Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (80. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.276
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GoldPunch

quote:

Orijinalden alıntı: joof

haydeeee joel ile oynamayacak mıyız ana karakter olarak

Ellie ile oynayacağız hocam.

Ellie'yi yöneteceğiz? Ellie büyüdü? Nedense aklıma Lara Croft geldi. Oyunu Tomb Raider'a benzetmesinler ya.
  • Oyunu takip mi etmiyorsunuz? 2 yıl önce dedi adamlar Ellie ile oynayacağız diye..
  • Joel ilede oynayabilsek güzel olurdu açıkcası. Belki flashbackler yaparak Joel ile oynayabilmemizi sağlarlar.
  • Beklediğim tek oyun. Sancılı bir süreç bizi bekliyor. Ara nesil oyunu olacak bence. PS4, PS5 çift platform çıkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mertvontrier -- 2 Nisan 2018; 11:14:39 >
  • seneye ps4'e çıkar ps5 çıktıktan sonra ya geriye uyumluluk olur ya da remaster edilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kollaps -- 2 Nisan 2018; 12:53:32 >
  • E artık çıksın da oynayalım, arayı çok mu çok uzattılar.
  • iztuzu kullanıcısına yanıt
    Haziran ayında tam 5 yıl olucak.

fakat araya Uncharted 4 ile Lost Legacy girdi. Ondan bu kadar uzadı bu oyun. Yoksa bu yıl gelmiş olurdu. Ayrıca 2016'da başlandı tam olarak motion capture felan.

Bu E3 2018 fuarında oynanış trailer, yeni bilgiler ve görseller geleceği konuşuluyor. Hatta ve hatta çıkış tarihi gelmesi bile olasılığı yüksek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

fakat araya Uncharted 4 ile Lost Legacy girdi. Ondan bu kadar uzadı bu oyun. Yoksa bu yıl gelmiş olurdu. Ayrıca 2016'da başlandı tam olarak motion capture felan.

Bu E3 2018 fuarında oynanış trailer, yeni bilgiler ve görseller geleceği konuşuluyor. Hatta ve hatta çıkış tarihi gelmesi bile olasılığı yüksek.

o zaman, 2019 ilk yarıya yetişmesi zor gibi. PS3'te oynamıştım, artık PS4'te remastered ile güncelleme yapacağız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iztuzu

quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

o zaman, 2019 ilk yarıya yetişmesi zor gibi. PS3'te oynamıştım, artık PS4'te remastered ile güncelleme yapacağız.

2019 ilk yarısında Days Gone felan çıkar. İlk çeyrek hayal gibi görünüyor.

Zaten Neil Druckmann PSX 2017 Panel sırasında oyunun %50 %60 civarının tamamlandığını söylemişti. Kaç ay oldu PSX Paneli? o zamandan beri %70 %80 bitti diyelim tahminen çok az kaldı seneye bence bu zamanlar gelir gibi. Nisan-Mayıs-Haziran yani 2.çeyrek oluyor.

• oyun piyasasında konusunu tek merak ettiğim oyun..
  • Days Gone iyi oyunlar arasında kaybolup gitmesin diye 2019 a ertelediler
    fazla bekletmeden hemen Ocak 2019 da çıkacaktır
    Mart Nisan gibi The Last of Us
    Haziran Temmuzda felan Death Stranding gelir gibi
    Yıl sonu zaten PS5 astronomik fiyattan çıkar.Sonra tüm oyunlar remaster yapılır
    Umarım geriye uyumluluk olur fakat sanmıyorum.
    PS4 gibi çoğu nesli kapsayan konsoldaki oyunları PS5 de oynama imkanı verilir
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de ghost of tsushima var. Belki bu e3 de oyun gelebilir. Ortalıkta çok bloodborne 2 söylentileri dolaşıyor. Ps5 bence çok yüksek ihtimal destekleyecektir. Çünkü Sony patent aldı. Yabancı bir forumda ps4 vr ps3 oyunları oynanabilecek dendi. Ps3 için de özel bir sistem geliştiriyorlarmış. Bakalım göreceğiz son durumu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • çok uzattılar. bu sene yeni bir ip görseydik iyi olurd.
    uc 4 , last of us 2 ve yeni bir ip olmalıydı,
    iki devam oyunu koskoca 5 yıl için yeterli değil.
  • Cidden artık çıkması lazım. Yetti be yahu.
  • aynen o da var.bloodborne 2 de duyurulursa takvim sıkışacak
    last of us en geç nisanda çıkar gibi ama.ertelenirse death stranding ertelenir
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Aynen. Last of Us 2 e3 2019 dan önce çıkar diye düşünüyorum. Days gone da bence ocak şubat gibi çıkar. Fakat death stranding ve ghost of tsushima ile ilgili hiçbir fikrim yok. Ne olur bilemiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ooo konuda oflamalar poflamalar başlamış bile

yapmayın etmeyin beyler daha en az 1 sene var ,
  • Beyler dua edin 2019'da çıksın. Sony çok erken duyurdu oyunu.
  • baydı artık oyun en geç yarın çıkmalı.
    yeter ya bu ne, enfeksiyon kaptım runners sendomları gösteriyorum, oyun çıkana kadar Allah kısmet ederse bloaters olurum.
  • Beyler peki önümüzdeki e3 te çıkış tarihin verirler mi?
  • 
Sayfa: önceki 7879808182
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.