Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (101. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunu daha önce oynamadığım için şanslıyım galiba :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: FAKAZLI

Sizde sayac halen sayiyor mu? Bende sayac kalkmis hic almamis gibi gozukuyorum :/

12 gibi baktığımda devam ediyordu simdi bilmiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayaci olan varsa yazsin lutfen

• kartından para çekmeyen arkadaşlar ; ben karttan direk psn e para attım 135 lira vardı çekti 1 TL kaldı gözüküyo sepete girince sizde öyle deneyebilirsiniz. şu zaman işinide anlamış değilim makinayı 1 gün açık bırakıcam sürekli kolluyorum hala daha geri sayım var
  • Ya almayacagim diyorum ama bu oyunu tekrar oynamak da istitorum bir yanda cok kararsiz kaldim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadslar sonbahar bolumunde laboratuvardayim. Oyunun sonuna daha cok var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhanyıldız -- 29 Temmuz 2014; 9:42:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ank_yer_6

Ya almayacagim diyorum ama bu oyunu tekrar oynamak da istitorum bir yanda cok kararsiz kaldim.

Ben almazdım, hiç işim olmaz normalde daha önceden 129 tl verdik aynı oyuna bir daha ne para vercem falan diyordum, ama işte yaptım bir eşşeklik sattım ps3'ü, ps4'te eylüle kadar sinek avlarım tam da yaz mevsimi, oyun yok film izlemekten imanım gevşedi :D:D O nedenle aldım bende, uzun lafın kısası yapcak bişey yok dostum, al rahatla

Bu arada bana sordu Multiplayer mi sp mi diye ben mp yi sectim 10 gb bişey indiriyor, siz ne sectiniz ? SP secen 30 gb beklicek herhalde dogru mu ?
  • US psnden indirme basladi 44 GB oyuna başlamak icin

• 2 günde oyunun inmesini bekleriz şimdi.

@kdrsrsln

Açıklama için teşekkür ederim, herkes aynı saati kullansa olmuyor mu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ahmet-79 -- 29 Temmuz 2014; 10:07:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

2 günde oyunun inmesini bekleriz şimdi.

Kotak n bitmesine 15 GB var sonra 3 mbitle yarin bu saatlerdebaslarim herhalde

• quote:

Ya almayacagim diyorum ama bu oyunu tekrar oynamak da istitorum bir yanda cok kararsiz kaldim.

Bu konuyu takip etmeye devam edersen alma isteyin artacaktır dostum. Tıpkı benim gibi
    Ps3 te kardeşlikle 25 tlye satmıltı bir arkadaş. Dlc ve online hiç oynamadım. 1 kere bitirdim. Bazı bölümleride anlamadan geçip gittim. En mantıklısı yine kardeşlikle almak, oynadığım oyuna 140 tl kesinlikle vermem açıkçası. Tropy kasmadığım içinde uygun bir sec hakkı alırsam alırım yoksa almayı düşünmüyorum

• D&R dan ön sipariş vermiştim de NE ZAMAN ELİMİZE ULAŞIR OYUNLAR ? Ne Zaman Kargolanır ??
  • Benden parayı direkt çekmiş dün ama oyuna başlamak için 44GB indirme yapmak çok değil mi ya
  • quote:

Kararsız kalmana gerek yok hocam bence al ve oyna
  • Bana göre PS3'ün en iyi oyunu, konusu müthiş olunca grafikler pek de önemli değil. Ama yine de PS4 de grafiklerin nasıl olacağını merak etmiyor değilim, ilerde aldığımda ps4 orda da oynarız artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: er.zincan

Mustehcenlik zaten yoktur da küfür var mi ağır
    Coluk çocuk var rezil olmayalım

????

• quote:

quote:

Mustehcenlik zaten yoktur da küfür var mi ağır
    Coluk çocuk var rezil olmayalım

????

Sanırım bir iki yerde s..tir çekiyorlar. Onun dışında yerden bulduğun mektuplarda diğer küfürler açıkça var.
  • ankaradan kesin satın alabileceğimiz bir yer biliyormusunuz arkadaşlar ?
  • Ahmet-79 kullanıcısına yanıt
    12:00 AM gece oluyor. us hesap sanırım sızınkı. tr hesap ıcın bu gece 01:00 14 saat kaldı yanı :)
  • Arkadaşlar us psn de türkçe altyazi mevcutmu?

• 
Sayfa: önceki 99100101102103
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.