Şimdi Ara

The Last of Us Part II, PS4 Pro fanlarının çok gürültülü çalışmasına neden oluyor (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
0
Favori
2.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • God of war da cikarmiyorsa rdr de çıkarmaz god of war ana menüde makine kuduruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Destek kötü mü?! Xbox one kolundaki rt tusuna tiklayinca garip bir ses çıkarıyordu destek sitesinde ingiliz biriyle konuştum ses çıkarıyor dedim kolun faturasını kaybetmiştim kolun seri numarası ile garanti kapsamında dediler yolladım ve 1 hafta sonra yeni kutulu bir kol geldi ve bu sefer sorun yoktu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Grapped38 -- 3 Haziran 2020; 22:3:34 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doğrudur hocam xboxtan nefret etmemin sebebi o meşhur kırmızı ışığın başıma gelmesinden kaynaklanıyor 360 döneminde doğru düzgün destek vermedi ülkemizde şimdikini bilemem ben aynı olduğunu düşündüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gremory Rias -- 3 Haziran 2020; 23:27:53 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Pes 2020de de makina çok fazla ses çıkarıyor FIFA da öyle değil cihazım pro. Bu olaya bi çözüm bulamadılar pro da bile süpürge gibi çalışıyor

• COD MW Ana Menüde ucak gibi calisiyo (PS4 Pro)!

• en azından sabit 30 verebiliyor, bu önemli. ses sorunu kulaklıkla falan çözülür bir şekilde
  • Bu oyunların hakkı rtx 2080...3 fanla anca soğuyor...psu ve işlemciyi saymıyorum bile...Ufacık fan daracık kasa...ps4 ün infilak etmediğine şükretmek lazım...

• Tasarım şahane de, kasayı gördükten sonra benimde ilk aklıma gelen feci tozlanacağı üst ve alt kısımlarda basitte olsa bir filtre olsaydı güzel olurdu, o deliklerden dik konumda olduğu için her türlü toz giricek. Devamlı söküp tozu alınır artık ama kolay temizlenir.

2. nesil pro var inşallah her dakka jet motoru kıvamında çalışmıyordur, çok korkmuştum ilk god of war u açtığımda. Yamalardan sonra azcık düzeldi de sadece menülerde bağırıyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: asus1981

Allah aşkına karşılaştırmaya bak. Arkadaşım sen komedisin vallahi. "Sessiz olmasının nedeni Ses getirecek oyunun olmaması" olabilir mi aceba? 😁
    Bak mantıklı düşün. Sen de bana katılacaksın.

Yazdıkların için de 2 tane doğru var

Xbox - Sessizlik 🔕
    😁

Alıntıları Göster
    Tamamen boş bir yorum

Ses getiren rdr 2. Pro da ağlarken

X de native 4k ile sessiz çalışıyor

Kullanmadın konsolu gömme de yeni çıktı

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Acı bize

• Zaten internet üzerinde normal kasa slim kasa ve pro kasa olarak uncharted 4 oyununda bi test izlemiştim zamanında normal ve pro kasada fan kuduruyor ama slim kasa sessiz ve stabil çalışıyordu. Bende de pro var ses konusunda çok sıkıntı yaşıyorum herkes gibi hocam

• Hocam normal kasa ve pro kasada çok ses oluyor ama pro kasada fazla ses olmaz stabil çalışır

• husoerg_22 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur hocam,pro kasalarda ses sorununun kronik olduğunu söylüyorlar.

• Ps4 fan sesiyle meşhur zaten.

• FAT PS4’üm o efsanevi fan sesini PES20’de bile çıkarıyor.

• DH Misafiri D kullanıcısına yanıt
    Last of us 1 ve 2 pcye gelecek diye duymuştum ben?

• animant2 A kullanıcısına yanıt

Yok arkadaşlar öyle bir şey, birkaç gündür millet bunu yazıyor, nereden çıkarıyorsunuz bunu?

• Ps4 kullancısıyım ama sony soğutma işini bi türlü çözemedi, xbox çok daha etkili ve sessiz, ps4 de bırak sessizliği bi fan temizliği bile zor bence soğutma için bu işte uzman firmalardan destek alsın

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.