Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Mantıklı olan iyi bir üçleme de bitirmek. Ama bana sorarsan bu oyunda bitsin derim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ereneren -- 28 Mart 2018; 21:57:27 >
  • bi tarih verseler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: basis35

Seriyi 2 de bitirirler mi? Yoksa FarCry ve Uncharted gibi seriye bağlarlar mı?

PS5'in son oyunu olarak Part 3 cikabilir.

• Sony 2018 de çıkacak oyunlar için bir video hazırlamıştı içerisinde the last of da vardı acaba bu senemi çıkacak.
  • asterix_58 kullanıcısına yanıt
    O Video gelecek oyunları gösteriyor. Ne zaman çıkacağı belli değil. 2018'de beklemeyin
  • quote:

Orijinalden alıntı: asterix_58

Sony 2018 de çıkacak oyunlar için bir video hazırlamıştı içerisinde the last of da vardı acaba bu senemi çıkacak.

Yok hocam bırak 2018'i 2019'da görürsek şükrederim ben.Çünkü sony böyle oyunu duyurur 500 sene sonra çıkarır.
  • PSX 2017 Panel sırasında oyunun %50 %60 sı bitti dediler. O zamandan beri oyuna odaklandılarsa. 2019'da kesin gelmesi lazım.

Bu oyun 2018'de bitse bile 2018'de çıkarmazlar. PS4'ün son zamanlarına kalıcak.
  • Bu oyunun son oyun olduğunu düşünüyorum artık gelsin bir an önce çok özledim 😂

• Özledik be koca yürekli adam..

• quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Özledik be koca yürekli adam..

Reis benim oyun dünyamda her zaman 1 numara olarak kalıcak gerçekten müthiş bir karakter tasarlamış nd ellie ile oynarken şu bölümler bitsede joel ile oynasam diye sabırsızlanırdım umarım 2. oyunda ellie kaymaz oynanış 🤔

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Neil Druckmann maalesef sadece bu oyunda Ellie ile oynayacaz dedi. Ama belki arada bir Joel ile oynayabiliriz bilemiyorum :) çok merak ediyorum oyunda neler olucak? hikayeyi nasıl bağlayacaklar son sahneden sonrasını ? çok özledim gerçekten :)
  • bence ilk oyunun tam tersi karakter kontrol süresi olacak.ilk oyun 17 saat sürüyor diyelim ortalama.tam hatırlamıyorum ne kadar sürede bittiğini.15 saat Joel u kontrol ettik.2 saat felanda Ellie ile oynamıştık.birde Left Behind de 2 saat Ellie ile oynadık
    bunda da tam tersi olur gibi.Nasıl Uncharted 4 de geçmişi anlatmak için Sam i kontrol etme imkanı verdiler.bunda da olacaktır.Dlc de zaten kesin Joel olur.Naughty Dog sever böyle hikayeyi daha iyi anlatmak için diğer karakterleride kontrol ettirmeyi.
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Oynatır hocam dediğiniz gibi 2 saat felan oynatır, geri kalan kısımla ellie'yi yöneteriz. Valla benim için fark etmez. Ellie ile Joel yönetmek. Önemli olan Joel ölmesin de :)
  • aynen.Joel ölmez.Uncharted Bir Hırsızın Sonu diye Nathan da ölecek diyorlardı.bu kadar sevilen baş karakterleri öldürmez gibi.oynanış videosunu merakla bekliyoruz.Uncharted 4 ün üzerinde bir grafik ve yerler göreceğiz
  • Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    Horizon'un grafiklerini geçicez demişti Neil :)

• haydeeee joel ile oynamayacak mıyız ana karakter olarak
  • quote:

Orijinalden alıntı: joof

haydeeee joel ile oynamayacak mıyız ana karakter olarak

Ellie ile oynayacağız hocam.

• Ellie,Joel hatta Ellie nin annesinide kontrol edeceğiz gibi
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    bilmiyordum bunu

ben joel reisi istiyordum
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.