Şimdi Ara

The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU (9. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
21
Favori
54.079
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sorun olacak bir durum değil bu sefer zaten bilindik oyun hocam..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KAKÁ K kullanıcısına yanıt

Uncharted 5 ve The Last of us : Part III'ten önce yeni bir IP görmeyi bekliyoruz hocam. :)

Bu TLOU Remake'i bir nevi çıkacak olan dizi için reklamı ve PC oyuncularına bir kıyak olarak görebiliriz.

• VRR, 4K 40 FPS (Oyun Modu) ve 4K 60Fps (Dinamik Mod) desteklediğini söylüyor.

Leaker says the game supports VRR, 4K40 FPS (Gameplay Mode) & 4K60Fps (Dynamic Mode).

The Last of Us: Part II'de görüldüğü gibi bir dizi yeni erişilebilirlik seçeneği sunacak, ayrıca Joel bir silahı yükselttiğinde artık onun eklentiler eklediğini göreceksiniz.

Ayrıca ses çalışmasının büyük ölçüde geliştirildiğini anlıyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 20 Temmuz 2022; 10:42:31 >
  • Bence eski halinin sanatsal tasarımı göze daha hoş geliyor. Şu ikinci fotoğraf da mesela Tess daha cool duruyor. Keza Ellie'nin ilk oyundaki hali daha tatlı daha sevecendi. Remake li halinde ergene benzemiş yaşı çok daha küçük olmasına rağmen. İlk oyunun atmosferi daha kasvetli daha karanlık duruyor. Remake hali atmosferden alıp grafiklere vermiş gibi.

Bunların dışında oynanışın TLOU2 den alınacak olması çok iyi bir olay. O oyunun sunduğu oynanış özgürlüğü hiçbir oyunda yok. Remake in herhalde en güzel yanı oynanışı olacak.

• SIE Santa Monica kullanıcısına yanıt

Oynamayan arkadaşlar için sıkıntı ben 7 yada 8 kez bitirdim ezbere biliyorum zaten hocam.

• Sızdıran kişi oynanış aynı kalmış demiş. Hiç sanmıyorum Naughty Dog'un böyle bir rezillik yapacağını ama düşükte olsa ihtimal var, oynanış yayınlansa da görsek, ya da bir açıklama yapılmalı.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Sızdıran kişi oynanış aynı kalmış demiş. Hiç sanmıyorum Naughty Dog'un böyle bir rezillik yapacağını ama düşükte olsa ihtimal var, oynanış yayınlansa da görsek, ya da bir açıklama yapılmalı.
    İkinci oyun gibi olması bizim için kâfi merminin kafaya girdiğini hissediyorduk o derece mükemmel yapmışlardı umarım sızıntı doğru değildir yoksa büyük fiyasko.

• Bıyıklı Bey kullanıcısına yanıt
    Bana kalsa o da yetmez, Part II Ps4 oyunu, Part I direkt Ps5 özel yapımı, her konuda Part II'den üstün olmalı, keşke daha sonra çıksaydı, Part III teknolojisi ile oynasaydık. Remake'in hakkı o zaman verilirdi.

Bu iş şu an Uncharted 4 / Lost Legacy olayına benziyor, hatta bu bile olmaz deniliyor ama göreceğiz, zaten olmazsa dediğin gibi fiyasko.

• Bölüm tasarımları bence 2 deki gibi daha büyük daha alternatifli yapılabilir, eklemelerini bekliyorum ben yoksa direk aynı harita olacaksa biraz can sıkar değişiklik şart harita tasarımı için.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Wight Lord kullanıcısına yanıt
    Remake demek sıfırdan yapmak demek.

Yani oynanış, görsellik günümüze uyarlanacak demek, kısacası tüm teknolojilerden yararlanılması gerekir, ayrıca yapımcıların içine sinmeyen, düzeltmek veya üzerine koyması gerektiği düşünüldüğü kısımlarda değiştirilir, eklenir ve çıkartılır, geliştirilir.

Part II'ye uygun bir bağlantı kuracaklardır, bunun dışında birkaç sahneyi daha duygusal veya epik dizayn edebilirler. Ha bana kalırsa Part II'ye bağlanması için ek bir sahneye gerek yok her şey harika, ama içlerine sinmediyse veya bu bağlantılar daha keskin belli olsun derlerse, Abby'i, doktor Jerry'i bile gösterebilirler, hatta farklı bir final dahi yapabilirler.

Şurada 1.5 ay kaldı göreceğiz çok yakında, umarım harika bir Remake olur. Mekanikleriyle, aldıkları kararlarla bizi tatmin etmeleri ve moral bozmamaları gerekiyor, tek endişem bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 20 Temmuz 2022; 19:37:40 >
  • Oyun Tamamen sızdırılmış. Gold Statüsüne ulaştığını söylemişlerdi.

Artık yayın tarihini öne çekseler kendi yararlarına olur. Daha önce de TLOUP2'nin başına gelmişti ama yine yayınlamamışlardı oyunu.

Remake'te "Gyro" nişan desteğinin olduğunu belirtmişler.

Spoiler olmadığı için paylaşmak istedim.:)

Her şeyden önce Sony'nin bununla alakalı bir State of Play veya Kendi hazırladıkları net bir oynanış göstermelerini beklemek daha akıllıca olacağına benziyor.

The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 21 Temmuz 2022; 3:39:13 >
  • Karşılaştırmalar oyunun gerçekten Remake hissinin verdiği yönünde.

The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU
    The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONUNaughty Dog Centraltwitter
    “Check out this comparison video comparing the remastered version and the new remake for The Last of Us: Part I. It's another level.”
    https://twitter.com/NaughtyNDC/status/1549909929812697088
  • Dikkatimi çekti yazmak istedim l1 tuşunda dodge yazmıyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU
    The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONUEnder Öztürktwitter
    “TLoU Part 1 gameplay sızmış. Remake’ten çok remastered’ın remastered’ı gibi görünüyor…”
    https://twitter.com/wobearacle/status/1550003848214888449?s=21&t=5rNar38FFHaF28sozjwR9A
  • efemiller kullanıcısına yanıt

Aynen benimde dikkatimi çekti hocam. Belki eklememiş olabilirler veya farklı tuş kombinasyonu ile yapma imkanı vardır. Orijinal oyuna sadık kalacaklarını söylemişlerdi.

Pek rahatsız edeceğini düşünmüyorum ama yinede bekleyip görmek lazım. :)

• Bu şekilde çıkmamalı.

• Demek ki sızıntı yapan kişi haklıymış resmen aynı oyun combat kısmına hiç dokunmamışlar. Almayı düşünüyordum vazgeçtim ileride plus sistemine eklenir zaten o şekilde oynarız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bıyıklı Bey -- 21 Temmuz 2022; 12:14:48 >
  • Eğer bu oyun sızıntılar gibiyse 70 Euro etmeyeceğini herkesin biliyor olması gerek. Ama Erken yapım yada Alpha çekimlerinden alındıysa son halini görmek lazım.

• TLOU PART 2'de sızan görüntüler de tamamlanmamış oyundan alınmaydı. Ama TLOU PART 2'nin erken aşamadan alınan videolari dahi güzel olacağını hissetiriyordu. TLOU PART 1 REMAKE oynanışta eski oyunla aynı kalmış gibi görünüyor. Umarım sızıntılarda sahtelik, oynamalar vardır. Yoksa hem medya hem de oyuncular tarafından bolca eleştirilere maruz kalacak TLOU PART 1 REMAKE

• Ara sahneleri cilalayıp bırakmışlar.

• 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.