Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (229. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SayginDogan

Ben hayat enerjimi emen ya da boyuna çatışma olan oyunları pek sevmiyorum. Zombiler de pek ilgimi çekmiyor. Oyun çok övüldüğü için almayı düşünüyorum ama bu çerçevede pişman olur muyum acaba? Devamlı onu vur bunu vur olmayacaksa, iç karartmayacaksa ve hikayesi saracaksa alacağım.

Ben 36 yasindayim single oyun oynamayi yillar once biraktim ama bu oyun bir baska daha dogrusu oyun degil Sanat eseri inan bana pisman olmayacaksin hatta hic bitmesin isteyeceksin ama ne yazik kiher guzel seyin bir sonu var.Hic dusunme arkadasim al otur oyna sindire sindire oyna dibine kadar oyna pisman olmayacaksin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesinlikle alın

• Oyunda yer yer hayatta jalma ogelerini toplarlayip terkedilmis yikik dokuk ortamlarda gezinirken yer yer de takirdayanlarla siskinlerle savasacaksiniz.Eger ben sabirliyim oyun bana herseyi sonuna kadar hussettirsin isterseniz Gercekci zorlukta oynamanizi oberirim oyun boyunca taktiksel dusunerek hareket edersiniz.Cunku cephane ve diger ogelerin azligi sizi bu yobe fazlasiyla itiyor ve sessuzlik ve yavas hareket etmek bu oyunda en onemli iki seydir.

• Şu oyunda online klan var mi Turk olarak, su trophyleri alalim diyorum.

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Namazda trophy olsa başınız secdeden kalmazdı

• Teşekkür ederim cevap veren herkese. Oyunu alacağım

• yorumlarınızı bekliyoruz

• Aylar sonra 1.07 güncellemesi gelmiş. Ancak gönül isterdiki Mp içeği gelsin

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boom Biddy Bye Bye

Bizim Çağlar Peygamber olurdu, tövbe tövbe
  • HDR desteği gelen ilk oyun oldu, nasıl fark var mı? HDR modla birlikte?
  • aaa iyi olmuş eve geçince bi deniyeyim bakalim hdr olayi nasil.

• Beyler oyunun left behind ve remastered sürümde dlc ler dışında ne fark var. Online oynamayacağım hangi sürümü alayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pratik Adam -- 5 Kasım 2016; 16:10:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boom Biddy Bye Bye

Bana biat edeceksin.

• HDR için pro mu olması lazım yoksa HDR desteği olan bir monitör mü lazımdı? 2K monitör aldık yine de HDR açılmadı, monitorünüz desteklemiyor hatası veriyor.
  • HDR özelliği ps4'e de geldi güncelleme ile ayarlarda mevcut, hdr destekleyen bir panel olması lazım.

• Arkadaşlar PS 4 Pro aldım. Bu oyun en uygun fiyatlı nereden alınır? Gittigidiyor da disc 80 TL, dijitalde daha uygun yerler var mı?
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    Bosuna 80 TL verme. Kardeslik konusundan cok uygun fiyata hesap alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • guitarman kullanıcısına yanıt
    Ben 7 8 ay önce endo hesap çift hak 30 tl almiştim sen de bu fiyattan bulabilirsin

• Oyunun multisinde partili ya da partisiz seçeneği var, partili şeklinde arkadaşlarınla takım halinde giriyorsun haliyle karşıdaki takım da birbiriyle konuşan anlaşan parti halinde giren adamlar oluyor

Bu şekilde online oynamak isteyen varsa oynayalım takım oyunu önemli çünkü bu oyunda.
  • 
Sayfa: önceki 227228229230231
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.