Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (242. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.120
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence bayağı saçmaydı kızla bağ kurmadan "ne oluyor lan' bile diyemeden kaybediyoruz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Şok etkisi diyoruz buna zaten, sen kızla oynuyorsun ilk başta, evi geziyorsun, fotoğraflara, odalara bakıyorsun; yavaş yavaş tanıyacağız, öğreneceğiz derken en acı şekilde elinden alınıyor bu fırsat. Buna saçma diyorsan maalesef ortada tartışılacak bir şey kalmıyor. Aksiyon seviyorsun muhtemelen, dramaya tahammül edemiyorsun, yanlış mıyım? :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • canikoblivan kullanıcısına yanıt
    Gayet te yanlışsınız. MGS1'de kaç defa ağladığımı unuttum. Aynı şekilde Max Payne 2'nin sonu için de.

Her ikisi de aksiyon oyunu ama :)

MGS1"in ara sahnelerini izlemediğiniz o kadar belli ki. Sadece bir daha ara sahneleri de izleyerek oynayın ne demek istediğimi gayet iyi anlayacaksınız.

Ben ne diyorum, sen ne diyorsun? Sonunda oyunculuğum da sorgulandı, bravo :)

Başka yorum yapmayacağım konu ile ilgili, iyi oyunlar & iyi forumlar dilerim :)

Size de iyi oyunlar dilerim. Blok.

• Mp de vs atmak isteyen olursa beklerim.

• Merhabalar. Oyunu İstanbul içi 2. el uygun fiyata nereden alabilirim acaba? Forumda satan ya da satmayı düşünen kimseler var mıdır acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Fahreneit'i Android veya iOS cihazınızda da oynayabilirsiniz bilginiz olsun. PC versriyonu da var

Heavy Rain ise Detroit Become Human oyunu ile bedavaya geliyor, o da güzel bir oyundur.
    Heavy rain detroit ile bedava mı geliyor? Yeni ps4 aldım bu olayı bilmiyordum. Bu cd alınca da oluyor mu?

• yalnızca dijitalde geçerli. kutulularda ise heavy rain & beyond two souls koleksiyonu var.

• Usadan alsak ingilizcesi ağır gelir mi arkadaşlar?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne oyundu be ilk defa bir oyunu tekrar tekrar oynamak istedim. 2. Oyunu merakla bekliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Macintosh -- 16 Şubat 2019; 19:11:19 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oyunu az önce bitirdim. Hikaye ve oyun için gösterilen özen bakımından aldığı övgüleri kesinlikle hak ediyordu. Oyunu ps3'te oynamış olmama rağmen grafikler için söylenecek tek kelime söz yok. Müthiş ötesi dediğimiz şey herhalde budur. Bunun dışında harika atmosferi de elbette anılmayı hak ediyor. Bazı sahneler vardı ki insanın içine işliyordu. Hikayenin işlenişi de aşırı ustacaydı. Oyunu oynamadan önce ben böyle şeylerden etkilenmem diye düşünürken, oyun sırasında "kızım nerde :("ler yaşadım.

Oyunun herhalde tek eksi yönü birçok görevin kendini ısrarla tekrar etmeseydi. Bilmiyorum bir eksi yön sayılır mı ama, oyunu henüz 1. saatinde "sokarım böyle işe" diyerek oyunu kolaya çekmeme rağmen bu kez de "sokarım böyle kolaya, bu mu kolay?" diye söylenmeye başladım. Aynı görevi başarane dek tekrar tekrar yapmak hakikaten insana bir miktar "başarmış olma" hazzı yaşatsa da "ben dakkalarımı şimdi bunun için mi harcadım..." düşüncesiyle kendimi ahmak gibi hissetme duygum ağır bastığı için oyunları normal üstü zorlukta oynamam. Bir oyunu zor seviye açıp 10 saat fazla oynamaktansa o zamanımı bir başka oyun veya sevdiğim herhangi başka bir şeyle değerlendirmeyi tercih ederim. Ki burada niceliği niteliğe tercih mi ediyorsun sorusu da gelebilir haklı olarak.

Şimdi geldik en civcivli bölüme; spoilerlı bölüm:

Oyundan önce çok ağır bir spoiler yemiştim. Çok üzgündüm bu yüzden. Joel ölecekti. Ama gariptir ölmedi. Anlamadım, sevineyim mi üzüleyim mi çıkaramadım. Tersten sürpriz son yaşadım.

Herkes joel öldü ikinci oyunda olamaz falan diyordu. Dlc'de mi ölüyor acep? Dlc'yi oynamak gibi bir isteğim ya da fikrim yok ama merak da etmiyor değilim.

En beğendiğim sahneler:

- Bitiş sahnesi.
    - Firefly'da ki tipsiz zenci kaltağın kafasına sıkma sahnesi.
    - Zürafa sahnesi.
    - Ellie'nin David'i öldürdüğü sahne ve zürafa sahnesinden önceki suskunluğundan sonra zürafaları görünce çok gerçekçi şekilde "üzgün çocuğun bir anda mutlu olması"nın işlendiği sahne.
    - David'i gebertmeden önce oyunu oynadığımız karlı atmosfer müthişti.
    - Ellie'nin sağında solunda oluşan güzellikleri hayran hayran izlediği sahneler ilgimi çekti.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lifeless.

Oyunu az önce bitirdim. Hikaye ve oyun için gösterilen özen bakımından aldığı övgüleri kesinlikle hak ediyordu. Oyunu ps3'te oynamış olmama rağmen grafikler için söylenecek tek kelime söz yok. Müthiş ötesi dediğimiz şey herhalde budur. Bunun dışında harika atmosferi de elbette anılmayı hak ediyor. Bazı sahneler vardı ki insanın içine işliyordu. Hikayenin işlenişi de aşırı ustacaydı. Oyunu oynamadan önce ben böyle şeylerden etkilenmem diye düşünürken, oyun sırasında "kızım nerde :("ler yaşadım.

Oyunun herhalde tek eksi yönü birçok görevin kendini ısrarla tekrar etmeseydi. Bilmiyorum bir eksi yön sayılır mı ama, oyunu henüz 1. saatinde "sokarım böyle işe" diyerek oyunu kolaya çekmeme rağmen bu kez de "sokarım böyle kolaya, bu mu kolay?" diye söylenmeye başladım. Aynı görevi başarane dek tekrar tekrar yapmak hakikaten insana bir miktar "başarmış olma" hazzı yaşatsa da "ben dakkalarımı şimdi bunun için mi harcadım..." düşüncesiyle kendimi ahmak gibi hissetme duygum ağır bastığı için oyunları normal üstü zorlukta oynamam. Bir oyunu zor seviye açıp 10 saat fazla oynamaktansa o zamanımı bir başka oyun veya sevdiğim herhangi başka bir şeyle değerlendirmeyi tercih ederim. Ki burada niceliği niteliğe tercih mi ediyorsun sorusu da gelebilir haklı olarak.

Şimdi geldik en civcivli bölüme; spoilerlı bölüm:

Oyundan önce çok ağır bir spoiler yemiştim. Çok üzgündüm bu yüzden. Joel ölecekti. Ama gariptir ölmedi. Anlamadım, sevineyim mi üzüleyim mi çıkaramadım. Tersten sürpriz son yaşadım.

Herkes joel öldü ikinci oyunda olamaz falan diyordu. Dlc'de mi ölüyor acep? Dlc'yi oynamak gibi bir isteğim ya da fikrim yok ama merak da etmiyor değilim.

En beğendiğim sahneler:

- Bitiş sahnesi.
    - Firefly'da ki tipsiz zenci kaltağın kafasına sıkma sahnesi.
    - Zürafa sahnesi.
    - Ellie'nin David'i öldürdüğü sahne ve zürafa sahnesinden önceki suskunluğundan sonra zürafaları görünce çok gerçekçi şekilde "üzgün çocuğun bir anda mutlu olması"nın işlendiği sahne.
    - David'i gebertmeden önce oyunu oynadığımız karlı atmosfer müthişti.
    - Ellie'nin sağında solunda oluşan güzellikleri hayran hayran izlediği sahneler ilgimi çekti.
    Last Of Us oyundan öte bir sanat eseri, etkisinden uzun süre çıkamadığım bir başyapıt resmen!

Joel'in Fireflies daki ilk güvenliğin önce bacaklarına sonra kafasına sıkması ve joelin ellie yi hastane yatağından alma sahnesi de ek olarak efsaneydi bana göre

DLC içeriği
    Ellie nin daha da küçüklüğüne gidilip ısırılma hikayesi anlatılıyor, ayriyetten Ellie nin davidin adamlarıyla joel için girdiği çekişmeleri konu alıyor

• Bu oyun play station'nun çakıl taşlarından. 1.cisi çok güzeldi ve 2. oyunu sabırsızlık ile bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uzekena

Bu oyun play station'nun çakıl taşlarından. 1.cisi çok güzeldi ve 2. oyunu sabırsızlık ile bekliyorum
    Şuna güldüm :) Mihenk taşı ya da temel taşı hocam taşlar karışmış.

2. oyun ilk oyunun etkisini veremeyecek bence ama yine ortaya çok sağlam birşey çıkacağına inancım tam.
  • Adamlar birinci oyunun hayran kitlesini ve ne kadar çok sevdiğini biliyor. İkinci oyun isterse dünyanın en iyi grafikleri ile çıksın. Hikaye anlamında yanlış bir hamle yaparlarsa inanılmaz linç yerler. Benim PS4 de oynamadığım oyun kalmadı sırf bu oyun yüzünden konsolu satmiyorum. Sony nin Last of Us 2 yi çıkarması büyük cesaret beklenti aşırı büyük. Eğer hikayeyi mahvedelerse gerçekten kahrimdan ölürüm.

• şu oyunu oynayabilmek için evimi satıp playstation 4 alıcam sanırım
  • https://www.cnnturk.com/teknoloji/the-last-of-us-2nin-cikis-tarihi-sizdi
    Ekim ayı doğru mu?

• 
Sayfa: önceki 240241242243244
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.