Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.412
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • THE LAST OF US PART II Çok erken bir duyuru ama dream comes true.

ÖFFF ÖFFF
  • https://youtu.be/GCmsgUTNLY0

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • "This is Sparta..." sesi mi geldi bir yerlerden

Uzak doğudan bir adam beyaz bir adama tekme atmış diyorlar. Beyaz adam aşağı doğru düşüyormuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Venomstr -- 3 Aralık 2016; 22:22:24 >
  • 2018 ama o bile kesin degil 2019 u da bulur

• Abimle birlikte izliyorduk şovu. The Last of Us 2 olduğunu anlayınca yerimizde çıldırdık resmen. Sona doğru da gözlerim doldu.
  • Ps5 de oynariz bence

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çoğu zaman bu duyuru videolarında bağıranlara abartmayın be derim ama cidden The Last of Us 2 olduğunu bilmeme rağmen Fireflies logosunu görünce bende yakın tepki verdim. İzlerken bir ürperti geldi. Duyurulmadan hep başka karakterler olsun, akıllarda yaşasın diye düşünüyordum ama görünce düşüncem tamamen değişti. Şimdi yok Pro yok hala 60 değil muhabbetlerini bir köşeye bıraktırdı Sony, çakal Sony.
  • PS5 cikinca 4K TV alirim diyordum simdi farz oldu

• Sony noktayı koydu

• İlk mesaj oyuna yakışır şekilde güncellenirse iyi olur.

@emretor23

• < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • The Last of Us 2, sonunda be...
    Yalnız Ellie'nin replikleri de ilginçti. Herkesi öldüreceğim, diyordu. Kesin Marlene'in öldüğünü öğrendi.Ama Joel'un öldürdüğünü bilmiyor.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Tinúviel kullanıcısına yanıt
    Güncellenecek kardeşim haberler gelsin yavaştan

• quote:

Orijinalden alıntı: sagropa

The Last of Us 2, sonunda be... Yalnız Ellie'nin replikleri de ilginçti. Herkesi öldüreceğim, diyordu. Kesin Marlene'in öldüğünü öğrendi.Ama Joel'un öldürdüğünü bilmiyor.

Umarım böyle bir yola gitmezler sonra Joel'in öldürdüğünü öğrenir, kaçar gibi bir konu yapıp Türk dizisine dönüştürmezler. Gerçi yazarı yine ilk oyunun yazarı sanırım, o yüzden böyle bir şey olacağını sanmıyorum.
  • Büyük ihtimalle 2018 ilk çeyrek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmasız son dönemde aldığım en iyi haber oldu. Bakalım ne kadar bir süre geri sayacağız.
  • Devlet bir kanun çıkarmalı acilen, şuna The Last of Us 2 değil The Last of Us Part II diyeceksiniz diye.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.