Şimdi Ara

The lord of the rings yüzüğü... Yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
1
Favori
14.001
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İstanbul da Yüzüklerin efendisi yüzüğü nerede bulabilirim? Online alışveriş yapmak istemiyorum. Gidip görerek, dokunarak, hissederek satın almam lazım

Biraz araştırma yaptım ve,,,
    quote:

Öncelikle belirtmek isterim ki ürün Tungsten adlı madenden üretilmiştir. Tungsten ancak 2780°C de eritilebilen, Dünya'da, insanoğlunun bildiği en sert madendir. Normal şartlarda çizilmesi, yıpranması gibi bir durum söz konusu değildir. Tungsten üzeri zirkonla kaplanmıştır. Yüzüğün üzerindeki ve içindeki elf yazıları lazerle yazılmıştır asla çıkmaz. Zincir alırsanız kolye olarak dahi kullanabilirsiniz. Resimlerde gördüğünüz resimler ürünün birebir çekilmiş kendi resimleridir.Antialerjiktir, kaşıntı tahriş yapmaz.

Diyor...

resim olarak,

Birde şöyle bir ilan buldum. Sizce değerlendirmeye değermi?
    http://urun.gittigidiyor.com/Yuzuklerin-efendisi-yuzugu-son-versiyon_W0QQidZZ20897876

Sizce,
    Gümüş mü?
    Altınmı?..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baba Naber -- 5 Ekim 2009; 0:34:58 >

• Volfram (wolfram) (ya da diğer adıyla Tungsten), atom numarası 74, atom ağırlığı 183,85 olan ve kimyasal simgesi W ile gösterilen (L. wolframium), yoğunluğu 19,3 g/cm³ olan, 3482 °C'de eriyebilen kimyasal bir element. Çok sert, ağır, çelik gri ya da beyaz renkte geçiş metallerinden biri olan tungsten, wolframite ve scheelite içeren madenlerde bulunur. Tungsten, sağlam fiziksel yapısı ve alaşım olmayan maddeler arasında yüksek erime sıcaklığı olan önemli bir maddedir. Saf haliyle bazı elektronik uygulamalarda kullanılır, ancak çoğunlukla bileşik ya da alaşım olarak, ampullerin lamba tellerinde, X ışını cihazlarında ve uzay teknolojisi yüksek performans alaşımlarında kullanılır.

Adı İsveççe, Danca ve Norveççe'deki anlamı ağır taş olan 'tung sten' kelime grubundan gelse de bu üç ülkede bu element için 'Wolfram' kullanılır. Volfram elektronik uygulamalarda kullanılır. Türkiye'de Bursa-Uludağ'da çıkarılır.

Ayrıca tungsten maddesi vanadium dioksit ile birleşerek evimizde bulunan güneşin sıcaklığını hissetmemizi azaltan cam içindeki ince filmdir.

• Arkadaş 150 kağıda falan almıştı ama nerden aldığını hatırlamıyorum
  • Tungsten olursa yüzük gümüş renklerinde olucak sanırım. Koyu renklerde yani... Ama +1 olucağım konu yüzüğün çizilmemesi ve yazıların lazerle yazılmış olması olucak sanırım

Altın kaplamada çizilme vs gibi sorunlar olucağından eminim. Zaman ile kullanım esnasında çok çiziliyor gümüş,altın yüzükler
  • alırsan altın al.

İyi de altın almazsan yüzüğün LOTR'deki yüzüğe olan benzerliği azalmış olacak, önemli olan ona benzemesi değil midir? O çizilene kadar zaten hevesin kaçmış olur.

Edit: Altın kaplamasaysa başka ben saf altın sandım ilana bakana kadar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 5 Ekim 2009; 0:48:00 >
  • Altın kaplama alma bence. Peki bu yüzüğe farklı şeyler yazılabiliyor muymuş lazerle? Pahalı mı tutar?
  • Bilmiyorum farklı şeyler yazılıyormuda... Arkadaşlar eğer bu yüzüğü alıcaksam en kalitelisini almak isterim Parası çok çok önemli değil en fazla ederi 100-150 olur.
    Ki piyasada zaten 80 tl'e altın kaplama birebir lisanslı kopyası var
    Bana tavsiye edebileceğiniz bir yer varmı?
  • Bende bu yüzüklerdem almayı planlıyorum konuyu görmem iyi oldu.
  • İlk resimdeki yüzük çok güzel gözüküyor yalnız. İlk resimdekinin aynısını tıpkısını nereden bulabilirim
  • beyler almak isteyene yardımcı olabilrim altın kaplamalı italyada üretilmiş yüzük war bende

• Ben de Arwenin kolyesini istiyorum.350 TL diyorlar.İmitasyon forever.Tabi bulabilirsem.
  • gittigidiyordan alırsan tungsten yerine tahta gelebilir, böyle sahteliğe müsait ürünleri orjinal mağazadan almak daha doğru.
  • Bendede kolyesi vardı alalı 2-3 sene oldu her gören nerden aldın vb. soruyordu çok güzel bir koyle bulman dileğiyle almanı şiddetle tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Fronto-

Bendede kolyesi vardı alalı 2-3 sene oldu her gören nerden aldın vb. soruyordu çok güzel bir koyle bulman dileğiyle almanı şiddetle tavsiye ederim

e nerden aldın
  • quote:

Orijinalden alıntı: revenger11

gittigidiyordan alırsan tungsten yerine tahta gelebilir, böyle sahteliğe müsait ürünleri orjinal mağazadan almak daha doğru.

bu tamamen satıcının dürüstlüğü ve aldığı referanslar ile ilgili.

doğru kişiden, doğru ürünü piyasanın altında bir fiyata bulabilirsin...
  • abimin okul arkadaşı yapıyor kendisi kuyumcudur istersen içine fosforda koyuyor ve geceleri güzel bi görüntü oluşturulabiliyor benim vardı avusturyadan kuzen geldi hacıladı anasını satim

• ohaa siyahı süpermiş. nerden alabiliriz bu yüzüğü?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Majorümsü Minör -- 20 Ocak 2010; 16:34:59 >
  • Nrden bulacağiz bunu bakem

35 tl fark ile istediğimizi yazıyorlarmış..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TaMaM MaRiQuAnTe -- 20 Ocak 2010; 16:46:50 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rasqutin

Ben de Arwenin kolyesini istiyorum.350 TL diyorlar.İmitasyon forever.Tabi bulabilirsem.

istersen sana 150 milyon civarına bulablirim kolyeyi
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.