Şimdi Ara

The Magicians (2016) | 4.Sezon Onaylandı (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
142
Cevap
2
Favori
4.948
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ikinci bölümle daha izlememeye karar verdim başroldeki eleman çok itici, konuşmasına dayanamıyorum. tek iyi yani amber'i görmekti herhalde
  • WISDOM kullanıcısına yanıt
    O kadar kötü mü diyorsunuz ? O kadar fazla dizi var ki takip edemiyorum artık. İzlemeye değerse izleyeceğim ama yok derseniz boşuna indirme izleme derken vakit zaman kaybına yol açmayacağım. İlk bölümden bırakmış olurum en azından.
  • Bende 2. bölümü izledikten sonra bırakma kararı aldım.3 fantastik diziye başladım.3'ünü toplasan sağlam bir dizi etmez.
  • Bana dizi gayet güzel geldi neyi beğenmediklerini anlayamadım. Fantastikten beklentiniz nedir ki? Sürekli Harry Potter, LoTR vs. tarzı dizi çıkmasını mı bekliyorsunuz? Game of Thrones dışında efsane bir fantastik dizi çıkmadı.

Bence gayet izlenebilir seviyede şu an. İlk olarak Harry Potter'la tek benzerliği büyünün okulda öğretilmesi. Yani ondan çakma değil. Ergen dizi diyenler de var onlara da soruyorum tam olarak ne gördüler ergen olarak? Ne ergenlik tripleri var, ne aşk hikayeleri, ne ona buna isyan. Oyuncular da 25 30 yaşında. Tamam ileride belki kötü gidebilir bilemeyiz, kitabı da okumadım ama şu an gayet iyi. Ki en son ne zaman bir SyFy dizisi beğendim hatırlamıyorum, o derece seçiciyim bu kanalda. Daha fazla detay için

Çok fazla hikaye çıkabilir içinden. Bir kere o okul başlı başına Hogwarts gibi bir hikaye kaynağı olabilir. Anladığım kadarıyla Fringe'deki paralel evrene benzer bunda da farklı dünyalar var ve geçiş yapabiliyorlar. Yani gördüğümüz o kötü karakter çok büyük bir şeyin ilk adımı olabilir. Diğer yanda sanırsam zıt bir oluşum da var, başkarakterin yakın arkadaşının katıldığı. Oyuncular da gayet iyi seçim bence. Zaten birisi direk Harry Potter'dan

Ben piyasadaki çoğu fantastik diziden iyi olduğunu düşünüyorum ve en azından ilk bölümü(özellikle son sahnesi) izlenmeli.

• Kim o HP'den olan?
  • Kadın oyuncular hoşuma gitmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Kim o HP'den olan?

Pardon hocam benim hatam George Harris ile Rick Worthy'i karıştırmışım ben de diyordum adam hiç yaşlanmamış
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fortescue

quote:

Orijinalden alıntı: Ingoshi

Kim o HP'den olan?

Pardon hocam benim hatam George Harris ile Rick Worthy'i karıştırmışım ben de diyordum adam hiç yaşlanmamış

Bende diyorum nasıl kaçırırım böyle bir şeyi

• Türkçe büyü yaptılar ama o nasıl Türkçe konuşmaktır, iki kere dinledim anlamak için

Dizinin facebook hesabındaki paylaşımlara atilmis yorumlara baktım ama bayrak asam adam paylasmamis kimse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kefelon -- 3 Şubat 2016; 0:21:48 >
  • Türkçe büyü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen o Türkçe büyü efsane oldu kitaplardan da hiç beklemiyordum öyle bi tepki

• İki kelime Türkçe nasıl söylenir bi öğretemediler mi arkadaş Fena gitmiyor dizi.
  • Dizi 3. bölümle birlikte kendini baya toparladı ilk iki bölüme göre.

Yalnız daha önce bahsettiğim gibi diziyi öyle uçsuz bucaksız açık bir hale getirdiler ki dizide ki herhangi bir şeyi mantık çerçevesine koymak en büyük yanlış olacak.

Bu arada Harry Potter'a yine gönderme vardı , kitapların hali bombaydı

Türkçe büyü yönetmenin nasıl aklına gelmiş bilmiyorum ama bu aralar güncel çıkan yabancı dizilerde bir Türkçe aşkı var anlayamadım gitti

"Sana dönmeni emrediyorum"

• 3 bölümü de izledim. Şu ana kadar diziyi beğendiğimi söyleyebilirim. Dizi senaryo anlamında her şeye açık o nedenle umarım heba etmezler. 3.bölümdeki Türkçe büyüyü ilk başta anlamadım Latince sandım ben

@Knisath Naruto tespitiniz tam yerinde olmuş izlerken bende aklımdan aynısını geçirmiştim
  • 2. sezon onayını aldı.
  • 4. bölüm garipti. Baya garipti hatta.
    Ama Julia'nın böyle bişey yapmasına şaşırdım. Ayrıca kendini geliştirdi işte, hazır okula girmişken dekanın yanına falan gitseydin ben büyü yapabiliyorum beni de okula alın diye. Neyse, aldığı yıldızları da kaybetti bölüm sonunda rahatladım. Pis karı
  • gayet hoşuma gitti bu tür dizileride severim bu aralar bunun gibi bi heroes takip ediyorum zaten yanına iyi alternatif oldu

yazık kızı heryerden atıyorlar bakam şimdi hangi gruba gidicek
  • Dizinin ilk bölümüne göz attım, oldukça kaliteli ve güzel bir yapım. Konuyu genişletebilirlerse daha da güzel olacaktır. Biraz daha karanlık bir havaya bürünmesi lazım. Sessiz sedasız ilerliyor çoğu olay. Öyle abartılı aksiyon sahneleri yok. Duru bir gerçeklik ve gerçek üstülük arasında akıp gidiyorsunuz. Oyuncular henüz rollere ısınamamışlar fakat baş roldeki eleman dışlanmış silik karakter tipini iyi oynuyor :) Üzerine koyarak giderlerse tutulur bu dizi.
  • bu bölüm baya güzeldi de ben bölümler arasında bağlantı kuramıyorum ya, zorlanıyorum yani takip ederken, bilmiyorum ama baya dağınık geliyo bana dizi, sıkıntı bende mi dizide mi çözmüş değilim
  • Diziye yeni başladım hoşuma gitti sayılır, sardı yani. Türkçe büyü olayı komikti
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.