Şimdi Ara

The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.217
Cevap
21
Favori
54.153
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU
  • Hocam senin sayende cihazdan bakmıyorum artık gün sayısına. Sağol :)

• allahım ya yeni oyun geliyormuş gibi gerisayım yapılıyor konuda. Asdffhj

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Bakalim 1 Eylül gece 00 kilit acilacakmı, genelde Sony kaldırıyordu oyle sayarsak bir gun eksik yazmak lazim The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU 

Kudurtmaca var o gün slagfalfa The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU 

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

senin içi heyecanlı bir durum olmayabilir ama benim gibi bir çok kişi vardır heyecanla bekleyen part 2 mekanikleriyle part1i ps5 dualsense ile oynamayı sabırsızlıkla bekliyorum.

• Şimdiden sızlanmalar başlamış aslında. :)

Oyun çıktığında ortalık yangın yeri olacak zaman hızlı geçiyor. Sony kaldırır 1 Eylül gece 12 gibi.

• dimontales kullanıcısına yanıt

Yanılmıyorsam en sonki sızıntılarda PART 2 mekanikleri olmayacağı ortaya çıktı. Ayrıca hikayede değişiklik de yok. Oynanış mekanikleri direk orjinal oyunla aynı olacak. Bu oyun daha çok abartı grafik güncellemesi ve ufak tefek değişiklikler üzerine olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Or-Chan -- 12 Ağustos 2022; 12:40:44 >
  • dimontales kullanıcısına yanıt
    Valla yalan olmasın çok iyi oyun ama artık herhalde herkes her sahnesini ezberlemiştir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Pc ye gelince torrent akariz ezbere bildiğimiz oyuna 700₺ bayılmanin manası yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Elin gavuru oyunu 70 birim paraya alıyor.

Yani ortalama bir asgari ücretli Avrupalı bir aylık maaşıyla 23 TANE bu oyundan alabilirken bizim gariban milletimizin asgari ücretlisi yaklaşık 8 TANE alabiliyor.

Kısacası elalem THE LAST OF US PART 1 oyununu çerez gibi alıp oynayacak.

Biz ise ulan oyunu alırsak elektriği, suyu, interneti nasıl ödeyeceğiz diye düşünüyoruz.

Yani bu ve benzeri forumlardaki saçma sapan GEREKSİZ yorumların hepsi boş. Fakiriz ve çenemizi yoruyoruz. Olayın özeti bu.

Hal zaten bu kadar berbat iken bazı arkadaşlar da çıkmış (zaten her yeni oyun çıktığında "daha oyun çıkmadan" bunu mutlaka yapan bir kitle var)

- Oynanabilirlik aynı

- Hiç bir şeyi değiştirmemişler

- Senaryo aynı

- Bilmediğimiz şey değil

- Olmamış

- Leş meş keş deyip duruyorlar.

Kimseyi dinlemeyin derim. Alabilen, almak isteyen alsın oynasın. Almak istemeyen de almasın.

Şu oyunu PS3 te ilk çıktığında, PS4 zamanında ve PS4 PRO zamanında toplamda 4 kez bitirdim. Hem ilk halini hem de Remastered halini.

Hayatımda hiç bir oyuna böyle bir oyunculuk sergilemedim. Hiç bir oyunu alıp da 3-4 kez bitirmemişimdir ama THE LAST OF US 1 i bitirdim.

Önümüzdeki ay durumum pek müsait olmadığı halde alıp yine bitireceğim.

PS5 + OLED ikilisiyle bu oyunu tüm yeni nesil nimetleriyle belki de "son kez" oynarken tadını çıkarta çıkarta oynayacağım.

Benim bu durumdan keyif almam kafidir.

40 yaşında bir adamın 15-20 yaşında oynayacakmış gibi yine aynı heyecanla bu oyunu bekliyor olması bile kafidir.

Bu bile benim için heyecan verici, mutluluk verici bir şeydir. Dediğim gibi bu saydıklarım kafidir.

Benim gibi düşünenler varsa tadını çıkartarak oynasınlar.

Zaten ülkece ekonomik olarak başımıza gelmeyen kalmamış.

Parasızlıktan pulsuzluktan istediğimizi yiyemiyoruz, istediğimizi giyemiyoruz, istediğimiz yere istediğimiz gibi gidemiyoruz.

2 gram keyfimiz var bari onun tadını ekşitmeyelim.

• OnLiNe MaNaGeR kullanıcısına yanıt

Sana batan ne

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ASKERTUNGA kullanıcısına yanıt

Vız gelir tırıs gider kimin ne dedigi The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU  ben grafik delisiyim Tlou hayraniyim almayacamda ne yapacam bu oyunu ... ? Ciksin manyak gibi satacak, hem de gelecek oyunlara saglam kaynak bulmus olacaklar ozellikle Pc sayesinde ...

Bazisi bilerek gidip geliyor degisik hareketler yapiyor onu anladik, normal adamlar niye kafaya silah dayamis zorla satiyorlar gibi konusuyor onu hic anlamiyorum ... The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU 

• The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU

• Ps3 - ps4 oynadık ; Pc de oynamak için dualsense aldık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 12 Ağustos 2022; 22:22:1 >
  • The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU1SEVEN1youtube
    A very in-depth bookstore gameplay sequence in TLOU Part 1 Remake. #tlou #tlou1 #naughtydog
    https://www.youtube.com/watch?v=C_8lwsCNYUo&ab_channel=1SEVEN1
  • Eleştirilmesi gereken mevzuları boştan yere anlamsız konsol savaşlarına falan çekmeyin, bu oyun 700₺, hayır, alım gücümüzle de alakası yok, 80$ bu oyun. Bu rezilliği, "Kafanıza silah dayamıyorlar sonuçta" diyerek garip ve anlamsız bir şekilde savunmaya gerek yok.

Oynanış değişmemiş, en büyük eleştiri buraya getirilmeli.

Görseller Part II'den hallice hatta bazı yerlerde Joel'un Part II'de ki bıyık, sakal, saç detayları daha özenli.

Ps5'e özel olarak geliyor, doğal olarak 1 - 2 tık görselliğin daha yeni nesil hissettirmesi gerekirdi, kaldı ki adamlar Naughty Dog, Last of Us'ın Forbidden West'ten, Ragnarok'tan aşağı kalır yanı değil, fersah fersah üstün yanı olması gerekir.

Bu bir Remake, 10 - 20$'lık grafik güncellemesi değil.

Kimse de benim Last of Us'a olan samimiyetimi sorgulayamaz, bu durumu savunanlardan çok daha fazla Last of Us hayranıyımdır, hani bunu demem bile ironik, bilen bilir. İşte insanları nasıl yaftalıyorsanız artık illa bir şeyleri söyleteceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 16 Ağustos 2022; 16:31:16 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 19 Gün Kaldı!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 13 Ağustos 2022; 14:46:43 >
  • Güzel karşılaştırmalar olacak anlaşılan. :)

• ''rİyMeyK Deeel bu yaĞĞ AyNı OyUn'' The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU  Butun sahneleri bastan assa yeniden yapmislar on numara duruyor, ben ozellikle oyunun ikinci yarisi ne yaptilar merak ediyorum en guzel kisimlar yeni generasyon akacagiz ... The Last Of Us Part I (Remake) PS5 ANA KONU 

• ND gerçekten akıllı davranıyor her şeyi birden göstermek yerine yavaş yavaş gösteriyor. Oyuncuların heyecanını tekrardan yükseltiyor helal olsun adamlara.

Birde ilk oyunda ki gibi Kopyala / Yapıştır yapmamışlar karakterlerin animasyonlarında. Kendilerince yorumlamalarını sevdim.

Joel'in Koşması, Eğilip yürümesi, Karakter ağırlığı vs. hepsi üzerinde durulmuş.

Diğer Karakterlerde öyle her birisi için uğraşılmış. Tess, Ellie, Sam, Henry, Oyun içi koşma sahneleri, Mimikler, ışıklandırmalar, Görsel olarak yine kendilerini kanıtlamışlardır. :)

Workbench olayını bile eklemeleri ayrıca güzel bir hamle. Part II'de ki birçok yeniliği bu oyunda görmek hatta daha ileriye götürmeleri hoşuma gitti şahsen.

• 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.