Şimdi Ara

The Legend of the Zelda: Breath of the Wild (Devredildi) (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
23
Favori
27.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba, daha önce de belirttiğim gibi yama bitmeden önce ikilik çıkmaması adına yayınlamayacağım. İlginiz için teşekkür ederim.

• Güncelleme: QuestMsg klasörünün çevirisi tamamlandı.

Genel Çeviri Oranı: %50

Bununla birlikte NPC diyalogları hariç kalan her şeyin çevirisi tamamlandı.

• Merhabalar, oyun wii u üzerinden mi oynanacak yoksa switch mi?

• Beklemedeyiz hocam....

• Beklemedeyiz hocam....

• Erkishi E kullanıcısına yanıt

Merhaba, yamayı cemu emulatorde çalışan Wii U sürümü için yapıyorum. Bu şu demek, yama hem cemuda hem wii u da sorunsuz çalışacaktır(aynı versiyon ve dlc sürümü olmak kaydıyla). Switch versiyonu için yama bittikten sonra uyarlama yapmaya çalışacağım(Yuzu Emulator'de Switch için olan sürümü çalışıyor oyunun, elimde bir Switch olmadığı için oradan yararlanarak Switch versiyonuna uyarlamaya çalışacağım).

• Heolikein kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim doğru seçimi yapmışsınız zira yuzu emulatör için güçlü bir bilgisayar gerek. Kolay gele.

Switch uyarlaması konusunda yardıma ihtiyacınız olursa ben kendi Switch’imde test edebilirim 👍🏻

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler, Switch uyarlamasında yardıma ihtiyacım olacak çünkü bende Switch yok. Test aşamasına geçince sizinle iletişime geçerim 😊

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heolikein -- 10 Nisan 2021; 15:46:25 >

bende test icin yardimci olurum, elimde hem kirik wiiu hem de kirik switch var.

• ulwi U kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim
  • Son durum nedir

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • HappyFire H kullanıcısına yanıt
    Son durum konuda yazan durum. Ramazan girince biraz sekteye uğradı 1-2 gün içinde tekrar devam edeceğim.
  • Hocam yardım edebileceğim birşey var mı? moddbde farkli diller için çeviriler vs görmüştüm. Hem teknik anlamda hemde çeviri anlamında yardım edebilirim isterseniz.

• cetinodinson kullanıcısına yanıt
    Şu an için herhangi bir desteğe ihtiyacım yok, teşekkür ediyorum
    Allah kabul etsin resin. Beklemedeyiz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, bu yama cemu ile PC üzerinden oynayanlarda çalışacak değil mi? Birde son durum nedir acaba? Oyuna yeni başladım yakın zamanda çıkacaksa bekleyeceğim. Kolay gelsin.

Edit: Yukarıda yazmışsınız zaten süper bir haber çalışacağı. Şuan %50 duruyor ve 3 aylık süreçte %50 olmuş kalanı da bu kadar sürerse baya sürecek gibi görünüyor acaba %50'lik kısmı paylaşmanız kolay olursa paylaşır mısınız? Beta vs şeklinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzayda Bir Nokta -- 21 Nisan 2021; 13:40:31 >
  • Beklemek çok sorun olmayacaksa bekleyin derim. Benim son 2-3 yıldır gerçekten zevk alarak oynadığım bir oyun oldu. 150 saati geçmişimdir cemu ile. Son 3-4 aydır cemu ne kadar gelişti bilmiyorum ama 1660ti ile 1080p ekranda emulator çözünürlüğünü 4k ya alarak 60 fps de oynamıştım. Görüntüsü olsun yan görev hikayeleri olsun, şuan yamayı bekliyorum gelsin bir tur daha gezeceğim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Uzayda Bir Nokta

Merhaba, bu yama cemu ile PC üzerinden oynayanlarda çalışacak değil mi? Birde son durum nedir acaba? Oyuna yeni başladım yakın zamanda çıkacaksa bekleyeceğim. Kolay gelsin.

Edit: Yukarıda yazmışsınız zaten süper bir haber çalışacağı. Şuan %50 duruyor ve 3 aylık süreçte %50 olmuş kalanı da bu kadar sürerse baya sürecek gibi görünüyor acaba %50'lik kısmı paylaşmanız kolay olursa paylaşır mısınız? Beta vs şeklinde.

Yamayı ilk günden beri takip ediyorum. Ancak şuan %50 yazsa bile Konu açıldığında yama %30 olarak eklenmişti. Çünkü arkadaş daha önceden yamaya başladığını ama konuyu yeni açtığını belirtmişti. Yani 3 aylık süreçte asıl ilerlemenin %20 olduğunu söyleyebiliriz. Buda çok uzun bir süre bekleyeceğiz anlamına geliyor. Çok güzel bir oyun olduğu için herkeste biraz biran önce çıksada oynasak havası var ancak maalesef yakın bir tarihte çıkacak gibi değil. Konu sahibi arkadaşa tekrardan kolaylıklar diliyorum.

• Valla oyun o kadar güzelmiş ki 2 gündür işi gücü bıraktım uyumadan oynuyorum inanılmaz sardı. Fakat bilmediğim çok kelime var anlayarak oynamak lazım en baştan tekrar oynayabilir miyim bilmiyorum çünkü. Zahmetli bir oyun. Keşke otomatik çeviri falan oluverse bitse bozuk Türkçe bile olsa zaten söylenmek istenen anlaşılıyor iş görüyor yani. İdareten tabi.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.