Şimdi Ara

The Legend of the Zelda: Breath of the Wild (Devredildi) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
23
Favori
27.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Daha @ISKA yazmıştı, dil dosyalarında toplam 29574 bin satır ve 1 milyon 105 bin 44 kelime var (Ben hesaplamadım ve araştırmadım). O yüzden ha deyince çıkacak bir yama değil anlayış gösterirsiniz. Ben elimden geldiği kadar vakit ayırıyorum. O yüzden çok çabuk çıkacağını düşünüyorsanız maalesef hüsrana uğrarsınız. Ben haftalık olarak yama ilerleme durumunu paylaşıyorum. Bu konudan takip edebilirsiniz durumunu.

• quote:

Orijinalden alıntı: rewold

Sen olayı yanlış anladın. Aynı oyuna ayrı yamalar hazırlanmıyor, serinin farklı oyunlarını farklı kişiler çeviriyor. Ben ilk oyundan son oyuna kadar sırayla oynamayı seven biriyim. Ve bu politikamı çeviride de uygularım. Witcher 1-2 oynamadan 3'ü oynayan çok. Aynı kafa maalesef Zelda BotW'da da yerleşti. 35 yıllık geçmişi olan bir oyun. Şöyle bir seriyi baştan aşağı oynayın, göz gezdirin derim.

Hocam çevirdiğiniz yamalar sır mı? Ne bileyim basit bir şey sordum cevap vermeye bile tenezzül etmediniz de.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heolikein kullanıcısına yanıt

hocam çok bekliyorum lütfen hızlı çıkar patreon da aç kendine destekleri 3 bin Ş çıkartırabilrim çevreden

• Arcleader65 kullanıcısına yanıt

Aman hocam olmayan işe para mı toplanır sonra dolandırıcı ilan ederler mazallah  Ana mesajda da dediğim gibi yama bittikten sonra bağış için IBAN paylaşacağım. Oradan gönlünüzden ne koparsa gönderebilirsiniz.

Hocam çevremde çok zengin arkadaş var türkçe yama çıktığı gibi kakalarım ben onlara sen rahat ol :)=

• Arcleader65 kullanıcısına yanıt

Ben bu suça alet olmak istemiyorum  Kendileri oynayıp beğenirlerse o zaman başka  

olsun olsun

• Güncelleme: QuestMsg klasörü %50 tamamlandı. Genel çeviri oranı: %45

• rewold R kullanıcısına yanıt

Zelda'da, Witcher'da olduğu gibi bir hikaye bütünlüğü yok.

• Ne zaman biterse bitsin harika bir çalışma olur. Yeter ki bitsin.

• s-adebisi kullanıcısına yanıt

Evreni ve hikayeyi anlamak için son oyundan mi başlarsın peki? Eski oyunlar bile hikayeyi ve evreni temelden anlatır sana. Her oyunda hikaye ve mekan değişse de bir yerden sonra aynı noktaya çıkar.

• rewold R kullanıcısına yanıt
    Evet haklısın ama Witcher gibi başı sonu belli olan, çıkış aralıkları yakın olan bir üçlemeyle, ilk oyunu 1986'da çıkmış, onlarca oyunu olup aralarında hikaye bağlantısı çok az olan bir seriyi kıyaslamak yersiz. Anlatmak istediğim bu. Kaç kişi Breath of the Wild'ı gözüne kestirip 1986'daki ilk oyundan başlayayım der? The Witcher 3'ü oynamak isteyip önceki iki oyunu bile oynamaya üşenen büyük bir topluluk var.
  • Legend of Heroes Trails of Cold Steel IV 1 ay içerisinde steamda çıkacak. O oyunu oynabilmeniz için oynamanız gereken ondan önce 8 oyun var.

Trails in the Sky FC-SC-3RD-Zero no Kiseki-Ao no Kiseki-Cold Steel 1-2-3. Millet witcherda 25-30 saatlik 1-2yi oynamaya üşeniyor. Burda saydığım oyunların her biri 40 saat üzeri o da ekstralara girişmez ve hızlı giderseniz. Benim gibi oyunları sindirerek oynuyor her şeyi yapmya çalışıyorsanız 70 saat üzeri diye hesaplayın. Cold Steelden başlarım diyen game of thrones'a da 4. sezonun 7. bölümünün 28. dakikasından başlasın. Aynı şey çünkü. Dua edin Zelda'da böyle bir şey yok. Yine de eski oyunlarından bir kaç tanesini oynayın derim. A link to the pastın bugün bile gideri var. Zaten BOTW hariç Zeldaların çoğu 20-25 saat civarına bitiyor ilk oynayışta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adol125 -- 14 Mart 2021; 17:52:14 >
  • Heyecanla bekliyoruz. Ekmeğine sağlık

• Harikasınız hocam. Elinize, kolunuza sağlık. :)

• Sabırsızlıkla bekliyoruz hocam. Elinize emeğinize sağlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Prospan -- 19 Mart 2021; 12:44:27 >
  • Kolay gelsin emeğine sağlık oyunu oynamak için yama beklicem
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heolikein

Güncelleme: QuestMsg klasörü %50 tamamlandı. Genel çeviri oranı: %45

Merhaba,

Belki daha önce konusu geçmiştir ama ilk mesajda göremediğimden sormak istedim. Şu an ki çeviri miktarı ile oyunu oynamak mümkün mü?

Teşekkürler.

• gozcelik G kullanıcısına yanıt
    Merhaba, QuestMsg klasörü bittikten sonra NPC diyalogları hariç kalan her şey bitmiş olacak (2-3 gün içerisinde QuestMsg klasörü tamamlanmış olacak az bir kısım kaldı). Tabii bu seviyede oynanıp oynanmayacağı kişiden kişiye değişir. Kimisi hikayeyi anlasam yeter der, kimisi NPC ne diyor bilmem lazım der vs. O yüzden oynanır veya oynanmaz diyemem ancak yama tamamen bitene kadar yamayı paylaşmayacağım. Eğer paylaşırsam çok fazla karışıklık ortaya çıkar. Biten ayrı bitmeyen ayrı piyasada dolanır insanlar bitmemiş yamayla oynamak durumunda kalabilir. Anlayışınız için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Heolikein -- 23 Mart 2021; 18:41:45 >

Anlıyorum. Peki, kolay gelsin o zaman.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.