Şimdi Ara

The Lord of The Rings Ekibi Tekrar Bir Araya Geliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
59
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Koronavirüs salgını sebebiyle neredeyse tüm insanlar evinde kalmış durumda bir süredir. Bu süreçte de bazı dizilerin veya filmlerin oyuncuları da video konferans aracılığıyla bir araya geldi.

Özellikle oyuncu Josh Gad ise bunun için bir kanal açtı ve çeşitli yapımların oyuncularını bir araya getiriyor. Sıradaki konukları ise The Lord of The Rings serisinin yıldızları.

Önümüzdeki pazar günü yani 31 Mayıs'ta Türkiye saati ile 19:00'da serinin oyuncuları bir araya gelecek ve YouTube üzerinden bir sohbet gerçekleştirecekler. Buraya tıklayarak yayınlanacak olan kanala ulaşabilirsiniz.

Yayınlanan görsele bakarak şu isimlerin katılacağını söyleyebiliriz: Sean Astin (Sam), Elijah Wood (Frodo), Dominic Monaghan (Merry), Billy Boyd (Pippin), Orlando Bloom (Legolas), Sean Bean (Boromir), Ian McKellen (Gandalf), Viggo Mortensen (Aragorn), John Rhys-Davies (Gimli), Liv Tyler (Arwen), Miranda Otto (Eowyn), Andy Serkis (Gollum), Karl Urban (Eomer) ve yönetmen Peter Jackson.

Ayrıca kısa bir tanıtım videosu da paylaşıldı. Aşağıdan onu da izleyebilirsiniz.  

• 20 sene geçti neredeyse her biri çok yaşlanmış bence çok güzel bir olay ya.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • vay be duygulandım, ne yaşlanmışlar. :( Liv Tyler hala çok güzel kadın.
  • Viggo Mortensen ne hale gelmiş cidden üzüldüm şuan, hayat çok acımasız. Aragorn'da ki karizmasını asla unutamam. Bu konsept'i çok beğendim kesin takip ederim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • viggo mortensen ne hale gelmiş diyen arkadaş kardeşim adam 62 yaşında ne bekliyorsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.