Şimdi Ara

THE LAST OF US (PS3 ANA KONU) '14 HAZİRAN' (250. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.937
Cevap
46
Favori
292.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Only Love

Ayın 14'ü gibi D&R'dan alınan oyunlar yetişse bari çıkış tarihine. Acelem pek yok ama nedense bu oyunu aceleci bir şekilde oynamak istiyorum.

Yorumları okumadan yazıyorum mesajları bu konuya. Spoiler yerim falan içine edilmesin oyunun.

Grafiksel olarak beğenenler çok yabancı forumlar da. Umarım denildiği gibidir.

özellikke ormanlık alanlar çok güzel dizayn edilmiş, fakat merdiven/tahta kullanımı ve gelen tangırdatan vatandaşlar bi yerden sonra tekdüze bir hal alıyorlar.

silah geliştirme veya belirli basit silahlar yapma olayı güzel.. yalnız oyunda çok küfür var bebeler oynamasın. bill abi yle tanışınca anlıycan diyalogları veletke

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi kalktım oyunun başından.Bu oyunda platin almak şart oldu.

• Karanlık mekanlar korkutuyor yazmışlardı birkaç sayfa öncesinde. Sence nasıl karanlık mekanlarda ki atmosfer ? Gerilim oluyor mu ? Yoksa tek düze klasik korkutma olayı mı var oyun da ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Queen Hentai -- 12 Haziran 2013; 5:18:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Only Love

Karanlık mekanlar korkutuyor yazmışlardı birkaç sayfa öncesinde. Sence nasıl karanlık mekanlarda ki atmosfer ? Gerilim oluyor mu ? Yoksa tek düze klasik korkutma olayı mı var oyun da ?

Karanlık mekanlarda gerilim yüksek dostum.Sesler zaten direk gerilmeni sağlıyor.Bir ara kendimi korku oyunu oynuyormuş gibi hissettim.Mekan tasarımları çok iyi.Çok kıvamında olmuş herşey.Kısaca oynadığım kadarı ile aldığı puanları sonuna kadar hakeden bir oyun olmuş.

• O halde super. Sesi kökleyip oynarım gece.
  • Dün aksam 40 dk oynayabildim extra işler çıktı pes'te baska arkadas esir aldı kıramadım..
    Bu aksam ve hafta sonu hayırlısı ile dolu dolu oynayacağım..
  • Oyunu sipariş ettim ya ölsem de gam yemem :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • d&r dan sipariş verdiğime pişman oldum ya umarım hafta sonuna yetişir yoksa kendi açımdan büyük hayal kırıklığı olucak
  • FIRTINA kullanıcısına yanıt
    :) dark soulsu senin sayende bitirmiştim kardeşim. keyfli anlatımın ve özenle hazırladığın darksouls rehberi için sana burdan teşekkür etmek istedim. PVP leri hala açar bakarım eğlenmek için. Allah razı olsun hoşçakal.
  • İşden çıkıp eve gidesim var biran önce, oyuna devam edeyim. Goty beklemez :)

• herkes ''karanlıktaki korku hissi'' demiş sorarım size; bazı sahnelerde survival horror tadı alınıyormu?

• oyun bugün geliyor.
  • aldık bakalım hadi hayırlısı :)
  • arkadaslar oyunu aldım bandrollu olarak dun turkçe alt yazılı ortalarındayım oyununhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-oyun-konsol-oyunlar-ps3-sifir-the-last-of-us-bandrollu-altyazili-psoyunu-bakirkoy-128040274/detay/ hıç bitmesın ıstıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: keos61

quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

psnden preorder yapanların kartlarından para çekildi mi?

bende bunu merak ediyorum ben pre order yaptim ama benden kart bilgisi istemedi walleta para yuklemedim

acaba oyun ciktan sonra odeme yapsam problem olurmu yoksa pre order hediyelerini almam mumkun olmazmi

eğer ki ayarlardan auto funding denilen şeyi açarsan ve hesabına tanımlı kredi kartı varsa direk ordan çeker senin wallet a yüklemene gerek yok ancak sen otomatik çekimi istemezsen auto funding i açmazsın direk wallet a yüklersin o wallettan çeker.bu arada auto funding herkeste direk kapalı yani sen açmazsan o otomatik çekemez

• Oyunda bambaşka bir dünya var. Çok başarılı işlenmiş ve evet gerilimde bol bol mevcut aynı zamanda duygularda son derece ön planda.

• quote:

Orijinalden alıntı: N'DexteR

Oyunda bambaşka bir dünya var. Çok başarılı işlenmiş ve evet gerilimde bol bol mevcut aynı zamanda duygularda son derece ön planda.

Hacı online pass kabul ettimi sende?

• quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Oyunda bambaşka bir dünya var. Çok başarılı işlenmiş ve evet gerilimde bol bol mevcut aynı zamanda duygularda son derece ön planda.

Henüz denemedim çünkü oyun resmi olarak çıkana kadar bütün pass lerin geçersiz olduğunu okudum.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: YusufTaziM.

quote:

Henüz denemedim çünkü oyun resmi olarak çıkana kadar bütün pass lerin geçersiz olduğunu okudum.

Oh be içim rahatladı saol

• 
Sayfa: önceki 248249250251252
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.