Şimdi Ara

THE LAST OF US (REMASTERED) | PS4 ANA KONU (100. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.956
Cevap
50
Favori
158.122
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: K U N

Hep kullandığım kart.Hesapta kayıtlı.Oto çekim de açık.Niye çekmedi anlamadım.

Beklle bakalim patron. Cekerler mecbur...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben PS3'te oyunu bitirmiştim şimdi direkt zorda başladım ama hala afetzede veya gerçekci mod mu diyorsunuz...
  • Santa.Monica kullanıcısına yanıt
    Çekince yazarım.Bana da mail gelmiş şöyle bir ifade var.

Ön siparişiniz için çıkış tarihinden önce cüzdanınızdan çekim yapmayı yeniden deneyeceğiz. Ancak, ödeme yine başarılı olmazsa, ön siparişinizi ne yazık ki iptal etmek durumunda kalacağız.

Ön siparişim iptal olmamış baktım şimdi.Demek ki yarın tekrar çekmeyi deneyecekler.Galiba kartın limitiyle alakalı sorun oldu.

• Afetzade ile başladım. Günde 1 bölüm bitiririm diye düşünüyorum. Umarım kafayı yemem
  • K U N kullanıcısına yanıt
    Benimki dün çekmeye çalıştığında olmamış. Otomatik eklemeyi açmıştım bende ve az önce karttan para çekti
  • Kutulu versiyonlar ne zaman elimizde olur..

• Arkadaslar oyunu bir kac gundur oynuyorum. atmosferiyle gercekten buyuleyici bir oyun . aklinda soru isareti olan var midir bilmiyorum ama varsa da hemen alip oynamalilar

• oyunun 60 fps oynayın 2 saat sonra 30a alın oyun kasıyor gibi geliyor :D
  • oyun ne zaman indirmeye hazır olur 29'unda çıkıyor sanırım.
  • kdrsrsln kullanıcısına yanıt
    Evet gece 1 gibi mail geldi. açılış saati olarakda öğlen 12 yazıyordu mailde.
    (Ön Sipariş Beklenen Çıkış Tarihi: 30/07/2014 @ 12:00 AM)
  • Ahmet-79 kullanıcısına yanıt
    Bu gece 12 den sonra indirmeye baslarsiniz

• Tek mod ve coklu mod secenekleri var hangisini secelim tekli secersek 2 kisi oynuyamazmıyız?
  • quote:

Orijinalden alıntı: errorman_cem

Tek mod ve coklu mod secenekleri var hangisini secelim tekli secersek 2 kisi oynuyamazmıyız?

Oyunda 2 kişi oynama diye birşey yok zaten hocam. Co-Op yok yani. TLOU'da öyle bir seçenek var mı bilmiyorum ama Killzone'da vardı. Tekliyi indirirsen senaryo modunu oynamaya başlayabilirsin. Önce Tek sonra Çokluyu indir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmet-79

Evet gece 1 gibi mail geldi. açılış saati olarakda öğlen 12 yazıyordu mailde.
    (Ön Sipariş Beklenen Çıkış Tarihi: 30/07/2014 @ 12:00 AM)

O Öğlen 12 değil :)

29 Temmuz 23:59 onlarda 11:59PM dir. 1 dakika sonrası yani 30 Temmuz 00:00 12:00AM'dir. Biz gece 12 için yeni gün(00:00) tabirinden çok 24:00'ü kullanıyoruz Bu sebepten herkesin kafası orada 30'u gördüğü için karışıyor
  • Ouunu tr psnden satin aldik. Dune kadar pre order yaZan yerde sayca vardi ve saat geri sayiyordu. Simdi ise oyun hic satin alinmamis gibi pre order yaziyor. Us psn aldigimizda purcheded yaziyordu bunda o da yok. Anlayamadim ne oldugunu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FAKAZLI -- 29 Temmuz 2014; 8:26:33 >
  • US PSN'de download açıldı arkadaşlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alkarsilverblade

US PSN'de download açıldı arkadaşlar

Bizim gece 1 de

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Drago kullanıcısına yanıt
    Sizde sayac halen sayiyor mu? Bende sayac kalkmis hic almamis gibi gozukuyorum :/

• Mustehcenlik zaten yoktur da küfür var mi ağır
    Coluk çocuk var rezil olmayalım

• Uyarı: Oyun hakkında en ufak spoiler veren olursa, "15 gün bölüm uzaklaştırma" cezası alacaktır. (Spoiler butonu kullanmadan yazanlar)

Hiç kimsenin başkasının keyfini baltalamaya hakkı yoktur.
  • 
Sayfa: önceki 9899100101102
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.