Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (231. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: lubuoguz

quote:

Orijinalden alıntı: Kairros.

Gerilim/korku tarzı oyunları asla oynayamam,oyunu geçtim film veya dizi dahi izleyemem aşırı boğulurum çünkü. Ama buna oyun demek bu yapıta hakaret olur,cidden mükemmeldi. Çok ön yargılı yaklaştım çünkü cidden gerilim muhabbetlerine gelemeyen bi insanım ama iyiki bu başyapıtı alıp oynamışım. Hayatta kalma mücadelesini bana bu kadar net yaşatabilen bi oyun daha olmamıştı,yaşatmayı geçtim yanından dahi geçememişlerdir. Mükemmeldi ya cidden,oyun bitince böyle mal gibi ekrana baktığım o 10-15 saniye sonrasında gelen o diğer oyunlardan soğuma hissi falan çok enteresandı .

Bu arada Ellie keşke benim kızım olsa. Bu nasıl sevimliliktir, ses tonu yüzünden sürekli konuşsun istedim oyun boyunca

Korkmadinizmi hic ben baya gerilmistim. O tikirdiyanlar falan fena.

Hocam o tıkırdayanların sesini duydukça tüylerim diken diken oldu, inanılmaz gerildim oyun boyunca. Sürekli kaç mermim kaldığına falan bakıyordum, ne zaman oyunu oynayıp başından kalksam baş ağrısı yaşıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben çakıya geçemiyorum nasıl geçicez acaba

• Ps4 Pro'da görüntü baya netmiş.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bu aralar hergün multisindeyim, bence strateji olarak çok güzel multisi var öyle uncharted gibi bam güm vur tarzı değil, sabırlı oynamak şart.

Avcı yolculuğunu tamamladım şimdi diğeri kaldı, oynamak isteyenler ekleyebilir KAKA_DH.

Bu platformda yeniyim. Multi oynamak için ne gerekiyor?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: coolsten

quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Bu aralar hergün multisindeyim, bence strateji olarak çok güzel multisi var öyle uncharted gibi bam güm vur tarzı değil, sabırlı oynamak şart.

Avcı yolculuğunu tamamladım şimdi diğeri kaldı, oynamak isteyenler ekleyebilir KAKA_DH.

Bu platformda yeniyim. Multi oynamak için ne gerekiyor?

Plus üyelik almanız lazım.
  • coolsten kullanıcısına yanıt
    Psn plus üyeliği yeterli oluyor

• Plus üyeliğim var. iodokumaci ekleyin multi oynayalım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Last Of Us sevenler Logan'a kesinlikle gitsin. Aşırı benzerlikler var.

• Bu oyunun da tursusunu kuracaklar herhalde. Bi indirim yapmadilar gitti. Ps3 te bitirdim, her gun multi oynuyordum simdi 4 te multisini oynamak icin alacagim bi indirim yapmadilar

• Hazan kullanıcısına yanıt
    Aynen. Almak istiyom ama inat ettim almicam ucuzlamadan önce.

• Israrla indirim bekleyen gruptayım ben de, PS3'te bitirmiştim ama PS4 için de koleksiyon olarak kalsın istiyorum.
  • Kutulusu 60-70 lira zaten al arşivde dursun. Neyin indirimini bekliyorsunuz.

• dark dragon kullanıcısına yanıt
    Gidip alacak vakit yok hocam 😬

• Bitmesini hiç istemiyordum fakat dün gece oyunu bitirdim. Çalışan biri olarak oyun 7 gün gibi kısa sayılabilecek bir sürede bitirdim, çünkü sürekli oynama isteğiyle her gün oynadım. PS1 ve PS2 dönemlerindeki Resident Evil ve Silent Hill oyunlarından sonra ilk defa bir oyunun başından kalkmak istemedim. Oyun, uzun soluklu film tadında bir hayatta kalma yol hikayesi sunuyor ve en büyük artısı olan düşman çeşitliliğiyle tadı damakta kalıyor...

Bu arada oyunu Uncharted serisinden çok daha fazla sevdim. Kimisi oyunun o yönünü seviyor olabilir ama Uncharted'daki hoplama zıplama tırmanma olayı bir yerden sonra beni sıkmaya başlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dark dragon

Kutulusu 60-70 lira zaten al arşivde dursun. Neyin indirimini bekliyorsunuz.

Açıkçası arkadaş hakli..Bu oyun 60..70 liraya zaten bedavadır. ..60 dan aşağısı olursa bedava bile verebilirler yani...

• aldık oynuyıoruz
  • İndirimden kaptım oyunu online oynayan var mı? Serverlerin doluluk oranı nedir? Ps3 te oynarken çok kişi oynuyordu ps4 te de durum aynı mı? Yoksa oyuncu bulmakta zorlanıyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.
  • Ps 3'te oynamıştım, ps 4 pro'da da oynadım geçen gün. İkisinin arasındaki fark gerçekten muazzam. Ps 5'i sabırsızlıkla bekliyorum..

• kutulu satan varsa alıcıyım arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hazan

İndirimden kaptım oyunu online oynayan var mı? Serverlerin doluluk oranı nedir? Ps3 te oynarken çok kişi oynuyordu ps4 te de durum aynı mı? Yoksa oyuncu bulmakta zorlanıyor mu? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Erzak baskını modunda her daim oyun bulursun. Oyuncu sayısı gayet yerinde.
  • 
Sayfa: önceki 229230231232233
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.