Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (109. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lady Gagalayan

Oyunu almadan watch dogs gibi çok overrated bir oyun millet çok abartıyor, kesin alıp 1-2 saat oynayıp sıkılırım diyordum. Oyunu bugün bitirdim ve şu ana kadar en sevdiğim seri olan bioshock'u ve en sevdiğim oyun gta 5'i parçaladı gözümde. Benim gibi ön yargıyla yaklaşmayın, şu ana kadar yapılmış en etkili oyun bu

İnsan ellie ye kızım diyesi geliyor
  • bi iki yamayıp remastered diye kakalamasınlar
  • Bugünden sonra satın alırsak bu ek paketlere sahip olamıyor muyuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: staylano

Bugünden sonra satın alırsak bu ek paketlere sahip olamıyor muyuz?

Tabiki hocam..
  • Dark Saga kullanıcısına yanıt
    Tabiki derken ek paketler dahil değil mi? PSN'de not vardı diye hatırlıyorum sadece pre-order avantajı vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: staylano

Tabiki derken ek paketler dahil değil mi? PSN'de not vardı diye hatırlıyorum sadece pre-order avantajı vs.

Dahil hocam ;)
  • Grafiklerin PS3 versiyonundan farkı yok diyenlere hayret ediyorum. BSC ilk izleniminde bile, ikisini yan yana koyunca pek anlaşılmıyor görüntü farkı demişler. Muhtemelen, youtube videolarını izleyerek ilk izlenim yaptılar. Ben çok büyük fark görüyorum. Hatta PS4'e çıkan en iyi grafikli oyun bu bana göre.
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    oyun gerçekten her anlamda güzel o kadar ödül aldı ama bir oyun 10 puan alınca her şeyi güzel olması gerek.Her kaplaması iyi olmalı.Ben normalde kaplamalara dikkat etmem ama herkes yok süper filan diyince dikkat ettim kaplamaların çoğu iyi yalnız 1-2 kötü kaplama görünce insan diyor hani bu oyun kusursuzdu
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

oyun gerçekten her anlamda güzel o kadar ödül aldı ama bir oyun 10 puan alınca her şeyi güzel olması gerek.Her kaplaması iyi olmalı.Ben normalde kaplamalara dikkat etmem ama herkes yok süper filan diyince dikkat ettim kaplamaların çoğu iyi yalnız 1-2 kötü kaplama görünce insan diyor hani bu oyun kusursuzdu

İyi de hocam, sen şimdi evindeki duvara burnunu dayasan orayı da bulanık görürsün. Çok abartılıyor. Bir bütün olarak bakmak lazım. Oyundaki detaylar inanılmaz. Her cismin her açısının en yüksek kalitede kaplanmasını bekleyemeyiz bence.
  • Kutulu almak ile indirmek arasında dlc vs. Ne fark var? Bir de oyunu TR Store'dan alsak şuanda indirme başlıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • thriller89 kullanıcısına yanıt
    duvarı bırak burnuna parmağını getir onu bulanık görürsün.Haklısın bütün olarak bakmak lazım ama bu kadar abartmamak gerek her şey kusursuz diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: mactotherack

bi iki yamayıp remastered diye kakalamasınlar

Kakalama filan yok dostum. Adı üstünde remastered.
    Yan
    Last of us 2 filan beklemeyin şu oyundan. Ps3 deki aynı oyun. Senaryo aynı herşey aynı. Sadece renkler ve AA daha iyi oyunda.

Bazı arkadaşlar gelip buraya "bu e ya ps3 deki ile aynı diyorlar hala" Ne bekliyorlardı acaba çözmüş değilim.

Bu arada benide ekleyebilirsiniz arkadaşlar

PSN ID: nibbleart

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben oyunu us psnden aldım fakat yanında dlc falan indirmedi?Tr'den pre order yapan arkadaşa 5-6 tane eklenti gelmiş anlamadım..

• us psnden alınca türkçe altyazı oluyor mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: umutavcı

us psnden alınca türkçe altyazı oluyor mu ?

Olmuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: michael01

Hocam yeni nesile gelen oyunların bluray'e sığmakta zorluk çektiğini,o yüzden çok dikkat edilmeyecek yerlerden detay kıstıklarını,boyut düşürdüklerini okumuştum.Bundan olsa gerek.Yoksa adamlar neden ufak yerlerdeki kaplamaları yapmasın,Ubisoft değil ki bu
  • wardstone kullanıcısına yanıt
    multiplayer arkadaşlarınla girince aşırı zevkli olur oyunun da bizde oynayan yok.Grafikler multiplayer da da çok iyi zaten.
  • wardstone kullanıcısına yanıt
    hocam bluray da yer bakımından sıkıntı hiç yok. ama bu oyun ps3 tekinin biraz makyajlanmışı fark yok. bu oyun last of us 2 olsaydı o zaman kaplamaları hakkında eleştirilmeliydi.

not: TDK, 31 Ağustos 2006'da katman başına sınır olarak kabul edilen 25GB veri kapasitesini 33,3 GB'a çıkartarak, 6 katmanlı 200 GB'lık blu-ray medya yaptığını duyurdu.

ayrıca: http://www.chip.com.tr/haber/tdk-10-katmanli-320-gb-lik-blu-ray-uretti_15637.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 30 Temmuz 2014; 15:37:18 >
  • michael01 kullanıcısına yanıt
    Aynen katılıyorum bende 1-2 güne almayı düşünüyorum memleketteyim şuan ,bi grup/parti olayları falan varsa eklerseniz sevinirim tek tabanca nereye kadar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

hocam bluray da yer bakımından sıkıntı hiç yok. ama bu oyun ps3 tekinin biraz makyajlanmışı fark yok. bu oyun last of us 2 olsaydı o zaman kaplamaları hakkında eleştirilmeliydi.

not: TDK, 31 Ağustos 2006'da katman başına sınır olarak kabul edilen 25GB veri kapasitesini 33,3 GB'a çıkartarak, 6 katmanlı 200 GB'lık blu-ray medya yaptığını duyurdu.

ayrıca: http://www.chip.com.tr/haber/tdk-10-katmanli-320-gb-lik-blu-ray-uretti_15637.html

çok katmanlı bluray yapıldığını biliyordum ama mesela 6 katmalı bluray'leri şu anki okuyucular okuyabilecek mi ?

• 
Sayfa: önceki 107108109110111
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.