Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (169. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben de aynı fikirdeyim, ciddi anlamda taktiksel savaş var oyunda, 1 vs 4 kişi kaldığında bile 4 kişinin tek tek ölümünü izlemek çok zevkli oluyor, ya da o 1 kişi sensen, harbiden tırsa tırsa taktik geliştiriyorsun.

puanı 3400 yapıp yay' ı açınca oyun çok daha zevkli hale geliyor bence, yay kullanmaya alışınca hele bir de head shot çakmaya başlayınca vay anam vay :)

hunter da 12 haftayı bitirdim, firefly a geçtim onda da 6. haftadayım
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

ben de aynı fikirdeyim, ciddi anlamda taktiksel savaş var oyunda, 1 vs 4 kişi kaldığında bile 4 kişinin tek tek ölümünü izlemek çok zevkli oluyor, ya da o 1 kişi sensen, harbiden tırsa tırsa taktik geliştiriyorsun.

puanı 3400 yapıp yay' ı açınca oyun çok daha zevkli hale geliyor bence, yay kullanmaya alışınca hele bir de head shot çakmaya başlayınca vay anam vay :)

hunter da 12 haftayı bitirdim, firefly a geçtim onda da 6. haftadayım

Ps4'te baya götürür hocam klan fln olursa hele tadından yenmez

Ben ps3'te oynamıştım ps4'te daha oynamadım akşam gidince oynayacam bakalım yay fln dediniz ağzım sulandı

Keşke YAY'ın gerilme sesi ds4'ten gelse

Geliyomu ki acaba

• FiFAMaster10 kullanıcısına yanıt
    single oyunda bazı sesler ds4 den geliyor ama online da gelmiyor sanırım, ben genelde gold kulaklık ile oynadığımdan zaten ds4 deki sesler iptal oluyor, belki bilen vardır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: renzokuken

single oyunda bazı sesler ds4 den geliyor ama online da gelmiyor sanırım, ben genelde gold kulaklık ile oynadığımdan zaten ds4 deki sesler iptal oluyor, belki bilen vardır.

Aynen bende Kulaklık ile oynuyorum yoksa sarmıyor oyun

Ama tıkırdayanlar ve şu bağırıp çağıranlar acaip gerçekçi ya çıkarıyorum kulaklığı onlar gelince
  • oyunun online canlımı? bide ben outlast p.t fılan oynayamadan kapatmış bi adam olarak bu oyunada korku dıyolar oynayabılırmıyım acaba heycanlanıyorum aga ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: KarambaKarambita*

oyunun online canlımı? bide ben outlast p.t fılan oynayamadan kapatmış bi adam olarak bu oyunada korku dıyolar oynayabılırmıyım acaba heycanlanıyorum aga ya

Outlast last of us'ın yanında 1980lerin korku oyunu gibi kalır nightmare diye bi oyun vardı köşkte geçiyodu aynen öyle kalır last f us'ın yanında

Last of us aslında korku değil gerilim oyunudur kulaklıkla oynuyorum acaip geriliyorum ne resident evil ne silent hill ne outlast'da bu kadar gerilmedim diyebilirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FiFAMaster10 -- 1 Ekim 2014; 12:05:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: FiFAMaster10

quote:

oyunun online canlımı? bide ben outlast p.t fılan oynayamadan kapatmış bi adam olarak bu oyunada korku dıyolar oynayabılırmıyım acaba heycanlanıyorum aga ya

Outlast last of us'ın yanında 1980lerin korku oyunu gibi kalır nightmare diye bi oyun vardı köşkte geçiyodu aynen öyle kalır last f us'ın yanında

Last of us aslında korku değil gerilim oyunudur kulaklıkla oynuyorum acaip geriliyorum ne resident evil ne silent hill ne outlast'da bu kadar gerilmedim diyebilirim

sırf bu oyun için kablosuz kulaklık aldım. Geçen gece oynadım, dediği gibi kulaklıkla oynayınca başka oluyor. ellerin terlemeden oynayamıyorsun oyunu. Tıkırdayanların sesleri kulağında yaklaştıkça yükseliyor ya kalp atışın bile aynı oranda artıyor

• Oyunun online kısmı benim bu yaşıma kadar oynadığım en heyecanlı, en taktiksel oyundur. Her haritaya göre loadout geliştirmeye çalışıyorum, al eline silahı bas tetiğe olayı değil, taktik yapacaksın, saklanacaksın, iyi nişan alacaksın, karşıdakilerin ellerindeki silaha göre hareket edeceksin. Geçen gün oynarken elimde shotgun var, üzerime sopa ile koşturuyordu arkadaş:) Online daki tek kötü durum, arkadaşlarla parti kurarken oyun bulmakta zorlanması, 2 kişi hadi bir şekilde bulabiliyorda, 4 lü partide gerçekten zorlanıyor oyun bulmaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

quote:

quote:

sırf bu oyun için kablosuz kulaklık aldım. Geçen gece oynadım, dediği gibi kulaklıkla oynayınca başka oluyor. ellerin terlemeden oynayamıyorsun oyunu. Tıkırdayanların sesleri kulağında yaklaştıkça yükseliyor ya kalp atışın bile aynı oranda artıyor

Evet ses kaltesi muazzam

Ayarlarda merkez sağ sol sesleri dialogların ve efektlerin nereden geleceğini belirlemeyle ilgili ayarlar yapmışlar baya ince ayarlar var ses konusunda tam sony 7.1 surround kulaklık için yapılmış oyun

• homeknight kullanıcısına yanıt
    aslında 2 tane 4 lü parti kursak direkt birbirimize denk geliriz bence?
  • Insallah bu oyunada para verip cope gitmez :D pt de kapiyi actim kadin cikti kolu firlattim kapadim oyunu :D oyunuda cok merak ediorm ps3dede oynamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • renzokuken kullanıcısına yanıt
    Evet bu denenebilir, mantıken hazırda ki 2 partiyi eşleştirme şansı var yazılımın. Akşam burdan haberleşip toplaşmak lazım.
  • Ps3'de 8 9 aydır multiplayer kasıyorum hala ilk günki heyecanla açıyorum oyunu. Rakipler iyi olursa tadından yenmiyor ps4 alacaksam bu oyun için alırım
  • Bence daha fazla ds4 üzerindeki hoparloru desteklese kulaklıksız oynardık

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: homeknight

Evet bu denenebilir, mantıken hazırda ki 2 partiyi eşleştirme şansı var yazılımın. Akşam burdan haberleşip toplaşmak lazım.

Toplanalım valla ben varım
  • şimdi kızın geyik avladığı kış mevsimindeyim. Oyunun bitmesine daha var mı? Kaçıncı bölümdeyim, kaç bölüm kaldı bunları nereden görebilirim?
  • quote:

şimdi kızın geyik avladığı kış mevsimindeyim. Oyunun bitmesine daha var mı? Kaçıncı bölümdeyim, kaç bölüm kaldı bunları nereden görebilirim?

maceranın tavan yapacağı bölümlerin başındasın hocam. devam et :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: UyGaR___

quote:

şimdi kızın geyik avladığı kış mevsimindeyim. Oyunun bitmesine daha var mı? Kaçıncı bölümdeyim, kaç bölüm kaldı bunları nereden görebilirim?

maceranın tavan yapacağı bölümlerin başındasın hocam. devam et :)

ne yaptın hocam sen yaa. Zaten artık tırsarak açmaya başladım son 2 bölümdür bide kulaklık aldım bu oyun için almaz olaydım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi basis35 -- 3 Ekim 2014; 23:00:29 >

• quote:

Oyunu biraz önce indirdim ama çok şaşırdım aynı senaryoyu hikayeyi HD olarak koymuşlar..

Benim gibi ps3'te last of us'ı ilk çıktığı anda alıp bitiren birisinin ps4'e tekrar alması saçmalık oldu gibi..

Ben başka hikaye olur diye bekliyodum hiç araştırmadım keşke hikaye değişikmi diye araştırsaymışım..

Left behind senaryosu sırf yapmak için yapılmıştır indiriyorum o eklentiyi acaba ne kadar uzun sürüyor ve zevklimi ana senaryo kadar ??

Araştırmanıza gerek yoktu oyunun ismi bile ''Remastered'' bunun ne demek olduğunu artık bilmeyen yok. İngilizce bile gerekmez yani

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtrlw220

quote:

Oyunu biraz önce indirdim ama çok şaşırdım aynı senaryoyu hikayeyi HD olarak koymuşlar..

Benim gibi ps3'te last of us'ı ilk çıktığı anda alıp bitiren birisinin ps4'e tekrar alması saçmalık oldu gibi..

Ben başka hikaye olur diye bekliyodum hiç araştırmadım keşke hikaye değişikmi diye araştırsaymışım..

Left behind senaryosu sırf yapmak için yapılmıştır indiriyorum o eklentiyi acaba ne kadar uzun sürüyor ve zevklimi ana senaryo kadar ??

Araştırmanıza gerek yoktu oyunun ismi bile ''Remastered'' bunun ne demek olduğunu artık bilmeyen yok. İngilizce bile gerekmez yani

Sorun yok hocam online sarıyor hikaye yeni olmasada olur

• 
Sayfa: önceki 167168169170171
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.