Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (232. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba. Oyun online olarak uzun bir süre idare eder mi yoksa bir süre sonra sıkar mı? Cevaba göre ya kutulu alıp bitirip satacağım ya da kendi hesabıma alıp ömür boyu kullanacağım. :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sasa_iliç kullanıcısına yanıt
    Şimdi online'da tabiri caizse manyaklar kalmıştır. :) Adamı oyundan bezdirirler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sasa_iliç

Arkadaşlar merhaba. Oyun online olarak uzun bir süre idare eder mi yoksa bir süre sonra sıkar mı? Cevaba göre ya kutulu alıp bitirip satacağım ya da kendi hesabıma alıp ömür boyu kullanacağım. :)

Online shooter oyunlara yatkınlığın varsa bu oyunun mp kısmı bağımlılık yapacak seviyede kaliteli ancak aim in felan iyi değilse bol bol sinir krizi geçirirsin çünkü oyun eski ustası çok.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bozcan

Şimdi online'da tabiri caizse manyaklar kalmıştır. :) Adamı oyundan bezdirirler :)

Teşekkür ederim hocam yorumunuz için. :)

@Celeste: Hocam aim konusunda pek iyi değilim maalesef. Online konusunda zorlanacağız anlaşılan. :)
  • Arkadaşlar oyunu ps3 te bitirmiştim. Şimdi ps4 te tekrar oynanır mı ? Oyun söze gerek yok müthiş. Genelde bitirdiğim oyunu tekrar oynamıyorum. İndirim bitmeden almalı mıyım sizce
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozanaksu

Arkadaşlar oyunu ps3 te bitirmiştim. Şimdi ps4 te tekrar oynanır mı ? Oyun söze gerek yok müthiş. Genelde bitirdiğim oyunu tekrar oynamıyorum. İndirim bitmeden almalı mıyım sizce

Ben 4 defa bitirdim gene biriririm süper bir oyun,bende normalde 2 kez oynamıyordum bu oyun istisna:D
  • ozanaksu O kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle oynanır

• ozanaksu O kullanıcısına yanıt
    60 fps olması bile yeniden bitirmek için yeterli bir sebep.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Multide trophy var mi ? Oyunu bitirdim %3 ile 3 tanede kupa aldim 😂😂 Multide erzak kismini oynadim bir el ama pek olayı anlamadim..Baska modlar var mi zombilere karsi fln yoksa birbirimize karsimi oynuyoruz hep ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jybe -- 11 Nisan 2017; 15:22:6 >
  • jybe kullanıcısına yanıt
    Zombi modu bulunmuyor

• Nınja N kullanıcısına yanıt
    Saol hocam..peki bu oyunun geriye kalan %97 sini nasıl bitiricez 😂😂

trophyler ile ilgili bilgim yok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nınja -- 11 Nisan 2017; 15:41:4 >
    Senaryoyu bitirdiğin zaman zorluk kupalarının dışında bir tek '' Tüm ekipmanları üret '' kupasını kazanıyorsun. Geriye kalan kupalar Mp ve NG+ olarak şekilleniyor.

Afetzede zorluğunda 2 defa bitirmek, Joel için bütün geliştirmleri satın almak, bütün silahları son seviyeye getirmek(bunun için oyuna 3.defa başlamak gerekiyor), bütün toplanabilir öğeleri bulmak, bütün ellie esprilerini yerinde dinlemek ve bütün isteğe bağlı konuşmaları dinlemek gibi rehber video olmadan kazanılması zor kupalar mevcut.

Aslında işin kolay yanı senaryo tarafı. Mp modu çok zor olmasada oyun tarzı hoşuna gitmediği sürece çin işkencesine dönüşür. Online modunda kendini dene ve mantığı kavramaya çalış. Ardından online kupalarıda çözmüş olacaksın. Bir yerde takılırsan bana mesaj atman yeterli.

Burdan kupaları ingilizce görebilirsinhttps://psnprofiles.com/trophies/2752-the-last-of-us-remastered

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi inciteen -- 11 Nisan 2017; 15:51:57 >

• inciteen kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler hocam takilirsam yardim isterim

• Oyunu yeni bitirdim. Hayatımda oynadığım en iyi oyundu neredeyse. Konsol dünyasına geç girmiş olmaktan çok büyük üzüntü duyuyorum ama zararın neresinden dönsek kardır. Ps4 alınca matbaaya kavuşan osmanlı gibi oldum

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Seko

Oyunu yeni bitirdim. Hayatımda oynadığım en iyi oyundu neredeyse. Konsol dünyasına geç girmiş olmaktan çok büyük üzüntü duyuyorum ama zararın neresinden dönsek kardır. Ps4 alınca matbaaya kavuşan osmanlı gibi oldum

Last Of Us öncesi ve sonrası...
  • Arkadaslar onlinede karsi taraf beni silahla vurmaya baslayiinca seri bir şekilde ben ateş edemiyorum bunu önlemenin bir yolu varmi teçhizatlarda lokman bombaci gizlilik vs varya budediğimi önleyecek techizat varmi

• Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda ilk defa ps aldım. İlk oyunum Last of Us oldu. Şimdi oyunda bazı notlar vs. buluyoruz. Bu notları okumak için bir tuşa basın yazıyor ekranda ama bunun hangi tuş olduğunu bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?
  • phoenix58 kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam dokunmatik yüzeye basıyorduk. Fakat doğru hatırlamıyor olabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: phoenix58

Arkadaşlar merhaba,

Yakın zamanda ilk defa ps aldım. İlk oyunum Last of Us oldu. Şimdi oyunda bazı notlar vs. buluyoruz. Bu notları okumak için bir tuşa basın yazıyor ekranda ama bunun hangi tuş olduğunu bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Ds4 cihazinin ortasinda,ps logosunun ustundeki tus olmasi lazim

• 
Sayfa: önceki 230231232233234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.