Şimdi Ara

The Last Ship (2014) (14. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
36
Favori
27.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İlk 2 bölümünü izledim.Tek kelimeyle mükemmel.

Boş beleş aksiyon değil yani,oyunculuklar da gayet iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: unpop

quote:

Orijinalden alıntı: emrearici

J J Abrams var dediler geldik

yanlış gelmişin kardeş, burası Micheal Bay'cıların yeri.

Yanlış anons beyler,arkadaş söyledi hiçte bakmadım internetten doğrusu Severiz Micheal Bay de bir kardeşimiz

• okul açılana kadar izleyecegimde tavsieye edermsiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Falling skies ve Under the dome havasında mı ? öyleyse vakit kaybetmeyeyim başka diziler izlerim .

Aynen bende bunu merak ediyorum under the dome gibi iyi baslayip vasata baglamasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baslayayim mi ne diyonuz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mojotr

quote:

Orijinalden alıntı: Black Rosé Immortal

Falling skies ve Under the dome havasında mı ? öyleyse vakit kaybetmeyeyim başka diziler izlerim .

Aynen bende bunu merak ediyorum under the dome gibi iyi baslayip vasata baglamasin

Hayır onlarla alakası yok. Onlar uzaylı-bilim kurgu kategorisinde. Bu ise güncel dünyada gerçekleşebilme ihtimali olan bir olgu üzerinden kurgulanmış.
    Michael Bay tarzını seviyorsanız, bol bol SAT-SAS-US Navy Seal vb. askeri sahneler görmek istiyorsanız, klasik Michael Bay katkıları (arkada batan güneş önde dalgalanan bayrak, fedai tarzı kahramanlık gösterileri) görmek hoşunuza gider ise izleyin derim ben.

• Tek kelimeyle mükemmel bir dizi ikinci sezon ne zaman başlıyor?
  • sezon finali kadar saçma bölüm yapmadılar yukarıda dedikleri gibi koca gemide hiç mi silahlı nöbetci yokmuş.
  • benmi yanlış anladım orda silahla vuran herif gemide adamlarım var diyor yani gizliden adamlarını sokmuş gemiye eğer bi hareket yaparsan talimat veririm tayfanı öldürürler gibisinden bişey söyledi sanki ondan kaptanın eli kolu bağlı kaldı.
  • Konusunu okudum TWD a benziyor dediler bende başlayacağım bakalım ilk girişi hoşuma gitti
  • mesajim bulunsan bende baslarim
  • takibe aldım radarımda bu konu . Biraz daha devam etsi

• Gercekten cok kaliteli bi yapit.oyunculuklar,dekor,twistler bunun en iyi kanitlari.tabi butcesi de iyi olunca ortaya harika bir dizi cikmis.

2. sezon 2015 yazindaymis.

• quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

Gercekten cok kaliteli bi yapit.oyunculuklar,dekor,twistler bunun en iyi kanitlari.tabi butcesi de iyi olunca ortaya harika bir dizi cikmis.

Hocam daha kaç ay var ciddi misin

• quote:

Orijinalden alıntı: KFCTAVUGU

quote:

Orijinalden alıntı: Malcolm.X

Gercekten cok kaliteli bi yapit.oyunculuklar,dekor,twistler bunun en iyi kanitlari.tabi butcesi de iyi olunca ortaya harika bir dizi cikmis.

Hocam daha kaç ay var ciddi misin

redditten okudum dogru malesef

• İlk bölümü izledim şu an ve gayet güzeldi. Bugün boşum izleyebildiğim kadar izlemeyi düşünüyorum
  • Bi ara 10 Ekim diye okumustum fos cikti, gercekten 2015'mis.
  • Gemi komutanı olan Albay , cuk oturmuş role

• hayatımda izlediğim en berbat dizi. stv deki asker dizilerine hollywood efekti koy bu diziden daha iyi olur yemin ediyorum.oyunculuk berbat kurgu berbat konu klişe . kısaca izlemeyin izletmeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBearGrylls

hayatımda izlediğim en berbat dizi. stv deki asker dizilerine hollywood efekti koy bu diziden daha iyi olur yemin ediyorum.oyunculuk berbat kurgu berbat konu klişe . kısaca izlemeyin izletmeyin

o kadar kötü mü ya ?
  • 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.