Şimdi Ara

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU (72. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
25.303
Cevap
144
Favori
1.183.387
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
42 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kutulu bile kesmez steelbook ya da collector
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dominator0

Benimde dikkatimi çekti TLOU 2 her yerde 2018'de gelecek yazılmış umarım doğrudur ama pek de sanmıyorum 2019'u bulur.

Keşke ama imkanı yok 2019 nasipse.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abi öğrenciyim durum bu maalesefYoksa ben istemezmiyim TLOU II, RDR 2,GOW gibi oyunları arşivlemeyi.Neyse en azından oynayabileceğim buna da şükür

• Konuya ne zaman girsem yeni birşeyler var umudu doğuyor içime ama her zamanki gibi koca ps4 bölümünün flood da kral konusu budur herhalde. Alakasız tonla mesaj. Özellikle bazı kişiler aynı şeyi devamlı yapıyor.

Rahatsız edici.

• Takılıyorum kardeşim :) tabiki bütçe meselesi bu işler dijital ve ya kutulu hangisi uygunsa o alınmalı her zaman. Normalde dijitalciyim kutulu oyun bana risk geliyor son zamanlarda çizilirse felan her şey olur CD bu güven olmaz. Ama PS4 exclusive oyunları kutulu tercih etmeye çalışıyorum elimden geldiğince Şubat'da Shadow of Colossus gelicek mesela onu kutulu alıcam. Onun dışında God of War Mart ayında çıkarsa inşallah çıkar onuda kutulu alırım eğer ki tuzlu olmazsa çelik kutulu steelbook da alabilirim bakacaz 2018 kur artıcak dendi ne kadar artıcak görücez
  • İnşallah kısa sürede çıkar.İndirimde bir bakmışsın kutulu almışız

Edit.Abi PM'ini okudum fakat cevap yazamıyorum tel.no'yu doğrulamıyor bir türlü o yüzden geri dönemedim kusura bakma.Ama mesajda yazdığını yaptım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi du892 -- 13 Aralık 2017; 15:17:10 >
  • İnşallah.

Eyvallah kardeşim sorun yok :)
  • E3 2018'i sabırsızlıkla bekliyorum,ve last of us 2 konusu oldukça karanlık,çok ciddi nefret temalı oyun olacak.Bu sefer ki E3 de Sony gameplay göstermediği oyunları kesin gösterecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Konuya ne zaman girsem yeni birşeyler var umudu doğuyor içime ama her zamanki gibi koca ps4 bölümünün flood da kral konusu budur herhalde. Alakasız tonla mesaj. Özellikle bazı kişiler aynı şeyi devamlı yapıyor.

Rahatsız edici.

Hocam ekşiden takip edin rahatsız oluyorsanız. Forumda gayet normal konuşulması.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mtnei

quote:

Orijinalden alıntı: Abstergo industries

Konuya ne zaman girsem yeni birşeyler var umudu doğuyor içime ama her zamanki gibi koca ps4 bölümünün flood da kral konusu budur herhalde. Alakasız tonla mesaj. Özellikle bazı kişiler aynı şeyi devamlı yapıyor.

Rahatsız edici.

Hocam ekşiden takip edin rahatsız oluyorsanız. Forumda gayet normal konuşulması.

Evet çok alakalı mesajlar var kabahat bizde kusura bakmayın lütfen.

• Önemli değil.
  • powersmachine54 kullanıcısına yanıt
    Neil Druckmann ağzından hiç bir şey kaçırmıyor adam bilgi verirken 10 saat düşünüyor. Kadın sunucuda işi iyi biliyor yalnız hemen oynanış hikaye trailer felan istedi. Joel'i söylüyor ölü mü yaşıyor mu diye Neil Druckmann beni çok zorluyor musun dedi öyle bir şey dedi kadın sunucuya

Neil'in yanında ki Sarışın kadın vardı oda yardımcı yönetmen sanırım bilgi vermek istiyor ama Neil'den çekiniyor.
  • Evet hocam Neil Druckmann pek bilgi vermiyor. Ve bizi iyice fazla meraklandırıyor.E3 2018 kadar gameplay göremeyeceğiz.

• Keşke kadın daha baskı yapsaydı da Neil abi ağzından birşeyler kaçırsaydı

• Şunu şuraya bırakayım da biraz yüreğiniz dağlansın
  • Naughty Dog stüdyosundan taze taze.

THE LAST OF US: PART II | ANA KONU | TÜM ZAMANLARIN EN ÇOK ÖDÜL ALAN OYUNU
  • 4 günlük bandan sonra döndümÖnemli bir gelişme varmı ?

• Ah be bi gameplay gelse..
    ilk oyunun otel bölümü ilk oynayış videosu dün gibi aklımda
  • Neil'e söyleyin elini çabuk tutsun.

İçimiz dışımız zaten detaylar ile doldu biri çıkıpta alın size gameplay demiyor. Ayşen Gruda'nın ''Annem göster ama elletme'' muhabbetine döndü
  • 
Sayfa: önceki 7071727374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.