Şimdi Ara

The Last Ship (2014) (15. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
36
Favori
27.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Shepherd.

quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

hayatımda izlediğim en berbat dizi. stv deki asker dizilerine hollywood efekti koy bu diziden daha iyi olur yemin ediyorum.oyunculuk berbat kurgu berbat konu klişe . kısaca izlemeyin izletmeyin

o kadar kötü mü ya ?

ciddi diyorum akasya durağı bu diziden iyidir
  • Shepherd. kullanıcısına yanıt
    alakası bile yok gayet güzel bana göre en azından sıkılmadan izledim diyebilirim
  • diziyi baya tuttum ben sadece oradaki ortamı hayal ederek izleyince güzelleşiyor
    karakterlere falan alışıyosun, makine dairesinde çalışan(adını hatırlayamadım) japon eleman özellikle baya kral :D herşeye 'tamam yapıcam' diyor

hani bazı sahneler cidden sizi oraya götürüyor, her ortaya atılan fikir mantıklı oluyor ve hepsini tartışıyorlar falan baya sarıyor kısaca :D
  • Son bölüm hariç güzeldi. 1-2 saçmalık ta yok değil.Koskoca arleigh burke sınıfı destrorey kaldıki boğazdan bunun gibi bi kaç sefer geçirmişliğim var, çok yakından da gördüm. Özellikle otobüs mü bu limandan kendi kendine kalksın kendi yanaşsın manevra oluyo halat yok bişey yok taksi sanki
  • 7.Bölümdeyim
    Bu Ruslar StormTrooperlar'dan beter çıktı ABD propagandası yapacağız diye Rus Donanmasını yerin dibine sokmuşlar.

Sezon finali
    Orda sezon mu biter şimdi işin yoksa bekle birdahaki sezonu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Charles Bartowski -- 19 Kasım 2014; 23:46:45 >
  • diziye yeni başlıyorum içimden bir ses 2-3 günde tüm bölümler bitecek diyor
  • CNBC-e de denk geldim izledim baya akıcıydı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Merc With a Mouth

7.Bölümdeyim
    Bu Ruslar StormTrooperlar'dan beter çıktı ABD propagandası yapacağız diye Rus Donanmasını yerin dibine sokmuşlar.

Sezon finali
    Orda sezon mu biter şimdi işin yoksa bekle birdahaki sezonu.

Yeni sezon 2015 yazında

• hellteam H kullanıcısına yanıt
    Taksi gibidir kendi kendine limanada yanasır, limandanda kalkar
    İşi bilen biriyse yapabilir

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün başladım bende diziye, 4. bölümü izliyorum...Aklıma gelince paylaşmak istedim, bence Battlestar Galactica nın denizde geçen versiyonuna benziyor, yani ilk 3,5 bölümden edindiğim izlenim bu...Şimdilik fena gitmiyor...
  • 1.Sezonu bugün bitirdim (bu aralar çok boş vaktim var) Gerçekten süperdi,beni tatmin etti 2. sezonuda izlerim.Dünyanın sonu temalı herşeyi seviyorum sanırım.

Bu dizide bol bol amerikan donanması ve ülke sevgisi aşılanıyor ,aslında adamlar bunu gerçekten iyi yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a|i -- 29 Mart 2015; 14:02:45 >
  • Daha çok varmış bunun başlamasına. Yaz dizisi
  • 1. sezonu şimdi bitirdim.Sürükleyici, güzel bir dizi. 2. sezon inşallah karada devam etmez.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşte bu trailer iyi geldi. 21 Haziran'a az kaldı... 2. sezon bomba gibi olacak.
  • O kadar zaman olmuş ki 1. sezonu izleyeli trailerı ilk izleyişimde hiçbir şey hatırlayamadım
  • diziye başlıyorum.konusu zaten ilgimi çekti.hadi hayırlısı

the walkıng dead başlayana kadar fear the walkıng dead ve the last ship dizisiyle idare ederiz:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ...kolera... -- 11 Nisan 2015; 20:55:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

bütün dizileri izliyorsun maşallah her konuda seni görüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ICreativee

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

bütün dizileri izliyorsun maşallah her konuda seni görüyorum

1 numaralı işsizde ondan

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.