Şimdi Ara

The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Orijinalden alıntı: captain.bozkurt

Uncharted serisinin çokluoyunculu kısmından büyük zevk almış biri olarak çokluoyunculu modu olmaması beni üzdü açıkcası. ama olsun hikaye sağlam olursa alınır oynanır hele türkçe olursa tadından yenmez

Hocam bu oyuna çoklu oyuncu modu bence gereksiz olurdu.Ama Co-op yani eşli oyunculu mod olabilir.Mesela Dead Space 2 de Multiplayer vardı,fakat pek beğenen olmamıştı

Bir taraf zombi bir taraf ise insan şeklinde multiplayer olabilir bence.
  • Grafikler,karakterlerin koşu bana çok UC3'ü andırıyor.
  • Merakla bekliyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

quote:

quote:

Uncharted serisinin çokluoyunculu kısmından büyük zevk almış biri olarak çokluoyunculu modu olmaması beni üzdü açıkcası. ama olsun hikaye sağlam olursa alınır oynanır hele türkçe olursa tadından yenmez

Hocam bu oyuna çoklu oyuncu modu bence gereksiz olurdu.Ama Co-op yani eşli oyunculu mod olabilir.Mesela Dead Space 2 de Multiplayer vardı,fakat pek beğenen olmamıştı

Aslında özgün ve bir korku oyununa göre gayet güzel bir Multisi vardı Dead Space 2'nin.. Ama dediğin gibi tutmadı..

Oynamadım ama bana sanki yapılmış olsun diye koymuşlar multipleyer modunu.Malum bu nesilde multisi olmayan oyunlar bir yere kadar.Konumuzla alakası yok fakat Rayman'in yeni oyunu da bence Multiplayer olmamasından dolayı çok az sattı ve oyun güme gidiyordu neredeyse
  • quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

quote:

quote:

Şöyle olabilir mesela Resident Evil 5 deki gibi online co-op olabilir.Daha oynanış videosu göremedik ama bakalım nasıl olucak.Oynanış videosundan sonra daha da güzel fikirler çıkartabiliriz
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: guitarist999

quote:

quote:

Şöyle olabilir mesela Resident Evil 5 deki gibi online co-op olabilir.Daha oynanış videosu göremedik ama bakalım nasıl olucak.Oynanış videosundan sonra daha da güzel fikirler çıkartabiliriz

Ben co-op senaryo olacağını düşünmüyorum. Co-op olarak olsa olsa uncharted da olduğu gibi ekstra bir süsleme olarak gelir kanattindeyim. bence bu oyunun senaryosunu co-op yapmaları oyunun dinamiğine ve akışına zarar verir alınacak haz ve hikaye içine girme zorlaşır ayrıca hikayeyide kısıtlar. Ben ND'nin co-op senaryo modunu izleyeceğini düşünmüyorum ama büyük ihtimalle co-op için unchartedda olduğu gibi görevler olacaktır...
  • ya pc ye niye çıkarmıyolar :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirushamitus

ya pc ye niye çıkarmıyolar :(

Sen ve senin gibi düşünenler PS3 alsın diye tabii ki..
  • quote:

Ps3'e özel oyun çıkmıcak olsa kim niye ps3 alsın oyunları yuzde 100'e yakın daha pahalıyken...
  • Naughtg Dog'dan Playstation Dergisi Aracılığıyla Gelen İlk Bilgiler

- The Last of Us, bir açık dünya oyunu olmayacak. Fakat buna rağmen The Last of Us, aşırı çizgisel bir oyun da olmayacak. Yani, nereye gitmek istediğiniz, ne yapmak istediğiniz de sizlere bağlı.
    - Kısıtlı cephane kaynağını barındıracak olan The Last of Us adına dergide belirtilenlere göre Uncharted'daki gibi bir silah bölümleri beklemememiz öneriliyor.
    - The Last of Us'da bu salgından hayatta kalan kişiler sadece Joel ve Ellie değil. Yeri geldiğinde başka NPC'lere de yardım edeceğiz.
    - Naughty Dog The Last of Us'ın özel olmasını istiyor. Ekip, klişe haline gelmiş kıyamet senaryosu öğelerinden uzak durmayı tercih ediyor.
    - Oyunun yapım aşamasında ortaya çıkan ilk sürümü görünüş açısından Uncharted'a çok benziyor. Işıklandırma ve kamera bakışlarında Naughty Dog, yeni şeyler ekleyecek.
  • quote:

ozaman kimse ps3 almaz
  • Bilgiler ve videolar artıkça oyunda fazla uzaklarda değil hissi yaratıyor insanda, umarım fazla bekletmezler...
  • The Last of Us'dan Yeni Detaylar Game Informer'da

2011'in son ayında duyurulan The Last of Us'dan yeni detaylar yavaştan gelmeye başlıyor. Resmi Playstation dergisinden sonra yeni detaylar da Game Informer'dan geliyor.

Bugün Mart sayısının kapak resmini yayınlayan Game Informer ekibi, aslında bir çok bekleyenini de şaşırttı. "Daha önce ismini duyduğunuz bir oyun hakkında duyuru geliyor." şeklinde bir tasvirleme yapılan Game Informer sayısından herkes yeni bir oyun bekliyordu. Ancak başlıktan da gördüğünüz üzere Game Informer'ın yeni sayısı, The Last of Us üzerine.

Herneyse, detaylar için Mart ayını beklemek zorundayız. Şuan pek bir şey bilemesek de oyunun ilk sürümünden ekran görüntülerinin de bu sayıda yer alacağına dair söylemler bulunuyor. İşte kapak resimi;

The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 2 Şubat 2012; 20:45:30 >
  • The Last of Us Ekran Görüntüleri Geldi!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MertLIVE -- 4 Şubat 2012; 13:42:04 >
  • Merakla bekliyoruz bakalım parada hazır :D
  • Bir bu bir de Uncharted aga.
  • Şu saatten sonra Naughty Dog'dan kötü oyun beklemem ama bence Naughty Dog artık bilindik sulardan uzaklaşmalıydı ve The Last of Us'u yapmak gerçekten çok iyi bir seçim oldu.
  • Yeni resimler

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.