Şimdi Ara

The Magicians (2016) | 4.Sezon Onaylandı (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
4.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güncel izliyorum. Ama tavsiye edilecek bir dizi değil. Bu türe merakınız var ise Salem şiddetle tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende 1x9'da kalmışım en son, izleyen kalmamış pek.
  • Dizi çok güzel ben severek izliyorum , bütçesine göre çok başarılı bir yapım bence.

Birde dizinin uncencored versiyonu gelecek demişler ama ben bulamadım bilgisi olan var mı?
  • üçüncü sezonu onaylandı
  • Her ne kadar ilk sezonun sonlarını ikinci sezonun ilk 11 bölümünü beğenmesem ve bu son desem de, 2. sezonun 13. bölümü ile okkalı bir yuh çektirdi. 3. sezonu dört gözle bekliyorum.
  • ciddi ciddi bu diziyi izleyen yok mu ? çok güzel dizi aslında
  • quote:

Orijinalden alıntı: :.Batsu.:

ciddi ciddi bu diziyi izleyen yok mu ? çok güzel dizi aslında

Valla hocam ben de konusu açtım ama müsait olmadığım için bakamıyorum yoksa güzel merak ettiğim bi diziydi.

• quote:

Orijinalden alıntı: TheGreenArrow

quote:

ciddi ciddi bu diziyi izleyen yok mu ? çok güzel dizi aslında

Valla hocam ben de konusu açtım ama müsait olmadığım için bakamıyorum yoksa güzel merak ettiğim bi diziydi.

bence kesin izle 3cü sezonu gayet güzel gidiyor flashı bıraktım gibi birşey flashtan daha çok zevk veriyor şu dizi ki ciddi ciddi flash hayranıyımdır öyle böyle değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :.Batsu.: -- 23 Şubat 2018; 13:31:0 >
  • 4. sezonu onaylandı
  • Diziyi 3 günde bitirdim.Ard arda izlenmeden anlanacak bir dizi değil.Ben çok beğendim.Beğenmeyen arkadaşlar ya fantastik sevmiyorlar ya da dediğim gibi uzun araliklarla izleyip olaylari cozemediler.Cok saçma gibi dursada mantıklı kendi içinde.Ozellikle 3. Sezon cok güzel.

• başladı dizimiz hadi bakalım ilk bölümü izleyelim.
  • allahını seven assiste gelsin konuya bir tek ben yazıyorum 4cü sezon başladı çok güzel ilerliyor umarım bir kaç kişi görürde diziye başlamayı isterse çekinmeyin hemen başlayın.
  • quote:

allahını seven assiste gelsin konuya bir tek ben yazıyorum 4cü sezon başladı çok güzel ilerliyor umarım bir kaç kişi görürde diziye başlamayı isterse çekinmeyin hemen başlayın.
    asist ne defans olacaktı o valla üst üste izleyince ilk 3 sezon sarrdı 4. sezon izleyesim yok açıkçası.
  • quote:

allahını seven assiste gelsin konuya bir tek ben yazıyorum 4cü sezon başladı çok güzel ilerliyor umarım bir kaç kişi görürde diziye başlamayı isterse çekinmeyin hemen başlayın.
    Fazla ucuzlaşmıştı 2.sezonda bıraktım
  • Güzelim dizi bitti ne yapacağım bilmiyorum Jason Ralph Quentini oynayan çocuk diziden kovulmuş diyorlar ama kendi isteği ile çıkmış göya umarım 5ci sezona gelir çok pis yerde bitti.
  • ilk sezondan sonra devam edebilen var mı cidden
  • 1. sezona ve 2. sezonun ilk yarısına katlanabilirseniz sizi iyi bir dizi bekliyor özellikle 3. sezondaki her bir bölümün ayrı ayrı filmi çekilebilir.

• 1x09dayım bırakacağım sanırım vasat altı bir dizi

• quote:

Orijinalden alıntı: Winter Is Coming

1x09dayım bırakacağım sanırım vasat altı bir dizi

başlamanız hata

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.