Şimdi Ara

The Last Ship (2014) (40. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
36
Favori
27.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 3.sezon finaliyle ilgili minik bir sorum olacaktı...

Arkadaşlar, Tex tam olarak nerede vuruldu, kaçırdım orayı. Biraz önce izledim sezon finalini ve mobilden izlediğim için tam anlayamadım vurulma anını. Ah ah yok yere gitti dağ gibi adam.

Bir de 4.sezonda yeni karakterler mi olacak, IMDB listesinde tanımadığım birçok oyuncu var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 1 Şubat 2017; 5:48:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Takip
  • quote:

Orijinalden alıntı: terry134

3.sezon finaliyle ilgili minik bir sorum olacaktı...

Arkadaşlar, Tex tam olarak nerede vuruldu, kaçırdım orayı. Biraz önce izledim sezon finalini ve mobilden izlediğim için tam anlayamadım vurulma anını. Ah ah yok yere gitti dağ gibi adam.

Bir de 4.sezonda yeni karakterler mi olacak, IMDB listesinde tanımadığım birçok oyuncu var.

Uçakta vuruldu.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar dizinin başlayacağı tarih hakkında bir bilgi var mı?
  • Beklediğim tek dizi

• Beyler yorumlar gayrt güzel bide sizden duyuyum izlenmeye değer mi ufak bi görüşünüzle yazarsanız sevinirim aman spoiler vermeyin😄

• quote:

Orijinalden alıntı: HDogus

Beyler yorumlar gayrt güzel bide sizden duyuyum izlenmeye değer mi ufak bi görüşünüzle yazarsanız sevinirim aman spoiler vermeyin😄

İzlenir hocam güzel arada itseler de amerikan propagandasını yinede izlenir.
  • Lemansky kullanıcısına yanıt
    Eyvellah yorumun için hocam

• yaz aylarımın vazgeçilmezi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ragnarok.

yaz aylarımın vazgeçilmezi

Yazlığı kalmadı ki 20 Ağustos'ta çıkacak bu aralar çıksa harika olurdu
  • şu aralar çıksa çok tatlı olurdu ya dizi lazım.
  • quote:

Beyler yorumlar gayrt güzel bide sizden duyuyum izlenmeye değer mi ufak bi görüşünüzle yazarsanız sevinirim aman spoiler vermeyin😄

İlk sezon oldukça iyi sonra biraz sıkabilir ama çerezlik bir dizi zaten,beklentini çok da yüksek tutma derim
  • deadman92 kullanıcısına yanıt
    Eyvellah hocam beni sürekli meraklandıracak bişe arıyorum ben çerezlik niyetine izlemek taraftarı değilim 👍

• quote:

Eyvellah hocam beni sürekli meraklandıracak bişe arıyorum ben çerezlik niyetine izlemek taraftarı değilim 👍

Sen yine de bir başla istersen sonuçta zevkler farklıdır belki de beğenirsin bi şans ver derim

• deadman92 kullanıcısına yanıt
    Vermeyi düşünüyorum bakalım hocam

• Ağustos nedir ama ya??
    Bu dizi hep Haziran'da başlardı...
    Neyse bekleyeceğiz artık. Bu arada diziye başla ve şans ver çünkü tam çerezlik bol aksiyonlu, sürükleyici bir seri.
  • Başlasada izlesek arleigh burke sinifi destroyerleri acayip guzel abdnin.

• 4. Sezon ciddi ciddi 2017 ağustosunda mı gelecek çok uzun yahu :/ chuck dizisinden özlediğim adam baldwini ne güzel bu dizide yakalamıştım.

Edit: üstteki mesajı internetten 4. Sezon tarihini öğrenek 2016da olduğumuzu sanarak yazmıştım şimdi 2017de olduğumuzu tekrardan hatırlayarak sevindim :) mesajı da silmiyorum kalsın öyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi airnavy -- 11 Haziran 2017; 20:4:56 >
  • 3.sezon ne zaman yayınlandı ya ben kaçırmışım. Neyse ağustosa kadar izlerim 3ü

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Digiturk 2. kanalda her gün ilk bölümden itibaren dublajlı olarak verilmeye başlanmış. :)
  • 
Sayfa: önceki 3839404142
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.