Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (241. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kafanızdaki sorunun cevabını left behind’da alacaksınız :) evet oyun uncharted’a göre daha ağır işleniyor aksiyon temelli olmadığı için. Elimizde kahraman karakterler de yok sonuçta bi tane normal adam bi tane de küçük kız. AI konusuna katılıyorum iyi değil ama bir yandan da düşünüyorum iyi olsaydı biz bu oyunu nasıl bitirirdik diye 😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • DakotaFred kullanıcısına yanıt
    Oyun çoktan bitti hocam yarın Horizon Zero Dawn gelecek ona başlayacağım.

Güzel oyunda bakalım Part 2 de neler olacak neler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Part 2’yi sabırsızlıkla bekliyoruz horizon da güzel oyun alışma sürecinden sonra keyif almaya başlarsınız. Horizon’ı henüz bitirmedim ama ara sıra girip takılıyorum witcher 3’ü alınca papucu dama atıldı biraz 😂

• Arkadaşlar bu oyunu us psn den almıştım, TR hesabımda oynarken dili Türkçe yapabiliyor muyuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bluee1907 kullanıcısına yanıt
    us psn den aldıysanız Türkçe olma ihtimali 0 üzgünüm sadece ingilizce oynayabilirsiniz.
  • Oyunu oynamış ve elinden çıkaracak olan varsa bu oyunu arıyorum ps3 te oynayamamistim ps4 almışken oynayayim diyorum oyun hakkındaki yorumlar aşırı olumlu...

• quote:

Orijinalden alıntı: Anti Fanboy

Oyunda bayağı ilerledim

Ellie paketlendi Joel uyandı orada bıraktım. Kafamda her ne kadar "Ellie bu adamı nasıl taşıdı" tarzı sorular varsa da neyse diyorum.

Yapay zeka bayağı aptal, tamam Uncharted serisinden biliyorum bunlar pek beceremiyor AI işini ama bu oyunda keşke koymasalarmış dedirtti bana.

Hikayesi güzel ve kaliteli ama çok detaylı işlenmemiş, Uncharted kadar beğenmedim. Ama bu zevk meselesi yanlış anlaşılmasın aksiyon dolu oyunları daha çok sevdiğimden dolayı. Bu oyunun daha ağır bir havası var. Uncharted'da olup TLOU'da olmayan birşey var ama ben onu bulamadım.

Not: Neden Uncharted ile kıyaalıyorum diyorsanız ikisi de Naughty Dog oyunu o yüzden.

Ekipman geliştirme sistemi iyi, oynayış güzel. Grafikler iyi sayılır sonuçta PS3 nesline çıkan bir oyun.

Şu ana kadar puanım 7.79/10 daha oyunu bitirip Left Behind DLC'sine başlamadım.
    DLC yi hiç oynama derim.

• alpalp84 kullanıcısına yanıt
    Neden hocam?

Bu arada oyun bitti dlc de bitti.

• Arkadaşlar oyunu oynamak istiyorum ama Kardeşlik bölümünde pek ilanı olmuyor. Oyunu bitirmiş satmak isteyen olursa çok sevinirim.

• Oyunu SURVIVAL zorluk da bitirebilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Striknin

Arkadaş ps3'de yalayıp yuttuğumuz oyun için nasıl bu kadar heyecanlanıyorsunuz (bugüne kadar oynadığım en sağlam 2 oyundan biri olmasına rağmen) nedeni ps4'te oyun kıtlığı çekiliyor olması olabilir mi?
    Oyun YOK dediğimde kızanlara duyurulur
    5 Yıl sonra gelen alıntı hala oyun YOK

Doyduk artık sanırım. Yeni nesil şart

• denizaya kullanıcısına yanıt
    Grounded zorluğunda 3 defa bitirdim. Bazı yerlerde hızlı geçmek için youtube videolarına baktım. Yoksa uğraşılacak şey değil.
  • Gelmiş geçmiş en efsane oyun bence tartışmasız...
  • 37 yaşındayım oyun oynamayı 30 yaşında bırakmıştım ama evde duran ps3 ile ara ara canım sıkıldığı zamanlarda tv ye bağlar 1 saat oynar sıkılırdım neyse sonra last of us ile tanıştım oyunu bitirdim, oyunun bana verdiği o anlatılmaz hissi 1 hafta altlatamadım, oyunun bitmesi beni çok üzmüştü kendimi boşlukta hissettim. Neyse oyun bitince ps3 yeğenime verdim, o günden bu güne elime ne kere bile oyun konsolu almadım hiç bir cihazda oyun oynamadım.

Ama şu yaşımda halen last of us 2 nin çıkmasını deli gibi bekliyorum, çıkar çıkmaz sırf bu oyun için ps4 alacam sonra oyunu bitirince ps4 ü yine birine hediye ederim.

He birde beyond to souls diye bir oyun oynamıştım, last of us kadar olmasada oda beni çok etkilemişti,keşke bununda devamı çıksaydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berlin007 -- 5 Şubat 2019; 11:11:54 >
  • berlin007 kullanıcısına yanıt
    hocam bir diğer interaktif oyun olan fahrenheit ve heavy rain'i öneririm size...

• Arkadaşım Teşekkür ederim , hemen akşam araştırayım bu oyunları güzelse haftaya ps4 satın alıp oynarım bunlarıda.

Heavy rain i az önce ufaktan araştırdım beğendim, fahrenheit akşama kaldı.

• berlin007 kullanıcısına yanıt
    Fahreneit'i Android veya iOS cihazınızda da oynayabilirsiniz bilginiz olsun. PC versriyonu da var

Heavy Rain ise Detroit Become Human oyunu ile bedavaya geliyor, o da güzel bir oyundur.

• quote:

Orijinalden alıntı: berlin007

37 yaşındayım oyun oynamayı 30 yaşında bırakmıştım ama evde duran ps3 ile ara ara canım sıkıldığı zamanlarda tv ye bağlar 1 saat oynar sıkılırdım neyse sonra last of us ile tanıştım oyunu bitirdim, oyunun bana verdiği o anlatılmaz hissi 1 hafta altlatamadım, oyunun bitmesi beni çok üzmüştü kendimi boşlukta hissettim. Neyse oyun bitince ps3 yeğenime verdim, o günden bu güne elime ne kere bile oyun konsolu almadım hiç bir cihazda oyun oynamadım.

Ama şu yaşımda halen last of us 2 nin çıkmasını deli gibi bekliyorum, çıkar çıkmaz sırf bu oyun için ps4 alacam sonra oyunu bitirince ps4 ü yine birine hediye ederim.

He birde beyond to souls diye bir oyun oynamıştım, last of us kadar olmasada oda beni çok etkilemişti,keşke bununda devamı çıksaydı.
    red dead 2de oyna hocam

ps3ümü tam satmadan sadece tavsiye 2 oyun için bir kaç bekledim o oyunlar red dead 1 ve last of ustı

halime şükrettim resmen onları oynamasaydım ve bu kadar iyi olduklarını sonradan öğrenseydim çok üzülürdüm

• quote:

Orijinalden alıntı: canikoblivan

Bu oyunda 'zombi' dediginiz kavram gorebileceginiz en gercekci versiyonu zombilerin. Atip tutmadan once biraz arastirirsaniz daha inandirici gelecektir yillardir bize yedirilen zombilere gore. Gercekte varolan ve cesitli boceklere bulasan bir tur mantarsal virusten bahsediyoruz. Oyunun yapimcilari degil, bizzat National Geographic'in cektigi belgesel var bunun uzerine. Oyundaki 'zombi' dedigimiz vatandaslar da "bu mantarlar ya insanogluna da bulasabilseydi?" sorusunun cevabi.

Ayrica bu bir 'zombi oyunu' hic degil, en agirindan bir dram; bir hayatta kalma mucadelesi, kan bagi olmasa da bir baba-kiz iliskisi.. bircok sanat eserinin ulasmak icin kicini yirttigi bir mertebeye ulastiriyor basindaki oyunculari.

Istisnalar kaideyi bozmaz derler ama bu oyunu bastan sona anlayarak, adamakilli icinde olarak oynayip da senaryosundan etkilenmemek icin ruhsuz olmak lazim. Bir oyunun ulasabilecegi zirve noktasidir bu oyun senaryo olarak, simdilik.
    Senaryodan gram etkilenmedim ve duygulanmadım. Beni daha çok atmosfer etkiledi.

• Anti Fanboy A kullanıcısına yanıt
    Kusura bakma ama daha oyunun açılışındaki sahnede Joel'un kızını bu kadar çarpıcı bir şekilde kaybetmesi seni gram etkliemediyse bir sıkıntı var demektir :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi canikoblivan -- 11 Şubat 2019; 23:25:54 >
  • 
Sayfa: önceki 239240241242243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.