Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (233. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • valla yalan yok oyunun başlarında bu zombi öldürüp takırdayanlarla bogusurken sıkıldım fazla abartılmış bu oyun demiştim şuan oyunun sonu gelmesin diye dua ediyorum.öyle bağladı .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resitales

valla yalan yok oyunun başlarında bu zombi öldürüp takırdayanlarla bogusurken sıkıldım fazla abartılmış bu oyun demiştim şuan oyunun sonu gelmesin diye dua ediyorum.öyle bağladı .

Tam o noktalardayım ve oynayasım gelmiyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SayginDogan

quote:

valla yalan yok oyunun başlarında bu zombi öldürüp takırdayanlarla bogusurken sıkıldım fazla abartılmış bu oyun demiştim şuan oyunun sonu gelmesin diye dua ediyorum.öyle bağladı .

Tam o noktalardayım ve oynayasım gelmiyor..

Olum oynamayın lan sizin yerinizde olmayı çok isterim
  • quote:

Kargo bölümüne kadar falan biraz tutuk ilerliyor. Lakin sonrasında bitmemesi için dua ediliyor

• Şuan hiç The Last Of Us oynamamış birisi olmak çok isterdim hafızamdan silinsede tekrardan oynasam diyorum. Her şeyin ilki güzeldir demiyorlar boşuna
  • Ya şu oyunu 3 defa bitirdim. Defalarca oynayan oyuncuları izledim ama yine alıp bitiresim var.

KURTARIN

• Nachtsicht93 kullanıcısına yanıt
    yalnız değilsin ben ikinci oyun çıkmadan 1 kere daha oynucam biraz aradan zaman geçsin
  • İlk defa oynuyorum yarısı bitti muhtemelen. Oyunun tek kötü yanı bitecek olması

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir oyun da hem rpg hem action hem puzzle hem gerilim hem komedi hem grafik hem oynanabilirlik hem senaryo hem strateji olur mu diye soran olursa cevabim

-"Last of us" oyna kardeş sen :)

• srenkenstein kullanıcısına yanıt
    spoiler vermek istemiyorum ama son sahnesi ah ulan dedirtiyor insana..

hele ki bir sahne var orası gözler yaşlı..
  • Biraz önce bitirdim hocam. İçim burkuldu mantıklı düşünemiyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba... Ps3 ve kutulu oyun mevcut şu an elimde (benim değil ama sıkıntı yok). Sadece senaryo modunu oynayacağım. Ps4 pro'm var. Bu oyunu kardeşlikten alıp 4'te mi oynayım,ps3'te cd'yi takıp oynasam da grafikten bişey kaybetmiş olur muyum???? (grafik takıntım yok yeter ki çamur gibi olmasın). Tavsiyelerinize göre karar vereceğim cevaplarınızı beklerim...
  • mustang_88 kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro'da çok daha keskin net grafiklerle 60 fps oynarsın, ps3'de 720p-30 fps sanırım. Madem pro var mutlaka pro'da oynamalısın.

• tayo3327 kullanıcısına yanıt
    Spoiler be mubarek spoiler!

• Gençler oyunu aldım ama yorumlari okudukça baslama konusunda sıkıntı yaşıyorum, kutuyu daha açmadım bile.
  • matraxzalim M kullanıcısına yanıt
    Niye sikinti yasiyosun hocam?

• Kutulu aldığım ilk oyun ve satmayı asla düşünmüyorum ikinciside part 2 olacak tek kelimeyle sanat eseri yıllardır oynama hayali kurdum bu sene ilk konsolumu aldığımda ilk iş alıp oynadım ve spoiler yemeden geçen onca yıla değdi.

• Oyuna yeni başlayanlar ve bitirmemiş olanlar sözüm size o kadar sindirerek her taşın altına bakarak oynayın ki, bittiğinde düşeceğiniz boşluğu tahmin bile edemezsiniz. Mümkünse en zor seçenekte oynayın ve oyun bitmesin keşfedin sürekli bitince ne yaptım ben neden bu kadar çabuk bitirdim diyeceksiniz çünkü.
  • Umarım güzelleşiyordur her sahne takırdıyan sessiz ol geçmeye çalış boğuş

Oyun bitince gelen edit: Hayatımın en güzel oyunuydu. Üzerine oyun beğenmem artık zor. 2'sini 4 gözle bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skayn -- 2 Haziran 2017; 1:7:58 >
  • Oyunda ilginç bir sorun yaşıyorum. Karakteri yürütürken bir sorun yaşıyorum arkadaşlar. Oynarken karakter koşmuyor ya da bazen takılarak yürüyor. Aşağıda youtube de bu problemi yaşayan başka bir kullanıcı video yüklemiş. Sorunum bununla aynı. Acaba DS ümün sol analog çubuğu mu eskidi yoksa oyunda bir bugmu var. DS4 ü kullanalı da baya oldu 2 yılı geçti. Diğer oyunlarda böyle bir sorun yaşamadım sanırım.

Bu videodaki sorunun aynısı:

• 
Sayfa: önceki 231232233234235
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.