Şimdi Ara

The Legend of Zelda: Breath of the Wild İnceleme Puanları [98/100] (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
162
Cevap
2
Favori
3.942
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyun fazla abartılmış iyidir güzeldir ama hiç eksiklerinden bahsetmemişler. Adeta torpil geçilmiş..
    Sadece grafik değil oynanışı etkileyen frame sorunu da var, Switch'in fiyatı çok yüksek.
    Burda ölümüne fanboyluk yapan kişilerin alacağını sanmıyorum Türkiye satışı ne kadar olacak göreceğiz
  • Dünya'nın en casual ve hype yapılan oyunu Zelda diye isim mi olur onu geçtim baş karakter tam bir ergen kesime hitap etmek için tasarlanmış bu oyunu oynamam için üstüne 1 milyon dolar vermeleri lazım
  • Çöplük konsola Half Life 3 çıksa ne yazar.Switch'i üste para verseler bile alıp da denemem.
  • Oynayanlara saygım sonsuz ama ben hiçbir zaman Zelda, Mario gibi oyunların nasıl böylesine yüksek puanlar alabildiğini anlayamayacağım. Tarz meselesi sanıyorum. Elbette oyunu hiç bilmediğim için hak edip etmediği konusunda bir fikrim yok. Fakat bu yinede verilen puanları eleştireceğimi göstermez belliki haketmiş. Kendince bir konsepti ve sanatı olduğu aşikar fakat sanıyorum epey benim gibi bir oyuncu grubu var bu türe uzak ve aldığı puana bu yüzden anlam veremeyen. Çeşitlilik güzel birşey yinede. Hayranları memnun kalacak gibi gözüküyor.
  • Oyun, gelmiş geçmiş en yüksek ortalamaya sahip bir diğer Zelda oyununu zorluyor. Diğer yapımcılar için bu bir dramdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lan witcher 3 e laf atanlar var, şuanki hiç bir oyun yanına yaklaşamaz witcher 3 ün.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GhostTurk61

quote:

Orjinalden alıntı: BSC Misafiri

Aşırı overrated bir oyun. Nintendo konsol çıkarıyor diye reklam yapmaya çalışmışlar. Witcher 3 dururken Zeynaya laf düşmez. Witcher 3'ten daha mı iyi bu şimdi? ıyyy bu nedir...

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=124420433&url=https://abload.de/img/13qabb.jpg" data-href="https://abload.de/img/13qabb.jpg">https://abload.de/img/13qabb.jpg</a> .

<a data-test="test" rel="nofollow" style="word-wrap: break-word; text-decoration: underline;" target="_blank" onclick="return dhExternalLinkRedirect(this)" href="/ExternalLinkRedirect?module=pgdcode&messageId=124420433&url=https://abload.de/img/3xele1.jpg" data-href="https://abload.de/img/3xele1.jpg">https://abload.de/img/3xele1.jpg</a>

cevap veriyorum: tabi ki witcher 3 den kat ve kat ve kat iyi.

The Legend of Zelda: Breath of the Wild İnceleme Puanları [98/100]

• quote:

Orijinalden alıntı: bilir_kisi_M

Oyun, gelmiş geçmiş en yüksek ortalamaya sahip bir diğer Zelda oyununu zorluyor. Diğer yapımcılar için bu bir dramdır.

Asıl dram 2017 yılında 32 gb hafızalı konsol çıkarmaktır, ucuz olsa neyse diyeceğim ama ucuzda değil.

• Haterler direk patlayarak gelmişler hiç bir Zelda haberine bu kadar hızlı yorum yazıldığını görmedim

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

quote:

Orijinalden alıntı: bilir_kisi_M

Oyun, gelmiş geçmiş en yüksek ortalamaya sahip bir diğer Zelda oyununu zorluyor. Diğer yapımcılar için bu bir dramdır.

Asıl dram 2017 yılında 32 gb hafızalı konsol çıkarmaktır, ucuz olsa neyse diyeceğim ama ucuzda değil.

Sd kart diye bir şey var hocam. Kaldı ki bunların oyunlarının boyutları da küçük oluyor . Zelda 17 gb gibi bir şey sanırım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BSC Misafiri

Haterler direk patlayarak gelmişler hiç bir Zelda haberine bu kadar hızlı yorum yazıldığını görmedim

Hardcore oyuncular buga girdi.

• Ne de güzel ağlıyorlar kıyamam ben size. :D
  • Şirinler oynayan, oyun kültüründen achivement anlayan oyun cahilleri gelmiş Zelda ya laf atıyorlar. Zelda oyun dünyasına ilham olmuş temellerini atmış oyundur. Exclusive oyun nedir bilmeyenler gelmiş bsc misafiri altından sallıyorlar. Konsol dünyasında 2 konsol var Playstation ve Nintendo. Pc ye evrilmişler konuşmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_Non_Grata -- 2 Mart 2017; 17:35:28 >
  • Neogaf'ta açılan benzer başlığa 3 binden fazla yorum ve 300 bin'den fazla tıklanma gelmiş. Oyunu daha önce oynayanlar ile hiç oynamayanlar arasında tabii ki fark olacak.
    http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1349116
  • Daha oynamadiginiz bir oyuna niye bu kadar saldiriyorsunuz anlamadim. Allahim sukur ki sana fanboy degilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akabeyss -- 2 Mart 2017; 17:35:50 >
  • Sean john kullanıcısına yanıt
    sean john yav he he ya
    The Legend of Zelda: Breath of the Wild İnceleme Puanları [98/100]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GhostTurk61 -- 2 Mart 2017; 17:54:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Şirinler oynayan, oyun kültüründen achivement anlayan oyun cahilleri gelmiş Zelda ya laf atıyorlar. Zelda oyun dünyasına ilham olmuş temellerini atmış oyundur. Exclusive oyun nedir bilmeyenler gelmiş bsc misafiri altından sallıyorlar. Konsol dünyasında 2 konsol var Playstation ve Nintendo. Pc ye evrilmişler konuşmasın.

Zaten bu yüzden kötü yorum yapamazlar kötü yorum yapacak adam gelecek tepkiden korkuyor veya daha kötüsü saydığınız nedenlerden kendini bu oyuna yüksek puan vermek zorunda hissediyor ama hakettiği bu değil kesinlikle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi narrator12 -- 2 Mart 2017; 17:44:47 >
  • 98 ortalama nedir lan
  • quote:

Orijinalden alıntı: narrator12

quote:

Orijinalden alıntı: Naughty_Dog

Şirinler oynayan, oyun kültüründen achivement anlayan oyun cahilleri gelmiş Zelda ya laf atıyorlar. Zelda oyun dünyasına ilham olmuş temellerini atmış oyundur. Exclusive oyun nedir bilmeyenler gelmiş bsc misafiri altından sallıyorlar. Konsol dünyasında 2 konsol var Playstation ve Nintendo. Pc ye evrilmişler konuşmasın.

Zaten bu yüzden kötü yorum yapamazlar kötü yorum yapacak adam gelecek tepkiden korkuyor veya daha kötüsü saydığınız nedenlerden kendini bu oyuna yüksek puan vermek zorunda hissediyor ama hakettiği bu değil kesinlikle

Alakası yok, Zelda oynayıpta kötü yorum yapılabileceğine inanmıyorum. Oyunların hepsi başyapıt. Daha oynayıpta kötü yorum yapan görmedim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Biliyordum böyle olacağını bebeğim iyiki almışım seni <3

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.