Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU] (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
606
Cevap
100
Favori
85.777
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
160 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Frost05

Oyunu tekrar kurdum. Gayet güzel bir şekilde çalışıyor tüm ayarlamaları yaptıktan sonra. Fakat bir sorunum var. Bu oyunda kayıt nasıl işliyor? Klavye kısayolu veyahut başka bir yöntem ile kayıt olayı var mıdır? Bilen cevaplasın lütfen.

Düzenleme: buldum nihayet. Acayip bir menüsü var. Hassasiyet falan epey acayip aşırı zorlaştırıyor oyunu oynamayı.
    oyunda otomatik kayıt var ama manuelde kayıt yapabilirsiniz. kontrolcüden starta basın itemlerinizin olduğu pencere yani sağ analoğu sağa doğru kaydırınca menü çıkacak orada save load var.
  • Ne olduysa takılma problemleri çözüldü, şu an r5 2600 rx580 ile 50-60 arasında gayet stabil bir şekilde oynayabiliyorum ilk mesaja ekleyebilirsiniz.
  • 5- cemu.exe yi çalıştırıyoruz. İlk kez çalıştırınca graphic pack ve oyunların konumlarını isteyecek bunları seçiyoruz. download pack yapın ve açılan pencere kapantığında altta bulunan fontlar için download now yapın
    benim video da font download hata verdi netten dolayı ama sizde normal indirir bunu atlamayın lütfen videoyu izleyin ->https://streamable.com/nhh44o

hocam bu adımdayım bende de hata verdi internetim de de bir problem yok aslında bir sorun olur mu? devam ediyorum adımlara.

edit: vpn ile girdim indirdi ok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sabotage1907 -- 18 Nisan 2020; 15:41:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sabotage1907

5- cemu.exe yi çalıştırıyoruz. İlk kez çalıştırınca graphic pack ve oyunların konumlarını isteyecek bunları seçiyoruz. download pack yapın ve açılan pencere kapantığında altta bulunan fontlar için download now yapın
    benim video da font download hata verdi netten dolayı ama sizde normal indirir bunu atlamayın lütfen videoyu izleyin ->https://streamable.com/nhh44o

hocam bu adımdayım bende de hata verdi internetim de de bir problem yok aslında bir sorun olur mu? devam ediyorum adımlara.

edit: vpn ile girdim indirdi ok.
    Devam edin Hocam ara ara denersiniz indirmeyi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Belki çok basit bir cevabı vardır ve ben atlamışımdır ancak oyun tam ekran oluyor mu? Bendeki pencere modunda.
    Oyun bu arada çok güzel oynanıyor. Teşekkür ediyorum anlatımın, çaban, emeğin için.
  • Options'ın altında ilk yazan fullscreen
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ogz

Belki çok basit bir cevabı vardır ve ben atlamışımdır ancak oyun tam ekran oluyor mu? Bendeki pencere modunda.
    Oyun bu arada çok güzel oynanıyor. Teşekkür ediyorum anlatımın, çaban, emeğin için.
    yada ALT ENTER'ile tamekran yapabilirsiniz.
  • Rehber güzel ve oyun da çok iyi. Oyun da ölmeden önce oynanması gereken oyunlardan. i5 3317 (1.7-2.6ghz) + gt740m ile 15-20 fps de oynamıştım zorla, oyun o kadar güzel Tabii şimdi switch var cfw li her oyun rahat onu da tavsiye ederim

Edit: yardım isteyen ya da bir yerde takılan varsa ben de yardımcı olabilirim, birazcık tecrübem var, ama söz de vermeyeyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TR_mahmutpek -- 18 Nisan 2020; 16:29:0 >
  • Bütün ayarları yaptım oyun düzgün açıldı ama gölgelendirmede bir sıkıntı var onu çözemedim. Oyun normalinden çok daha karanlık. Bunu nasıl çözebilirim?
  • Mutlaka inceleyecem eline sağlık.
  • Emeğine sağlık güzel rehber olmuş.
  • Hocam eline, emeğine sağlık muhteşemsin.
    Bayağıdır oynamaya çalışıyordum, bir türlü becerememiştim.
    Dün kurdum sistem; ryzen 1600 / rx590 ikilisiyle şu an sorunsuz oynuyorum. Sadece arada anlık donmalar oluyor nadir de olsa onu çözemedim.
    İki sorum olacak;
    Grafik ayarlama ekranında nvidia için 4-5 seçeneğe tik koyuyoruz, amd için sadece vulkan seçip bırakıyor muyuz?
    Bir de cemu launcherin altındaki fontlar inmiyor error veriyor. Sıkıntı olur mu?
  • intel uhd 620 ile ortalama 15 fps aldım. Grafik kartı güzel değilse hiç bulaşmayın. :D
    grafik kartı çok fark ediyor.
  • Oyun gerçekten güzel. Fakat bazı şeyler için mod aradığımda hiçbir yerde bir şey bulamıyorum. Gamebanana diye bir yer varmış, orası da kapalı durumda.
  • rehber için teşekkürler, dosyaları indiriyorum şuan akşam işlemleri yapmaya başlarım.

bende de 4790K ve GTX 1070 var ekran 1080p, işlemcide OC yok. işlemci kullanımınız % kaç civarında oluyor hocam?

• bu işin piri bu arkadaş.en ayrıntılı şekilde kurulumu gösteriyor.videolu yardımcı olur takılan arkadaşlara

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Maestro725 -- 18 Nisan 2020; 18:11:5 >
  • Konuyu açan arkadaş burdakileri birebir anlatıyor hocam ilk sayfada ben de ayriyetten bunu incelemiştim farklı olarak yaptığı bişeyi hatırlamıyorum.
  • Cok tesekkurler emeginiz icin... Acaba switch icin var mi boyle bir emu?

The Legend of Zelda: Breath of the Wild PC [Cemu&WiiU Helper] [ANA KONU]

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: shalashaska

Cok tesekkurler emeginiz icin... Acaba switch icin var mi boyle bir emu?

yuzu emulator ve ryujinx emulator var switch için mario oddysey ve animal crossing oynanabilir halde pcde
  • Çok uzun zamandır oynamak istediğim bir oyundu rehber çok işime yaradı elinize sağlık.

Ryzen 5 2600,16 gb 3200mhz,rx 570 4gb ile en az 40 gördüm oda çok fazla patlama varken genel olarak 60 fps sabit oynadım. Bu arada hddden ssdye taşıyınca fpsde bir deyişim olmasada sankı daha akıcı oldu oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BayRote -- 18 Nisan 2020; 20:32:9 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.