Şimdi Ara

The Leftovers (2014) | HBO (24. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
636
Cevap
20
Favori
22.689
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.sezonun bitmesiyle birlikte yapımcısının lindelof olması nedeniyle final ilr birlikte başlyayayım istedim size sorum şu diziye hiç başlamadım

serinin tüm gizemi final noktasıda dahil başından sonuna kadar çözülüp açıklanıyormu ?

ona göre başlayacağım istenilirse mükemmel drmatik bir dizi olsun ama gizem kısmını kotaramamışlarsa bana göre facia oluyr ona göre başlamak içimden gelmiyor özelliklede lost faciasından sonra
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Keşke diğer evreni de 1x1'deki gibi gösterselerdi. Çok içimde kaldı. Yazıya gelirsek de bir ara hiç olmazsa soru soru okuyacağım.
  • Final hakkında aşırı spoilerlı bir analiz:https://www.reddit.com/r/TheLeftovers/comments/6fdzj3/a_case_for_nora_is_lying/?sort=top

Ne kadar yüzeysel izlemişim ya. Yeni yönetmenlere sembolizm hakkında ders gibi bir bölüm olmuş cidden.
  • Final

Vereceğiniz mesajların..... Aynı halt Lost'da da oldu. Bakıyoruz yazar kim ? Damon Lindelof. Senin yapacağın dizileri keçiler tepsin. Sonunu bildiğin geçiştirmiş, işte bi Nora alışamadı,
    eh işte yıllar geçti anca alıştı ne yapalım hehehe demişlerdir kesin. Aga bana cevap ver cevap ! Başlarım sembolizmine. Niye kayboldu bu insanlar ? Nasıl kayboldu ? 3 sezon diziyi inanç, drama arasında gidip getirdiler, bekliyorsun ki bi cevap verecekler. Yok cevap mevap yok. Sorsan biz diziyi böyle bir temada yaptık, işte düşün %2 gitmiş ama diğer tarafta da 98 gitmiş yaniii hani empati yapın ne kadar üzücü ühühühü. Hayatım da yüzlerce dizi izledim. Bi Lost, bi de aha bu dizi bildiğin harcadığım zamana yazık.
    2. sezonda kokusunu almıştım böyle olacağının.

En baştan izleyecek arkadaşlara öneri. Lost'a ve bu diziye başlamayın. Zamanınıza yazık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Darkdexterness

3.sezonun bitmesiyle birlikte yapımcısının lindelof olması nedeniyle final ilr birlikte başlyayayım istedim size sorum şu diziye hiç başlamadım

serinin tüm gizemi final noktasıda dahil başından sonuna kadar çözülüp açıklanıyormu ?

ona göre başlayacağım istenilirse mükemmel drmatik bir dizi olsun ama gizem kısmını kotaramamışlarsa bana göre facia oluyr ona göre başlamak içimden gelmiyor özelliklede lost faciasından sonra

Damon Lindelof aynı bildiğin Damon Lindelof. Evlerine ateşler düşsün, aldığı paraları bankadan çekerken banka soyulsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: lakers45

Final

Vereceğiniz mesajların..... Aynı halt Lost'da da oldu. Bakıyoruz yazar kim ? Damon Lindelof. Senin yapacağın dizileri keçiler tepsin. Sonunu bildiğin geçiştirmiş, işte bi Nora alışamadı,
    eh işte yıllar geçti anca alıştı ne yapalım hehehe demişlerdir kesin. Aga bana cevap ver cevap ! Başlarım sembolizmine. Niye kayboldu bu insanlar ? Nasıl kayboldu ? 3 sezon diziyi inanç, drama arasında gidip getirdiler, bekliyorsun ki bi cevap verecekler. Yok cevap mevap yok. Sorsan biz diziyi böyle bir temada yaptık, işte düşün %2 gitmiş ama diğer tarafta da 98 gitmiş yaniii hani empati yapın ne kadar üzücü ühühühü. Hayatım da yüzlerce dizi izledim. Bi Lost, bi de aha bu dizi bildiğin harcadığım zamana yazık.
    2. sezonda kokusunu almıştım böyle olacağının.

En baştan izleyecek arkadaşlara öneri. Lost'a ve bu diziye başlamayın. Zamanınıza yazık.

3.sezondan once bile neden ayrildiklarini/sebebini aciklamayacaklarini soylemislerdi. Dizi bu tarafla ilgilenmiyor, Leftovers tamamen karakter odakli bir dizi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 1x3. Tek kelime harika bi bölümdü. Pederin rüyası bile dizinin kalitesini gösterdi yav.

• final...

Diziyi benim gibi izleyenler için final gayet tatmin edici olmuştur diye düşünüyorum. Dizi ilk bölümden beri kalanları merkezine aldığı için kaybolmanın nedenine dair en ufak bir açıklama olmaması beni hiç rahatsız etmedi. Aynı şeyi Lost'ta da yaşadık evet. İnsanları, olayları ve olaylar arasındaki bağlantıları, inançları, duyguları her şeyi imgesel ve sembolizm kullanarak anlatmasıyla Damon Lindelof yine aynı şeyi yaptı.

Ben de Nora'nın anlattıklarının doğru olduğunu düşünmüyorum. Ama yalan olarak da düşünmemek lazım, yeni bir hikaye ve kabulleniş. Nora çocuklarının ve eşinin mutlu olduklarını sonunda kendisini ikna ediyor. Yüzde ikilik kısmın kaybolduğu bir dünyada yaşadıklarını düşünürsek, yüzden doksan sekiz kaybeden insanların hayatlarına şükrederek devam etmesi bence de çok mantıklı.
     The Leftovers (2014) | HBO

• 1x9. 1x3ten sonraki en iyi bölümdü.

Şef kadınla oynaşırken kadın kayboldu, Laurie'nin bebeği kayboldu Ben olsam ben de deliririm harbiden.

• Herkes bu diziyi övüyor.Yakında ben de başlayacağım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1. sezon bitti.

Şu Şef'in rüyalarından film bile çekilir valla. Kalite tavan yapıyor. Müzikler, oyunculuklar falan mükemmeldi. Hele son bölüm Justin Theroux'a bittim resmen, o masada ağladığı sahnede.

Wayne öldü ya, ben daha çok gizem bekliyordum ondan.

Tommy eve döndü, daha doğrusu anasına. Bebeği de bıraktı şefe. Bakalım şefe uğrayacak mı.

Yalnız o gidenlerin maketini birden görsem ben de altıma ederdim heralde.

• Finali dün izledim, gözyaşlarımı zor tuttum.

Herkes gibi Nora'nın söylediklerine ben de inanamdım ancak şöyle bir durum var. Bence Nora kendi söylediklerine inanıyordu, benim için de bu yeterlidir.

Hakikaten Nora - Kevin konuşmaları harika bir sahneydi. Finale, dizinin namına yaraşır şekilde dramı kökleyip final gibi bir final yaptılar. Yemişim gizemini, ben zaten dram için, karakterler için izliyordum. Sonuna kadar değdi.

Bir daha böyle bir yapım çok zor gelir. HBO farkı diyip susuyorum. Hala aklıma geliyor, içim bir tuhaf oluyor.

• Diziyi izlerken hep sonunu nasıl bağlayacaklar diye merak ettim durdum ama cidden duygusal bir veda oldu. Sadece şunu merak ediyorum bu kadar kafa ütülemeye ne gerek vardı arkadaşım? :)
  • 2x7. İ-NA-NIL-MAZ! O son sahne neydi ulan, o zenci dayı niye yaptı böyle bir şey

• 2. sezon bitti.

Miracle'ı da talan etti namussuzlar Meg god mode açtı resmen, herkes peşine koşuyor karının. Tommy ayrıldı sanırım ondan, ailesine döndü.

Kevin'ın şarkısı harikuladeydi ya, tamamen durumunu özetledi. Bitkin bi halde, gözü yaşlı söylemesi beni etkiledi.

Keza Nora'nın bebeğin üstüne yatması ve Erika'nın kızıyla olan sahneleri güzeldi.

Mary da düzeldi, bi daha gitmez umarım.

• Kafama tüküreyim niye daha önce keşfetmedim ben bu diziyi
  • finali yutupta bir haftalığına yayınladı HBO, görüntü kalitesi mükemmel. Vpn ile izlenebiliyor.

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • 3x5. Gemili bölüm. İlk başında o çıplak herif neydi öyle ya Onun dışında gayet güzel bölümdü.

Nora'ya sigara inanılmaz yakışıyor

• 3x7 muazzam. Son bölüme geldik, hüzünlendim yav :(

• Final Tatmin etti beni. Kevin - Nora ve Nora - Matt konuşmaları çok etkileyiciydi.

Bu dünyadan bi The Leftovers geçti

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.