Şimdi Ara

THE LAST OF US (PS3 ANA KONU) '14 HAZİRAN' (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9.937
Cevap
46
Favori
292.050
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yaklaşık 2 saat boyunca oynadım söylenecek tek şey eline sağlık Naughty Dog.Mükemmel olmuş oyun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaPasam

quote:

Orijinalden alıntı: FIRTINA

quote:

Ulan ağladım o 1. bölüm ne öyle of of

2. bölüm ne zaman geliyor hocam ?

3-4 bölümlük çekim yapıp hepsini birden koyacağım.

koy kanka koy bende mendilleri hazırlayayım yarına gelirmi 4 bölüm

birazdan 3 bölüm birden yükleyeceğim. ondan sonrası artık yarın akşama.

• quote:

quote:

quote:

quote:

İlk bölüm çok güzeldi, diğer videolarıda bekliyorum.

• quote:

quote:

quote:

quote:

oo bekliyorum.birde umarım mikrofonu halletmişsindir sesini çok beğendim ama diğer kanallar gibi önemli sinematiklerde yerli yersiz konuşma rica ediyorum hocam.

• Yokmu psn den alan ortak alalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marjinaltr -- 11 Haziran 2013; 22:34:31 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun grafikleriyle, hikayesiyle, atmosferiyle, hemen her şeyiyle mükemmel ama yaratık-insan dengesi çok kötü geldi bana, bir bölümde paso arka arkaya 3-4 tane yaratık geliyor, bir bölümde arka arkaya 4-5 insan özelliklede artık bir yerden sonra resmen Killzone oynuyormuşum gibi geldi, birde düşmanlar bize mermi sıktımı yalpalıyoruz çok kötü ama sanki onlara karşı bizim mermimiz onları daha az sarsıyor gibi, çok gözüme battı bu kısım. Ama oyun süper kesinlikle herkese tavsiye ederim
  • BD911 kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam bilgilendirme için. Genelde ben ucuza geldiği için PSN'den almayı tercih ediyorum. Bir fark yoksa problem yok o zaman tek sorun Cuma'yı beklemek olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: tunc-rıdvan

Syd den aldığım oyun elime ulaştı, zarf içinde 10tl iade edilmiş ve fiş kesilmiş. Kutunun arkasında bakanlığın şu parlayan etiketinden de var. Bandrol olayıda doğru yani İnşallah herkesin oyunu bir an önce eline ulaşır.

işte bu bandrollü oyun kutuda türkçe dikkatli baktım, anlamadığım spotçulardamı bandrollü satıyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: serdarrx

Gold telefonuma mesaj atmış,oyun kargoya verildi diye..

Banada msj attı gel teskere gelllll

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yasalara aykırı hile hurda olmadığı sürece bandrollü satsınlar da varsın satsınlar spotçular. ama asıl önemlisi bu fiyattan nasıl satabildikleri . toptancıdan daha ucuza almalılar ki 1 kutu oyundan kar edebilsinler . indirimleri saymazsak şuan liste fiyatı 129 olan oyunu resmi satış kanallarından daha ucuza hem de bandrollü satıyorlar .

bir istanbul bilişim vakası daha yaşanmasın da aman diyeyim
  • izmir bornova gold mağazasına ne zaman gelicek acaba
  • Türkçe dile destek amaçlı oyunu nerden almalıyız bilgilendirirmisiniz. Spotçulardan alsak desteklemiş olurmuyuz?
  • Üzerinde resmi yasal bandrol taşıyan her ürün vergisi cartu curtu ödenmiş ve satış rakamları Sony Türkiye tarafından izlenebilmektedir.

dolayısıyla eğer bandrol varsa spottan bile alabilirsiniz mediamarkt/D&R/sony mağazaları/ kipa vs avm'lerden alabilirsiniz .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi :::LOSTPLANET::: -- 11 Haziran 2013; 23:16:57 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LoveCity06

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LoveCity06

quote:

Orijinalden alıntı: sicakyuz

ŞU SPOİLER DÜĞMESİNİ KULLANMAYANLARIN ALLAH BELASINI VERSİN.

Aynı fikirde olanlar bu mesajımı +1 şeklinde alıntılasın arkadaşlar...

bir oyun için insana bir insana bela okunur mu? Arkadaşlar siz ne yapıyorsunuz kendinizdemisiniz acaba? bunun 2 açıklaması var ya kendinizde değilsiniz yada yaşınız gerçekten çok küçük en fazla 14 yaşındasınız. yapmayın yahu bir oyun için bir insana bela okuyorsunuz. Forumda buna benzer üyeler derhal banlanmalı yöneticileri uyarıyorum böyle giderse forumun seviye düzeyi düşecektir

la de get banlanmasıymış adam haklı.sen o kadar para vericeksin o kadar gün bekleyeceksin sonra kekonun biri senin o kadar para verdiğin oyunu bedavaya indirip sonunda şu şu oluyor diyor.kusura bakma ben ona belada okurum anasına avradınada söverim.ben oyunu almadım ama aldıgım oyunlarda çok başıma geldi

kendini kaybetmişsin sen yazık
    KINIYORUM!!

sen yanlış konuya felan mı geldin ya

• Oyuna an itibari ile başlıyorum arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Üzerinde resmi yasal bandrol taşıyan her ürün vergisi cartu curtu ödenmiş ve satış rakamları Sony Türkiye tarafından izlenebilmektedir.

dolayısıyla eğer bandrol varsa spottan bile alabilirsiniz mediamarkt/D&R/sony mağazaları/ kipa vs avm'lerden alabilirsiniz .

U3 aldığımı hatırlıyorum mediamarktan ama bandrolü yoktu peki bu kaçak satışmı?
  • sanmıyorum mutlaka yasaldır
  • psnden preorder yapanların kartlarından para çekildi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ike

quote:

Orijinalden alıntı: :::LOSTPLANET:::

Üzerinde resmi yasal bandrol taşıyan her ürün vergisi cartu curtu ödenmiş ve satış rakamları Sony Türkiye tarafından izlenebilmektedir.

U3 aldığımı hatırlıyorum mediamarktan ama bandrolü yoktu peki bu kaçak satışmı?

Oyunu oynamışlardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.