Şimdi Ara

The Legend of the Zelda: Breath of the Wild (Devredildi) (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
253
Cevap
23
Favori
27.271
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu kurdum, ayarlarını yaptım. Dört gözle çeviriyi bekliyorum. Ellerinize sağlık, kolay gelsin.

• cemil858585 C kullanıcısına yanıt

Teşekkür ediyorum  

• Arkadaşlar Ramazan ayı boyunca yamaya vakit ayıramayacağım. Ramazandan sonra devam edeceğim. Anlayışınız için teşekkür ederim.

• Heolikein kullanıcısına yanıt
    Sağlık olsun, hayırlı ramazanlar hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Wiseeman kullanıcısına yanıt

Teşekkür ederim size de hayırlı Ramazanlar.

Ah bee :( Oyunda zaten çok fazla metin yok gibi geldi bana. Dialog olarak oyunu 15 saat kadar falan oynadım inanılmaz az diyalog vardı. Çok uzun sürer mi acaba?

• Daha önce bir arkadaş yazmıştı; oyunu tamamen bitirmek 300 saat sürüyor. Haliyle diyalog az görünse de aslında çok. O yüzden yamanın tamamlanması biraz uzun sürecek. Net bir tarih veremiyorum maalesef.

Oha 300 saat mi. Hey maşallah. Neyse ya çok çok da ağır bir dili yok aslında bir şekilde anlaşılıyor dialoglar öyle çok hızlı akmadığı için en kötü çevire çevire oynarım anlamadığım yerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uzayda Bir Nokta -- 24 Nisan 2021; 16:48:13 >
  • Şuan yama ne durumda acaba. Ve nerede yayınlanacak,ufak bi demo görebilir miyiz?

• Optifor O kullanıcısına yanıt

Merhaba, yamanın son durumu konu mesajında yazan durum. Yama bitince buradan yayınlanacak. 1-2 gün içinde müsait bir vakitte kısa bir video (2-3dk) çekip konuya yüklerim. Hem merak eden arkadaşların da meraklarını gidermiş oluruz.

• Güncelleme

Oyun içinden çevirisi yapılmış bazı bölümleri gösteren demo videosu yayınlandı. 2-3 dakika gibi kısa bir video çekecektim ama orayı da göstereyim şurasını da çekeyim derken 15 dakikalık bir video ortaya çıktı. Video içerisinde, son klasör içinde yer alan ve çevirisi tamamlanmamış bir adet İngilizce kalmış bölüm bulunmaktadır. Ayrıca yamanın testleri yapılmadığı için çeviri hataları yer alabilir. Lütfen yama tamamlanmadan önce videoda şurası hatalı gibi geri bildirimler göndermeyin. Yama bittikten sonra geri bildirimleri alacağım. İlginize teşekkürler.

• Videoyu izledim ve inanılmaz gaza geldim. Umarım yaza kadar çıkar da saatlerimi gömerim bu oyuna 😍

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hana-MicHi__ kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, ben de bir an önce çıkarmayı umut ediyorum  

• Çok büyük emek harcıyorsunuz gerçekten emeğiniz biz kullanıcıların bir nebzede olsa oyunu anlayarak oynamasını sağlaması açısından bir çok kişiyi memnun edecektir. Yazınızı baştan sona okudum yorumların hepsini okuyamadım ancak bence ''Usta Sıfır Motor'' gibi çevirmeler oyunun yapısını bozabilir ben bu tür kelimelerin çevrilmemesi gerektiğini düşünüyorum tabi takdir sizin şimdiden güzel haberlerinizi bekliyorum. Başarılar dilerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WeYsEaL -- 5 Mayıs 2021; 1:11:16 >

Sabırsızlıkla yamayı bekler iken ekran kartım bozuldu kaldım kartsız :( Umarım yama çıkana kadar şu madenciler biter de bir kart alırım bu güzel oyunu keyifle oynarım. Elinize sağlık tekrar dan.

• dostum ellerine sağlık sadece yama yok diye oyunun hikayesini anlamıcağım için oynamya yeltenmedim bunu gördüm mutlu oldum sabırsızlıkal bekliyoruz

• WeYsEaL W kullanıcısına yanıt

Teşekkürler, daha önce de söylemiştim; elimden geldiğince herşeyi Türkçe yapmaya çalışıyorum ancak daha sonra eğreti duran yerleri orjinal haline kolaylıkla geri çevirebilirim. Geri dönüşlere göre hareket edeceğim. Ayrıca destek veren diğer arkadaşlara da teşekkür ederim.

• Elinize sağlık, en kısa zamanda çıkar inş.

• Kolay Gelsin. kolay kısmı bitirmişsin oyunda çok fazla npc var haddinden fazla birde bunların konuşmaları bir satırlık filan olsa neyse bazıları 6 7 kutucuk. İnşallah tek başına yapmıyorsundur yoksa çok vaktını alır 4 5 ay sürer diye tahmin ediyorum npcleri çevirmen. Başarılar

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.