Şimdi Ara

The Lord of the Rings: The Battle for Middle-earth v1.03 Campaign Mod + Extra Türkçe YamaV2 Yakında!

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
1.129
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyilerin Ve Kötülerin Campaign Senaryo Modunda Bir Çok Yeni Görevler (Campaign Haritalarında Yeni Haritalar Ve Görevler Diğer Sürümde Paylaşılıcak) Not Haritalar Daha Yapılmadı.

Daha Zor Campaign Senaryorları .

Daha Fazla Nüfüs Limiti Hem İyiler Hem Kötüler İçin 650 Nüfus Pointi Olucak Denge İçin.

Moria Edoras Miğfer Dibi Minas Tirith Amon Hen Kara Kapılar Gibi Benzeri Haritalar Filme Göre Ayarlanıp Daha Zor Hale Getirlicek.

Biraz Daha İyi Gelişmiş AI(Yapay Zeka).

Campaign Senaryolarında Hem İyiler Hemde Kötüler(Yani Botlar) Upgrade Alabilecekler.

Campaign Zorluk Seçeneklerine Acemi Deneyimli Uzman Şeçenekleri Eklecek.

Power Points(Güçler) Menüsündeki Özel Güçleri Almak İçin Daha Çok Savaşmanız Gerecek.

Türkçe Yamada Altyazılar Mevcut Olucak.

Harita Kodlamarı Bittikçe Paylaşacağım Sadece Moria Madenleri Haritası Bitti Youtubede Sayfamdan Beni Takip Edebilirsiniz

Not:Mod + TR Yama Ücretli Olucaktır Haritaların Belli Scripleri Var Kendim Yapmayı Beceremediğim İçin Para Verdirtip Yaptırıyorum Daha Sonra Kendim Kodlıyarak Mod Haline Getiriyorum Kota Dolduğu Zaman Ücretsiz Paylaşılacaktır.

MODUN ORTA DÜNYA TANITIM VİDEOSU

BFME HD EDİTON EASY MOD V1youtube
    Bfme 1 1.03 Türkçe Yama Versiyon 2'inci Sürümdür Arkadaşlar Oyunlarda Altyazılarda Mevcuttur - Türkçe Yama Modla Birlikte V2 Sürümü Çıkıcaktır. Orta Dünya Haritasında Gördüğünüz Sarumunanın Konuşmasında Çıkan Kare Alan Oyun İçinde Sık Sık Göreceksiniz. Oyun %99 Türkçe Yama Olacak. Türkçe Olmıyan Yerler Multiplayer VB Gereksiz Yerlerdir.
    https://www.youtube.com/watch?v=FdMqUwSEEZs&t=36s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 4minorkinq -- 7 Kasım 2021; 15:44:42 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.