Carviser'ı da davet edersin bu gidişle. Arabaya uyumlu nasıl giyinilir nasıl saat takılır uzun uzun onları konuşursunuz güzel olur. Sitenin seviyesini düşürecek bir eylem olarak görüyorum. Bu site ne zaman ki kurallarından vazgeçti o zaman memnuniyetsiz, şikayetçi üyeler oluştu. Yaprak dökümü yıllardır sürüyor. Yeni gelen üyeler yararsız kendiliğinden biten otlar misali. Meyve veren ağaçlar kurudu.

Konu arabaysa işinin ehli adamları görmek isteriz. Türk otomobil basın-yayınına bu zamana kadar en büyük katkıyı tek bir kişi yapmıştır. O da kıskanç insanların hasetiyle bu ülkede yaşayamayıp Amerikaya gitmiştir. Beyin göçünün bir diğer yönünü de kendine yapılanlar sayesinde gördük. Türkiyedeki kıskanç insanlar hiçbir başarıyı cezasız bırakmıyor.

And Mehmet Çetin'i neden davet etmiyorsun? Steerr.com a girip kendisine bir özel mesaj yazsan akşamına skype açar canlı yayına alırsın. Böyle işler yapsan biz seni takdir etmesini de biliriz. Derdimiz üzüm yemek. Üstüne alınma. 8 senedir seni izliyorum Mesut reis. Eskiden takdir etmezdik çünkü kaliteye alışmıştık. Şimdi de övemiyoruz çünkü eskiyi biliyoruz.
    Söylediklerine tamamen katılıyorum, bir dipnot eklemek istedim, And Mehmet aynı zamanda donanımhaber üyesi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sanal Bellek

Forumun kendi üyelerinden Cevat Vardarlı var iken konuk olarak başka kişi niye arıyorsunuz ki?

Başkası olacaksa da Modifiye falan isteniyorsa Driven34 - Can Eyilik var.

Benzin TV var.

Her ne kadar takipçi için bi ara oyuncu ve youtuber'ları konuk edip seviyeyi düşürmüş olsa da tekrar yükselişe geçen Doğan Kabak var.

8 silindir gibi 'underrated' bir efsane var.
    8 Silindir kanalını ben de takip ediyorum. Harika bir çizgisi var. Benim gibi takip edip efsane olduğunu fark eden insanları görünce seviniyorum. Umarım diğer kanallar gibi bir süre sonra "Abone olun, zile tıklayın, yorum yapın" gibi şeyler söylemez. En sevdiğim ikinci otomobil kanalı.

En sevdiğim ise Benzin TV Burak Ertem tabii ki. Az video atıyor ama olsun :)

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:24:59 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:25:22 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:25:28 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:25:37 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:25:44 >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mihrali Bey -- 12 Şubat 2020; 19:25:52 >
  • Arabalar hakkında program yapılacaksa Cevat Vardarlı CV Films çağırılmalıydı hem forumda da aktif olan birisi. Yapılan bu yayını kınıyorum.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.