Şimdi Ara

The Last Ship (2014) (13. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
904
Cevap
36
Favori
27.208
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bazı yerler sıkılmadım değil ama genellikle akıcı.

2.sezon ilk sezon ki konseptinden ayrılacak gibi..

• [/ gemiyi ele geçirme kısımı saçma olmuş]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozgur106 -- 1 Eylül 2014; 13:24:08 >
  • izlesem mi nasıldır ??
  • 3.bölüm bitti. Gayet iyi gidiyor dizi bu tür dizilere bitiyorum.

America yine ''dünyanın kurtarıcısı'' rolünü üstlense de şu adamların dizilerine hastayım be abi. Adamlar alın size dizi diyorlar. Bizimklilerin de birgün şöyle diziler çekeceği günler gelir mi bilmem ama o güne kadar aynen tam yol ileri amerikan dizileriyle. Roller çok yakışmış. Kaptan rolü Eric Dane'e kitap gibi oturmuş yemin ederim.

Keşke şöyle 4 5 sezon olsaydı da oh mis. KPSS çalışıyorum bir dal bunu izliyorum. Günüm böyle geçiyor. Bakalım 4.bölümde neler olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Myronides

zombi geliyomu ilerde ona gore başlıcam

zombi dizisi değil sadece hastalık dizisi.ileride ne olur bilmem

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dil-hun -- 2 Eylül 2014; 2:00:47 >
  • Falling skies ve Under the dome havasında mı ? öyleyse vakit kaybetmeyeyim başka diziler izlerim .
  • Buna başlayacaktım unuttum ya. Bu aralar acayip övüyorlar. Başlamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Knisath

Stargate atlantisin sadece senaryo temelini al sadece dünya üzerine odaklan ve savaşmaları gereken iki unsur koy hastalık ve terörizm.

Dizinin bütün konusu bundan sonraki olacaklar da bu olacak.

Daha fazlasını beklemeyin.Oyuncular iyi.Senaryo işlenişi iyi . 3-4 sezon çekilebilir eğer bütçeleri el verirse.

Stargate Atlantis'in yanından geçemez. O kadar diyorum. Nasılda canım çekti bak ya
    SG-1'in 6. sezonundayım yavaş yavaş sindire sindire tekrar izliyorum ne güzel bölümleri varmış ya
  • Sezon finalindeki karakterler bir tek banamı TWD'de ki The Governor'ı hatırlattı acaba??
    Birde 5. Dalga (Rick Yancey) adlı romanı okuyanlar varsa son bölümde birebir sahneler var, dikkatli olsunlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Can-KSK -- 3 Eylül 2014; 10:20:06 >
  • J J Abrams var dediler geldik
  • Michael Bay olmasın o
  • quote:

Orijinalden alıntı: DXM06

Michael Bay olmasın o

• Dizi çok iyi gidiyor bence ama final:

Geminin içi silahlı asker dolu olan gemiyi nasıl bu kadar kolay tek bir tabanca ile ele geçirilebilir?
    5 adam harici silah kullanmayı bilen adam yok mu koca gemide?

Tombul abimiz elinde tabanca ile bütün tayfayı güverteye topla dedi, exo utanmasa al abi dümene sen geç gemi senin olsun, yeter ki bize dokunma kıvamına geldi bir anda.

Final kısmı bu açıdan biraz saçma geldi ama sonuçta kurgu yani, bir şekilde devam etmeli.

Beklemedeyiz...
  • Tam benlik diziymiş.Hemen başlayayım izlemeye
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gny*

Dizi çok iyi gidiyor bence ama final:

Geminin içi silahlı asker dolu olan gemiyi nasıl bu kadar kolay tek bir tabanca ile ele geçirilebilir?
    5 adam harici silah kullanmayı bilen adam yok mu koca gemide?

Tombul abimiz elinde tabanca ile bütün tayfayı güverteye topla dedi, exo utanmasa al abi dümene sen geç gemi senin olsun, yeter ki bize dokunma kıvamına geldi bir anda.

Final kısmı bu açıdan biraz saçma geldi ama sonuçta kurgu yani, bir şekilde devam etmeli.

Beklemedeyiz...

Hocam adamlarım var dedi ya belki bir şeyler yaptı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrearici

J J Abrams var dediler geldik

yanlış gelmişin kardeş, burası Micheal Bay'cıların yeri.
  • Bu dizinin konusu ileride TWD ye benzeyecek gibime geliyor.bir hastalıktan/virüsten sonra ortaya çıkan insan çatışmaları.
  • 3 bölüM sonra bıraktığım dizi tekrar mı başlasam acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu tam olarak ne beyler ? twd gibi yapmaciklik var mi ? birisi alintilayip cevaplarsa .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pabliato -- 8 Eylül 2014; 21:12:23 >
  • Hayran kaldım be dun başladım şuan 8. Bolumdeyim. Kendim de denizci olduğum için belki bu kadar etkilemiştir beni.Karakterler tam oturmuş roller vs çok sağlam..

• 
Sayfa: önceki 1112131415
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.