Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    benımde aynısı oldu karttan cekmdı. dun bır arkadas soyledı bana da. ayarlara gırın hesap ayarları cuzdan ayarları ordan otomatık para ekleme secenegını evet yapın. ben oyle yaptım on sıparısım ıptal oldu sonra yenıden on sıoarıs verdım dun gece bu sabah cektı 134 olarak
  • Oyunun yapımını anlatan 1.5 saatlik belgesel, spoiler olabilir bitirdiğiniz zaman izlemeniz tavsiye.

• Online için ekleyebilirsiniz psn: hamsikafa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraken TR

Arkadaşlar us psn de türkçe altyazi mevcutmu?

Hayir malesef yok

• quote:

Orijinalden alıntı: srknbyz

Oyunun yapımını anlatan 1.5 saatlik belgesel, spoiler olabilir bitirdiğiniz zaman izlemeniz tavsiye.

Oyunun içindeki Bonuslar kısmında ki Sinematikler de mevcut bu video, üstelik türkçe altyazılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cryptdlg -- 29 Temmuz 2014; 11:02:07 >

• FAKAZLI kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen dün gece de cüzdanınızda yeterli para yoktu ve kartınızdan otomatik çekmedi. Parayı çekemediği için önsipariş iptal edilmiştir.
  • yok mu ankaradan satın alan veya satın alabileceğimiz bir yer bilen ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sioner

30 fps mi 60 fps mi hangisini seçmemiz lazım bu durumda?

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU

Ben 60fps akıcılığını 30fps'nin yumuşak gölgelerine tercih ettim. 60fps oyun oynamak muazzam fark ediyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• By..Emre kullanıcısına yanıt
    bayramdan sonra gelir sana. Ben cumartesi kargoyu aradığımda saat 1 de dağıtım bitti bayramda sonra başlayacak dedi.Ben de gittim kendim aldım kargodan.
  • ejdragzpk kullanıcısına yanıt
    mesela us hesabıyla aldık oyunu ama tr hesabıyla oynuyoruz yine de türkçe altyazı olmuyor mu.(Us ana hesap olarak kabul et tr yi 2. hesap)
  • quote:

Orijinalden alıntı: michael01

mesela us hesabıyla aldık oyunu ama tr hesabıyla oynuyoruz yine de türkçe altyazı olmuyor mu.(Us ana hesap olarak kabul et tr yi 2. hesap)

Ne yaparsanız yapın Usa dan aldığınız oyunda Tr altyazı olmayacaktır.

• michael01 kullanıcısına yanıt
    olmaz dostum. us dan alınan oyun zaten ingilizce. TR hesabından alırsan türkçe olur.
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    oyunu alalım 10günden fazla oldu ama :\
  • oyunu zaten kutulu aldım gaza gelmeyin :D ingilizce oyunları mario128 de alırız artk
  • koca ankarada yok mu şu oyunu bulabileceğimiz bir yer ?
  • _Megatron_ kullanıcısına yanıt
    Birazdan evden çıkıp Antares D&R ye gidecem. Orda yoksa Ankamall D&R ye gidecem. Nerde varsa haber veririm

• quote:

Orijinalden alıntı: FAKAZLI

oyunu alalım 10günden fazla oldu ama :\

Fark etmez. Parayı hemen çekmiyor. Çıkmasına 2 veya 3 gün kala parayı çekmeye çalışıyor. Last of Us için 2 gün önce gece 1de ilk denemesini yaptı hata epostası geldi bana. Otomatik çekmeyi aktif ettim dün gece 1de başarılı olarak çekti kartımdan.

• kavaklıdere ve cepa d&r da var arkadaşlar az önce aldım ben de ankaradan alacaklar boşuna başka yerlere gitmesin.
  • bir kaç arkadaş birleşip multi yapsak hani. yemin ediyorum açık mikrofonlardan fransızcayı söktüm burda.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Megatron_

koca ankarada yok mu şu oyunu bulabileceğimiz bir yer ?

Tunalı D&R'da bir sürü vardı. 150 olması lazım fiyat.

Almışsınız zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MiQelangelo -- 29 Temmuz 2014; 12:59:12 >
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.