Şimdi Ara

The Long Dark (2017) [ANA KONU] #Türkçe (70. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.592
Cevap
35
Favori
120.461
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    En son mağaradan çıkıp ayıyı vurduktan sonra oyun bitti. Demek fark etmemişim bile ikinciyi oynadığımı
  • quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

En son mağaradan çıkıp ayıyı vurduktan sonra oyun bitti. Demek fark etmemişim bile ikinciyi oynadığımı

Hayir hocam hayir orasi birinci bolumun sonu sen ikinciyi oynamamissin ki daha

Ana menüden tıkla tekrar wintermute ye ikinci bolum basliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: corcihaci10

quote:

Orijinalden alıntı: deepthroattoyouall

Hayir hocam hayir orasi birinci bolumun sonu sen ikinciyi oynamamissin ki daha

Ana menüden tıkla tekrar wintermute ye ikinci bolum basliyor.

Hoaydaa. Demesen oyunu silecektim az kalsın, sağolasın

• Miltondan çıkan tüneli incele diyor kadının evinden çıkınca ne tarafa döneceğiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nebi20 N kullanıcısına yanıt
    steamdaki son güncelleme ile düzeldi o sorun
  • Beyler yardımınıza ihtiyacım var.

Bu tuzakçının ayı postu montunu tamir etmem gereken görevi yapamıyorum. mont bende , kuleyide buldum , girdim içeri , ama tamir için ayı postu gerekli diyor . sobanın önünde ayı postu var galiba ama etkileşime giremiyorum , şeçilmiyor . Bug mı oldu , ne yapmak gerek ?
  • Survival kullanıcısına yanıt
    yok kardeş düzelmedi o sorun sadece oyunu dx9 dan başlatarak hallediliyor şuan 4 yama daha yaptılar ama yine çöküyor ekran kartı sürücüsü yanıt veremedi hatası alıyorum ve sadece ben değil,çözünürlüğü bide kaliteyi düşürdüm biraz işe yaradı ama oyun içinde 10-15 dk sonra yine çökme meydana geliyor oyun kapanıyor directx 11 baya iyi destekleyen kart lazım galiba yada muhtemel sorun için kesin çözümlü yama yapmaları gerek,steam tartışma bölümünde de çoğu kişi aynı sorunu yaşadıkalrını belirtmiş şuan hala devam ediyor bu sorun .

ekran kartım : hd6670 1gb ddr3
  • m basıp haritayı aç benzin istasyonunu geçecen yolu takip et tünele varıyor haritada bakarsan bir otobüs görecen orası işte.
  • nebi20 N kullanıcısına yanıt
    "m" ile harita mı açılıyormuş uzun zamandır oyanamıyorum kim bilir ne değişiklikler var kadın tünel deyince benim aklım mağaraya gitti nedense, soğuktan galiba.
  • Oyuna giriyorum hikaye modunda bölüm bir 1 ağustosda çıkacak diyor. Güncelleme gözükmüyor ayrı bir yerden mi indirmek gerekiyor anlamadım. Yardımcı olacak var mı?

• oyun betasında neyse hala o, bozuk yani. optimizasyonu leş gibi lowda da ultrada da aynı. bir de son güncellemeden sonra 10 saniyede bir takılmalar başladı, oyun beni oynama diye elinden ne geliyorsa yapıyor yani.
  • quote:

Orijinalden alıntı: uniqe11

Oyuna giriyorum hikaye modunda bölüm bir 1 ağustosda çıkacak diyor. Güncelleme gözükmüyor ayrı bir yerden mi indirmek gerekiyor anlamadım. Yardımcı olacak var mı?

Oyun dosyalarını doğrulayın olmadı sil indir yapın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu acayip hareketlendi. Sanırım uzun zaman sonra tekrar The Long Dark'ın o eşsiz atmosferine gark olucam. ^^
  • Optimize biraz pert olmuş (uzun süredir oynamıyordum) 1440p de 1070 ile takılıyor ara ara el insaf..
    Gelen güncellemeler ile eski save dosyalarım yalan olmuş ama mücadeleler duruyor..
    El kol animasyonları gelmiş heeyooo!
    Evet uzun zaman oldu oynamayanı..
    Terso bir durum olmadığı sürece yarın ana hikayenin tadına bakacağım bakalım nasıl olmuş..

Her zaman derim ve haklı çıkmak beni mutlu etti.. Aldığıma pişman olmadığım tek erken erişim oyunu.
  • Eskiden sanki daha iyi performans veriyordu oyun. Fırtına,tipili havalarda fps 40 dan 25 e düşüyor. Sizlerde de mevcut mu eskiden yoktu sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende de eskisinden daha kötü durumda. anlamsız kasmalar da çok fazla. aynı ortamda aynı yere bakarken hiç birşey yokken birden 4-5 saniye fps dibi görüp tekrar çıkıyor vs.
  • İlk episode u oynayıp tatile çıktık ailecek . Ortam çok sıcak ama ben eve dönüp buz gibi Canada havası için 2. Episode için gün sayıyorum daha 1 hafta var of.

• merhaba oyunun başında astrid kutusunu tıkladıgımda siyah ekrana kalıyor video girmesi lazım ne kadar denediysem geçmedi
    not: tüm yazılımlarım günecel
  • quote:

Orijinalden alıntı: KNTLG

Beyler yardımınıza ihtiyacım var.

Bu tuzakçının ayı postu montunu tamir etmem gereken görevi yapamıyorum. mont bende , kuleyide buldum , girdim içeri , ama tamir için ayı postu gerekli diyor . sobanın önünde ayı postu var galiba ama etkileşime giremiyorum , şeçilmiyor . Bug mı oldu , ne yapmak gerek ?

Yok mu yardımcı olacak ?
  • KNTLG kullanıcısına yanıt
    oraya kadar gelmedim ama sobanın önünde serili bir şekilde duran post varsa o kullanılmıyor süs olsun diye koymuşlar.
  • 
Sayfa: önceki 6869707172
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.