Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (239. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gerçekçi modu abartıldığı kadar da zor değil. 7 saatte zorlanmadan bitirdim toplanırlıklara girişmesem daha da erken bitebilir. Buarada son iki kupam kaldı avcı ve ateş böceği multide yardımlaşmak isteyen ekleyebilir. Psn adresim sevgiylekal
  • Keşke şu oyunu halen oynamayan biri olarak başlayabilsem tekrar Bişey olsada unutsam baştan oynasam
  • EzoBride kullanıcısına yanıt
    ben bitireli 4 sene civarı oldu

baya unuttum bile sayılır hikayeyi,diyalogları falan

tekrardan bitireyim bari,sizde unutmaya çalışın
  • Şu bölümde takıldım kaldım, 3 tane çakım var ve son 2 zombiyi sessiz öldüremiyorum birini sopayla öldürünce diğerleri gelip beni öldürüyor nasıl geçebilirim burayı?
  • OnurD7 kullanıcısına yanıt
    molotof olması gerek.topla bir yere yak hepsini.
    merdivene gizlice ilerleyip kimseye bulaşmadanda tırmanıp geçebiliyorsun orayı
  • Sizce bu oyun yakin zamanda indirime girermi ? almaya dusunuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DeepImpact. -- 30 Mayıs 2018; 22:32:12 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nemanja Bjelica

molotof olması gerek.topla bir yere yak hepsini.
    merdivene gizlice ilerleyip kimseye bulaşmadanda tırmanıp geçebiliyorsun orayı
    Teşekkür ederim bir de öyle deneyeyim.
  • Oyuna bugün başladım çok iyi ilerliyorum . Bir hata yapıp GERÇEKÇİ de açtım oyunda bug var sanırım diyerek bölümü geçemedim meğerse HUD felan kapanıyormuş zombi gelince tuş çıkmıyor dolayısıyla buga girdik sanmıştım Önce Normalde bitireyim sonra platinlerim
  • Elimde çift hak last of us var. Düşünen varsa takas yapabiliriz.
  • Bu oyunu 5 senede bitirdim. İlk chapteri 2013'de arkadaşın ps3'de başladım 2018'de kendi ps4'de bitirdim
  • Gördüğüm kadarıyla oyun çok iyi herkes övüyor ben de indirime girmişken alıyım diyorum fakat yanlış görmediysem 141 adet addon var bunlar nedir? Ayrıca oyun için çıkmış ek paket var mı ben göremedim
  • Multiplayer da mouse ile oynayanları gamepad ile oynayanlarla aynı yere atması tam rezalet.

Sony bu işe neden izin veriyor anlamıyorum. Mouse ile oynayanlarla dağlar kadar fark oluyor. Saçmalık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

Multiplayer da mouse ile oynayanları gamepad ile oynayanlarla aynı yere atması tam rezalet.

Sony bu işe neden izin veriyor anlamıyorum. Mouse ile oynayanlarla dağlar kadar fark oluyor. Saçmalık.

Nasıl klavyeyle oynadığını anlıyorsun, bende bazen oynerken hacker diyenler oluyor mesajla bu oyunun çok kişili modu biraz uzmanlık istiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Celeste

quote:

Orijinalden alıntı: age of empires köylüsü

Multiplayer da mouse ile oynayanları gamepad ile oynayanlarla aynı yere atması tam rezalet.

Nasıl klavyeyle oynadığını anlıyorsun, bende bazen oynerken hacker diyenler oluyor mesajla bu oyunun çok kişili modu biraz uzmanlık istiyor.

Alıntıları Göster
    Adam kendi diyor oyunda mesajla. Almış eline sniprr ı headshot ata ata gidiyor. Bir anda karşı krşıya geliyoruz saniyesinde headshot.

Ben de 193lvl im biliyorum nasıl olduğunu.

• Daha önce pc oyuncusu olarak ve her ne kadar PS alıp oynamak için sabırsızlansam da yakın zamanda çıkacak olup almak için sabırsızlandığım doğrudan ve gerçek 4K destekli olacak Playstation 5i bekleyip çıkar çıkmaz alıp ardından last of us 1 ve o zamanlar muhtemelen çıkacak 2.sini de oynarım

• En iyilerden biri

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rez,oynayınca editlerim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS4ü aldığımda oynadığım ilk oyundu.
    3 sene geçmiş bitireli. Bugun yeniden başladım özellikle oyunun başlarını unutmuşum
  • crank444 kullanıcısına yanıt
    PS3 için alacaksan tek ek paket var ve oyundan bağımsız da satılabiliyor Left Behind
    PS4 için alacaksan The Last of Us Remastered var ve onun içinde Left Behind DLC'si mevcut.
    Geri kalan gördüğün her ama her şey mıltiplayer için eşya, skin, hebele hübele vs vs yani..
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnurD7

Şu bölümde takıldım kaldım, 3 tane çakım var ve son 2 zombiyi sessiz öldüremiyorum birini sopayla öldürünce diğerleri gelip beni öldürüyor nasıl geçebilirim burayı?
    Hocam şu resimde başladığınız yerde en zorda oynamıyorsanız bir çakı olacak mavi dolaplar içinde onu alın.
    Sonra sola dönün ve düz devam edin (Eğilip Analog ile çok yavaş ilerleyin)
    Kasa eşya vs toplamayacaksanız yol bitiminde ortadaki alana girin ve yavaş yavaş ilerleyip ilk soldaki kapıdan girin.
    Soldan devam edin ve en sona vardığınızda solda bir camış, sağında ise merdiven göreceksiniz.
    Riske girmemek için soldaki camışa kalan çakı ile anında yakalayıp haklayın ( ve )
    Sonra merdiveni alıp yukarı dayayıp dötüm dötüm oradan uzaklaşın.

Ha bi yöntem daha var molotof aldıyssanız uzağa ilk tuğla atın 2-3 tanesi hemen yakınında toplanır.. Geliştirme yapılmamış molotof tam ortalarına atılırsa hepsinin alır canını (diğerleri de nereden geldiğini çakamaz kalır 4-5 tane) artık seçim sizin..

• 
Sayfa: önceki 237238239240241
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.