Şimdi Ara

The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
3.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu

Yayımcı: Sony Computer Entertainment Geliştirici: Naughty Dog Platformlar: PS3 Çıkış Tarihi: 2012

The Last of Us

''PS3'e Bambaşka bir Exc. Oyun Geliyor'' başlığıyla merak sardığımız oyun Video Game Awards'ta sunuldu. Oyun için pek bilgi verilmesede, yapımcılığını Naughty Dog firmasının üstlendiğini görüp dahada merak sardık. Eminim herkes benim gibi zombili, kanlarla dolu 2 kişinin macerasını anlatacak bir oyun beklerken hikayenin Duygusallık'la alakalı olduğunu öğrendiğimizde şaşırmıştır. Oyunda Multiplayer modu olmayacak, Singleplayer ağırlıklı belkide 'Türkçe' olabilecek harika bir oyun geliyor. Bilgiler geldiğinde konu güncellenecektir.

The Last of Us'tan Yeni Resimler Gelmeye Devam Ediyor!

The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu

The Last of Us Ekran Görüntüleri Geldi!!!

The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu

The Last of Us'dan Yeni Detaylar Game Informer'da

2011'in son ayında duyurulan The Last of Us'dan yeni detaylar yavaştan gelmeye başlıyor. Resmi Playstation dergisinden sonra yeni detaylar da Game Informer'dan geliyor.

Bugün Mart sayısının kapak resmini yayınlayan Game Informer ekibi, aslında bir çok bekleyenini de şaşırttı. "Daha önce ismini duyduğunuz bir oyun hakkında duyuru geliyor." şeklinde bir tasvirleme yapılan Game Informer sayısından herkes yeni bir oyun bekliyordu. Ancak başlıktan da gördüğünüz üzere Game Informer'ın yeni sayısı, The Last of Us üzerine.

Herneyse, detaylar için Mart ayını beklemek zorundayız. Şuan pek bir şey bilemesek de oyunun ilk sürümünden ekran görüntülerinin de bu sayıda yer alacağına dair söylemler bulunuyor. İşte kapak resimi;

Naughtg Dog'dan Playstation Dergisi Aracılığıyla Gelen İlk Bilgiler

- The Last of Us, bir açık dünya oyunu olmayacak. Fakat buna rağmen The Last of Us, aşırı çizgisel bir oyun da olmayacak. Yani, nereye gitmek istediğiniz, ne yapmak istediğiniz de sizlere bağlı.
    - Kısıtlı cephane kaynağını barındıracak olan The Last of Us adına dergide belirtilenlere göre Uncharted'daki gibi bir silah bölümleri beklemememiz öneriliyor.
    - The Last of Us'da bu salgından hayatta kalan kişiler sadece Joel ve Ellie değil. Yeri geldiğinde başka NPC'lere de yardım edeceğiz.
    - Naughty Dog The Last of Us'ın özel olmasını istiyor. Ekip, klişe haline gelmiş kıyamet senaryosu öğelerinden uzak durmayı tercih ediyor.
    - Oyunun yapım aşamasında ortaya çıkan ilk sürümü görünüş açısından Uncharted'a çok benziyor. Işıklandırma ve kamera bakışlarında Naughty Dog, yeni şeyler ekleyecek.

Oyun İçi Resimler

The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu  The Last of Us - PS3 Exclusive - BSC Forum Genel Konu

İlk Trailer

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• bende açtım ama seninki derli toplu benimkini silsinler yetkililer
  • Uncharted gibi bir seriden sonra büyük beklentiler içinde ölümüne beklediğim oyundur.
  • muhteşem bir oyuna benziyo naughty dog işi bilio zaten merak etmeye gerek yok ama çıkış tarihi inş erkendir :D
  • Konsol aldırtacak bir oyun daha. Sony gerçekten işini biliyor. Naughty Dog'a zaten diyecek söz bulamıyorum. Grafikler şahane, hikaye şahane ve en önemlisi bizlere farklı bir oynanış sunacak büyük bir meyve tabağı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rodin -- 23 Ocak 2012; 20:28:40 >
  • kendilerini kanıtlamışlar bence buda uncharted gibi konsol aldırır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dreazz

bende açtım ama seninki derli toplu benimkini silsinler yetkililer

O konunun başlığına silinsin yaz dostum yada direk linkini bir yöneticiye bildir.. Yoksa o konuyu bir yöneticinin görüp silmesi şu yoğunlukta biraz zor..
  • HEYECANLA BEKLİYORUM BU OYUN BOMBA ETKİSİ YARATACAKTIR...
  • Forum Hayırlı olsun. The Last Of Us 'a gelince söz konusu Naughty Dog olunca beklentilerimiz çok büyük. Umarım çok güzel bir oyun ile karşılaşacağız. Multiplayer olmasa da single'ın uzun olması ve hikayenin yeterince doyurucu olması bizleri memnun edecek önemli detaylar olacaktır. Grafik olarak zaten güzel bir işçilik ile karşılacağımızdan bir şüphe yok. Umarım beklentilerimizi karşılayacaktır
  • Yazın ne olursa olsun bu oyun için konsolu alacağım.
  • Yine farklı bir tarz yaratıcak bir oyun grafikler çok iyi heyecanla bekliyorum
  • Ps3'ü öldürmeyen tek firma naughty dog
  • Oyun mükemmel.Türkçe çıkarsada tadından yenmez
  • Uncharted serisinin çokluoyunculu kısmından büyük zevk almış biri olarak çokluoyunculu modu olmaması beni üzdü açıkcası. ama olsun hikaye sağlam olursa alınır oynanır hele türkçe olursa tadından yenmez
  • multiplayer yokmu neyse umarım seneryonun mükemmeliliği ile bu açığı kapatırlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain.bozkurt

Uncharted serisinin çokluoyunculu kısmından büyük zevk almış biri olarak çokluoyunculu modu olmaması beni üzdü açıkcası. ama olsun hikaye sağlam olursa alınır oynanır hele türkçe olursa tadından yenmez

Hocam bu oyuna çoklu oyuncu modu bence gereksiz olurdu.Ama Co-op yani eşli oyunculu mod olabilir.Mesela Dead Space 2 de Multiplayer vardı,fakat pek beğenen olmamıştı
  • Sabırsızlıkla bekliyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Uncharted serisinin çokluoyunculu kısmından büyük zevk almış biri olarak çokluoyunculu modu olmaması beni üzdü açıkcası. ama olsun hikaye sağlam olursa alınır oynanır hele türkçe olursa tadından yenmez

Hocam bu oyuna çoklu oyuncu modu bence gereksiz olurdu.Ama Co-op yani eşli oyunculu mod olabilir.Mesela Dead Space 2 de Multiplayer vardı,fakat pek beğenen olmamıştı

Aslında özgün ve bir korku oyununa göre gayet güzel bir Multisi vardı Dead Space 2'nin.. Ama dediğin gibi tutmadı..

• quote:

Orijinalden alıntı: Quadhros

quote:

Orijinalden alıntı: Ali_80

quote:

Aslında özgün ve bir korku oyununa göre gayet güzel bir Multisi vardı Dead Space 2'nin.. Ama dediğin gibi tutmadı..

çoklu oyuncu mu? :D çok gereksiz :D ben uncharted 2 de bi kere bakmak için girdim. çıktım yani direk. 3 te bakamdım bile. uncharted benim için bir serüven bir macera oyunu onu multisiyle maffedemezdim :D last of us'ta aynı şekilde olacak benim için :D yeni bir macera yeni bir serüven haydi bir tarih ver ND.....

• 2012 ye yetişmez bu oyun.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.